EN

Trzeci wieczór Property People Soirees at 99 za nami

Bystre Misie wygrały quiz podczas trzeciego spotkania z cyklu Property People Soirees at 99. We wtorkowy wieczór w warszawskiej Restauracji 99 po raz kolejny przedstawiciele firm z branży nieruchomości komercyjnych oraz inni amatorzy dobrej zabawy wzięli udział w quizie przygotowanym przez dziennikarzy magazynu „Eurobuild CEE” – Annę Pakulniewicz i Agatę Kłapeć.

Najlepszą okazała się drużyna Bystrych Misiów w składzie: Katarzyna Mituła (Mediadem), Jan Szulborski (CBRE), Michał Pakulniewicz (Euromoney Polska) i Aneta Cichla („Eurobuild CEE”). – Wygraną w całym quizie zapewniło nam prowadzenie po pierwszej rundzie, która okazała się dla moich kolegów doskonałą rozgrzewką – zdobyliśmy maksymalną liczbę punktów. Potem było już tylko lepiej – powiedziała Aneta Cichla. – Pytania były trudne i wymagały szerokiej wiedzy nie tylko o nieruchomościach. Były wręcz kosmiczne. Jedno z nich brzmiało bowiem: jak nazywa się nauka zajmująca się badaniem zróżnicowania powierzchni Księżyca i opracowywaniem jego map? – opowiada Katarzyna Mituła. Zespół Bystrych Misiów zgarnął główną nagrodę wieczoru – karty Warsaw Concierge Group warte 6 tys. zł każda oraz zaproszenia na konferencję Retail Vision. Innowacje w Handlu warte netto 190 euro.

Drugie miejsce zajęła drużyna Girl Power, która triumfowała poprzednim razem, a trzecie Aniołki 99 – debiutujące w Property People Soirees at 99.

Zapraszamy na kolejną edycję umysłowej siłowni z „Eurobuild CEE” już po wakacjach!

Kategorie