EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Cud nad Wisłą oczami 81.WAW.PL

schedule 19 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Warszawski nadwiślański lokal Cud nad Wisłą przeszedł metamorfozę autorstwa architektów z pracowni 81.WAW.PL.

Style i wnętrza

Wrangler ma salon tylko dla siebie. Lee również

schedule 18 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Pod koniec sierpnia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie zostanie otwarty pierwszy w tej części Europy samodzielny salon marki Wrangler. Lokal ma 114 mkw.

Style i wnętrza

Panoramiczny widok w Saratowie

schedule 13 sierpnia 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

ROSJA Brytyjska pracownia architektoniczna Dyer zakończyła opracowanie koncepcji wnętrza centrum handlowego Tau o powierzchni 100 tys. mkw. w Saratowie w południowej Rosji.

Style i wnętrza

Minimalistyczne wnętrza, futurystyczne kształty

schedule 13 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Główne biuro firmy Jeronimo Martins, właściciela sieci sklepów Biedronka, przy ulicy Dolnej w Warszawie zyskało nowe wnętrza. Są one nowoczesne i minimalistyczne, a oko przykuwają futurystyczne detale. W aranżacji powtarza się motyw szkła i dekoracyjnej aplikacji z folii imitującej piaskowanie. Każde z pięter ma inną kolorystykę.

Style i wnętrza

Wnętrze w stylu retro

schedule 07 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Forbis Group przygotowała koncepcję wnętrza butiku z damską bielizną – Infigo. Pierwszy sklep według tej aranżacji powstał w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Całość wystroju została utrzymana w jasnych kolorach – bieli i jasnej szarości, w klimacie retro.

Style i wnętrza

Kryształowy las w Domu Mody Klif

schedule 05 sierpnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA W warszawskim Domu Mody Klif otwarto odnowiony salon firmy Swarovski. Butki powstał według koncepcji Crystal Forest.

Style i wnętrza

Grupa Plus Architekci zaprojektuje znaki dla Muzeum Historii Żydów Polskich

schedule 30 lipca 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Grupa Plus Architekci wygrała konkurs organizowany przez Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie na projekt systemu informacji kierunkowej. Jury pod przewodnictwem Rainera Mahlamäkiego, fińskiego architekta odpowiedzialnego za projekt budynku, wybrało oszczędny w formie projekt nawiązujący do bryły muzeum.

Style i wnętrza

Modernizacja Heliosa w olsztyńskiej Aurze

schedule 24 lipca 2014
Ewa Andrzejewska

POLSKA Kino Helios w olsztyńskiej Aurze zaczęło się zmieniać. W ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas. Zmieniona zostanie także aranżacja holu kinowego, barów oraz kawiarni. Natomiast na najmłodszych widzów czekać będzie kącik zabaw.

Style i wnętrza

Salon jak warsztat motocyklowy

schedule 07 lipca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Marka odzieżowa Essenza Man zleciła firmie Forbis Group zaprojektowanie wnętrza jej nowego salonu, który powstał w Galerii Amber w Kaliszu. Butik Essenza Man nawiązuje stylistyką do warsztatu motocyklowego.

Style i wnętrza

Salon Marciano Guess według Otomi

schedule 23 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Dom Mody Klif w Warszawie powitał nowego najemcę – Marciano Guess. Za projekt wykonawczy butiku i nadzór nad pracami wykończeniowymi odpowiadała firma Otomi Store Design Lab.

Style i wnętrza

Zara otwiera flagowy salon w Krakowie

schedule 13 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Zara, marka należąca do hiszpańskiej sieci odzieżowej Inditex, uruchomiła przy Rynku Głównym w Krakowieswój flagowy sklep. W pięciopiętrowym salonie na powierzchni 1,5 tys. mkw. klienci mogą kupić odzież z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej.

Style i wnętrza

Maciej Zień urządza wnętrza rezydencji Ventana

schedule 11 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Na osiedlu luksusowych domów Ventana w Walendowie pod Warszawą wnętrza jednej z rezydencji zaprojektował Maciej Zień. Zaproponowane w pakiecie aranżacyjnym kolekcje mebli, dodatki i akcesoria pochodzą z portfolio pracowni Zień Home.

Style i wnętrza

Novotel wprowadza Novo² do swoich hoteli w Polsce

schedule 09 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Marka hotelowa Novotel, należąca do Orbis/Accor, do czterech polskich hoteli wprowadza nowy format gastronomiczny – Novo² (Novo Square).

Style i wnętrza

Windy Twin zadebiutują w Q22

schedule 22 maja 2014

POLSKA W powstającym w Warszawie biurowcu Q22 zostanie zastosowany po raz pierwszy w tej części Europy system wind Twin, opracowany przez firmę ThyssenKrupp.

Style i wnętrza

Triumph odświeża salon w Plazie Rzeszów

schedule 20 maja 2014
Aneta Cichla

POLSKA W centrum handlowym Plaza Rzeszów uruchomiono ponownie butik marki Triumph. Salon przeszedł modernizację, a jego właściciele zdecydowali o przedłużeniu umowy najmu w obiekcie.

Style i wnętrza

Odmieniona perfumeria Douglas w Blue City

schedule 12 maja 2014
Aneta Cichla

POLSKA W warszawskim centrum handlowym Blue City otwarto perfumerię Douglas po remoncie i zmianie lokalizacji. Lokal przeniósł się z poziomu -1 na parter, gdzie funkcjonuje na powierzchni 264 mkw.

Style i wnętrza

Włoski design, polskie wykonanie

schedule 25 kwietnia 2014

POLSKA Firma Forbis Group była odpowiedzialna za adaptację włoskiego projektu butiku Marella, który funkcjonuje w warszawskim centrum handlowym Plac Unii City Shopping.

Style i wnętrza

RAI urządza się w nowych wnętrzach

schedule 22 kwietnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Przedsiębiorstwo Budowlane RAI z Gdańska odmieniło swoją siedzibę. Firma powierzyła aranżację wnętrza pracowni Michael Design.

Style i wnętrza

Windy Schindlera w lubelskiej galerii

schedule 22 kwietnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Windy marki Schindler będą wozić klientów galerii handlowej Tarasy Zamkowe, która powstaje w Lublinie. Szwajcarski koncern dostarczy i zamontuje 34 urządzenia: pięć dźwigów osobowych S2400, 16 biegów schodów ruchomych S9300 oraz cztery biegi ruchomych chodników S9500.

Style i wnętrza

Bydgoskie Rondo już w nowej szacie

schedule 17 kwietnia 2014
Aneta Cichla

POLSKA Centrum Handlowe Rondo w Bydgoszczy zakończyło drugi etap remodelingu. Zmianie uległa elewacja, wejście główne oraz wnętrza, w tym strefa gastronomiczna.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie