EN

Style i wnętrza

Style i wnętrza

Polska Futurystyczna Neuca

schedule 25 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

Ultranowoczesny styl i zdecydowana kolorystyka to charakterystyczne cechy wnętrz toruńskiego centrum dystrybucyjnego firmy Neuca, dystrybutora farmaceutyków. Autorem aranżacji jest pracownia Massive Design, która przygotowała także projekt wnętrz biurowca firmy.

Style i wnętrza

Polska Ponadczasowy Uszak

schedule 24 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

Historia tego popularnego mebla sięga XVI-wiecznej Anglii, jednak wciąż chętnie wyposażamy nim nasze domy i mieszkania.

Style i wnętrza

POLSKA Noerr z miętową nutą

schedule 22 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

W biurze kancelarii doradztwa gospodarczego Noerr na trzecim piętrze warszawskiego biurowca Nowogrodzka Squar króluje beton, drewno i kolorowe akcenty. Wnętrza zaprojektował Barnaba Grzelecki założyciel i projektant pracowni Bitcreative.

Style i wnętrza

POLSKA Clariant w industrialnym klimacie

schedule 18 czerwca 2020

Do łódzkiego Monopolis wprowadził się szwajcarski koncern chemiczny Clariant, w historycznych murach Monopolu Wódczanego firma otworzyła centrum usług wspólnych.

Style i wnętrza

POLSKA Commerzbank wprowadził się na Ogrodową

schedule 16 czerwca 2020
Opr./edited by RO

Commerzbank wprowadził się do biura w budynku Ogrodowa Office w Łodzi. Znajduje się tam teraz Centrum Technologii Cyfrowych Commerzbanku i zajmuje 1 150 mkw.

Style i wnętrza

POLSKA Mniej znaczy więcej

schedule 16 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

Neutralny design, trwałe materiały, różne rozmiary i kolory – wzornictwo polskiej firmy Few pokazuje, że minimalizm nie musi być nudny.

Style i wnętrza

Motorola w nowych szatach

schedule 09 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA W warszawskim biurze Motoroli Solutions Polska w biurowcu Taurus w kompleksie Empark króluje beton architektoniczny, zieleń i drewniane akcenty.

Style i wnętrza

Cola w nowym wydaniu

schedule 08 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Industrialny styl nie musi być chłodny, ani nudny. Przykładem jest biuro firmy Coca Cola HBC w biurowcu Business Garden w Warszawie. Unikatowe detale i kolorowe grafiki nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat.

Style i wnętrza

Tak pracuje się w branży gier

schedule 05 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Nowe biuro firmy Ten Square Games we Wrocławiu we wrocławskim biurowcu City Forum - City One ma industrialny charakter i kolorowe akcenty. Głównym założeniem projektu wnętrz autorstwa Barnaby Grzeleckiego, założyciela i projektanta Bit Creative było podkreślenie gameingowego charakteru firmy.

Style i wnętrza

Skończyli mural na Nowej Pradze

schedule 04 czerwca 2020
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Na jednym z dwóch budynków wybudowanych przez Bouygues Immobilier Polska w ramach inwestycji Stalowa 39 na warszawskiej Pradze pojawił się mural.

Style i wnętrza

W stylu VanityStyle

schedule 27 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA VanityStyle, firma działająca w branży pozapłacowych świadczeń motywacyjnych, zajęła 1,5 tys. mkw. na trzecim piętrze warszawskiego budynku Wola Retro, zajmując biura w nowej i historycznej części budynku. Przestrzeń dla spółki zaprojektowała pracownia Concept Space.

Style i wnętrza

Siedzenie może być aktywne

schedule 31 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Ergonomiczne siedziska stymulują mięśnie i stawy do ciągłej pracy, co zmniejsza ryzyko osłabienia się mięśni. Krzesło Swopper i fotel 3Dee marki Aeris wspomagają pracę stawów, stymulując jednocześnie krążenie.

Style i wnętrza

Opoczno w kolorach ziemi

schedule 26 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Kolory ziemi pozwalają na relaks i odpoczynek, dodatkowo są stylowe i ponadczasowe. Trzy nowe kolekcje marki Opoczno, Arego Touch, Keep Calm oraz Nerina Slash, wpisują się w tę stylistykę.

Style i wnętrza

Biuro na wiele sposobów 

schedule 17 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Atlanta – nowość marki Bo Concept – to system mebli biurowych, które dopasują się do każdej powierzchni biurowej i stylu. Sprawdzą się także w domowym biurze.

Style i wnętrza

Gorzka czekolada w lofcie

schedule 09 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA W krakowskim hotelu The Loft industrialne klimaty łączą się z zaawansowaną technologią.

Style i wnętrza

Praska renowacja z wysokiej półki

schedule 04 marca 2020
Opr./edited by AZ

CZECHY Hotel Radisson Blue Praga w stolicy Czech jest mieszanką klasycznych elementów w nowoczesnej interpretacji. Rewitalizacja zabytkowego obiektu z epoki art nouveau zmieniła jego wnętrza w unikatową przestrzeń. Za projektem stoi krakowskie biuro architektoniczne Iliard Architecture & Project Management.

Style i wnętrza

Apartamenty z widokiem

schedule 02 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Z 11. piętra budynku przy ulicy Solec 24, gdzie znajduje się koncept Upriver Warsaw, rozciąga się piękny widok na panoramę stolicy, Stadion Narodowy i Wisłę. Wnętrza zrealizowała pracownia Decoroom, specjalizującą się w projektowaniu i aranżacji mieszkań „pod klucz”.

Style i wnętrza

Opoczno ma francuski Chick

schedule 26 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Marmur i kamień o powierzchni gniecionego papieru znajduje się w nowych kolekcjach marki Opoczno.

Style i wnętrza

Nordea na horyzoncie

schedule 25 lutego 2020
Opr./edited by TSG

POLSKA Nordea wybrała biurowiec na warszawskich Włochach na siedzibę Nordea Horizon – swojego globalnego centrum dowodzenia i kontroli cyberbezpieczeństwa. Powstało ono obok kampusu IT firmy.

Style i wnętrza

Szczypta Skandynawii w Q22

schedule 24 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA W nowym biurze firmy Oticon w warszawskim biurowcu Q22 dominują kolory charakterystyczne dla skandynawskich krajobrazów. Królują w nim odcienie bieli, błękitu i żywej zieleni z elementami drewna. Autorem aranżacji jest Barnaba Grzelecki, założyciel i projektant Bit Creative.

Pozostałe nowości

Kategorie