EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Pierwszy sklep Reserved w Niemczech

schedule 19 września 2014
Aneta Cichla

POLSKA Polska firma odzieżowa LPP wkroczyła na niemiecki rynek. W połowie września spółka otworzyła w Recklinghausen pierwszy lokal z logo swojej flagowej marki – Reserved. Salon jest dwukondygnacyjny o powierzchni 2,16 tys. mkw. i mieści się w centrum handlowym Palais Vest.

Style i wnętrza

Biuro i showroom w jednym

schedule 17 września 2014
Aneta Cichla

POLSKA Firma ARS Retail+Shopfitting (ARS), specjalizująca się w projektowaniu i aranżacji powierzchni komercyjnych, zakończyła przeprowadzkę do pierwszego z dziesięciu planowanych biurowców kompleksu The Park przy ulicy Krakowiaków w Warszawie, który realizuje AIG/Lincoln.

Style i wnętrza

Puro z przeszklonymi łazienkami i darmową kawą

schedule 05 września 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

Niedawno otwarty hotel Puro w Poznaniu zawdzięcza swój wystrój projektowi brytyjskiej agencji Blacksheep.

Style i wnętrza

Świeci z wysoka w każdych warunkach

schedule 05 września 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

Oprawa ledowa Mirona QL LED, którą Trilux właśnie wprowadziła na rynek, pozwala oświetlać obiekty o wysokości przekraczającej 13 m.

Style i wnętrza

CH Batory już po remodelingu

schedule 01 września 2014
Aneta Cichla

POLSKA Gdyńskie Centrum Handlowe Batory chwali się odnowionymi wnętrzami i odświeżoną elewacją.

Style i wnętrza

Polska łazienka doceniona w konkursie SBID

schedule 26 sierpnia 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Projekt wnętrza łazienki wykonany przez polską projektantkę wnętrz Ewelinę Niską znalazł się w finale prestiżowego konkursu SBID International Design Awards, orgnizowanego przez brytyjskie stowarzyszenie projektantów.

Style i wnętrza

Salon Ryłko w Focus Mall zmienia szatę

schedule 25 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA W galerii Focus Mall Zielona Góra otwarto salon z obuwiem marki Ryłko po remoncie. W wyniku przebudowy sala sprzedaży została powiększona kosztem zaplecza. Umożliwiło to lepsze rozstawienie nowych mebli sklepowych: stołów wystawienniczych, regałów, miejsc do siedzenia dla klientów.

Style i wnętrza

Galeria Kabaty pokazuje wnętrza

schedule 20 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Architekci z pracowni VSF Creative zaprojektowali wnętrza Galerii Kabaty, którą firma Tesco chce zbudować na warszawskim Ursynowie.

Style i wnętrza

Cud nad Wisłą oczami 81.WAW.PL

schedule 19 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Warszawski nadwiślański lokal Cud nad Wisłą przeszedł metamorfozę autorstwa architektów z pracowni 81.WAW.PL.

Style i wnętrza

Wrangler ma salon tylko dla siebie. Lee również

schedule 18 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Pod koniec sierpnia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie zostanie otwarty pierwszy w tej części Europy samodzielny salon marki Wrangler. Lokal ma 114 mkw.

Style i wnętrza

Panoramiczny widok w Saratowie

schedule 13 sierpnia 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

ROSJA Brytyjska pracownia architektoniczna Dyer zakończyła opracowanie koncepcji wnętrza centrum handlowego Tau o powierzchni 100 tys. mkw. w Saratowie w południowej Rosji.

Style i wnętrza

Minimalistyczne wnętrza, futurystyczne kształty

schedule 13 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Główne biuro firmy Jeronimo Martins, właściciela sieci sklepów Biedronka, przy ulicy Dolnej w Warszawie zyskało nowe wnętrza. Są one nowoczesne i minimalistyczne, a oko przykuwają futurystyczne detale. W aranżacji powtarza się motyw szkła i dekoracyjnej aplikacji z folii imitującej piaskowanie. Każde z pięter ma inną kolorystykę.

Style i wnętrza

Wnętrze w stylu retro

schedule 07 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Forbis Group przygotowała koncepcję wnętrza butiku z damską bielizną – Infigo. Pierwszy sklep według tej aranżacji powstał w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Całość wystroju została utrzymana w jasnych kolorach – bieli i jasnej szarości, w klimacie retro.

Style i wnętrza

Kryształowy las w Domu Mody Klif

schedule 05 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA W warszawskim Domu Mody Klif otwarto odnowiony salon firmy Swarovski. Butki powstał według koncepcji Crystal Forest.

Style i wnętrza

Grupa Plus Architekci zaprojektuje znaki dla Muzeum Historii Żydów Polskich

schedule 30 lipca 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Grupa Plus Architekci wygrała konkurs organizowany przez Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie na projekt systemu informacji kierunkowej. Jury pod przewodnictwem Rainera Mahlamäkiego, fińskiego architekta odpowiedzialnego za projekt budynku, wybrało oszczędny w formie projekt nawiązujący do bryły muzeum.

Style i wnętrza

Modernizacja Heliosa w olsztyńskiej Aurze

schedule 24 lipca 2014
Ewa Andrzejewska

POLSKA Kino Helios w olsztyńskiej Aurze zaczęło się zmieniać. W ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas. Zmieniona zostanie także aranżacja holu kinowego, barów oraz kawiarni. Natomiast na najmłodszych widzów czekać będzie kącik zabaw.

Style i wnętrza

Salon jak warsztat motocyklowy

schedule 07 lipca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Marka odzieżowa Essenza Man zleciła firmie Forbis Group zaprojektowanie wnętrza jej nowego salonu, który powstał w Galerii Amber w Kaliszu. Butik Essenza Man nawiązuje stylistyką do warsztatu motocyklowego.

Style i wnętrza

Salon Marciano Guess według Otomi

schedule 23 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Dom Mody Klif w Warszawie powitał nowego najemcę – Marciano Guess. Za projekt wykonawczy butiku i nadzór nad pracami wykończeniowymi odpowiadała firma Otomi Store Design Lab.

Style i wnętrza

Zara otwiera flagowy salon w Krakowie

schedule 13 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Zara, marka należąca do hiszpańskiej sieci odzieżowej Inditex, uruchomiła przy Rynku Głównym w Krakowieswój flagowy sklep. W pięciopiętrowym salonie na powierzchni 1,5 tys. mkw. klienci mogą kupić odzież z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej.

Style i wnętrza

Maciej Zień urządza wnętrza rezydencji Ventana

schedule 11 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Na osiedlu luksusowych domów Ventana w Walendowie pod Warszawą wnętrza jednej z rezydencji zaprojektował Maciej Zień. Zaproponowane w pakiecie aranżacyjnym kolekcje mebli, dodatki i akcesoria pochodzą z portfolio pracowni Zień Home.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie