EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Polska Kreatywne serce Warsaw Unit

schedule 13 lutego 2023
Opr./edited by MR

Nowe biuro firmy The Heart znalazło się na 29 piętrze biurowca Warsaw Unit. Za projekt wnętrz dla venture buildera, który tworzy startupy, cyfrowe produkty i usługi, odpowiadało studio Massive Design.

Style i wnętrza

Polska Luksusowo w Krakowie

schedule 09 lutego 2023
Opr./edited by MR

W zeszłym roku w Krakowie otworzono ponownie Hotel Saski Curio Collection by Hilton. Nową, luksusową odsłonę hotelu zaprojektowała krakowska pracownia db Group.

Style i wnętrza

Polska Długoterminowo na Złotej

schedule 01 lutego 2023
Opr./edited by MR

W zabytkowej kamienicy Wolfa Krongolda przy ul. Złotej w Warszawie powstało 146 mieszkań na wynajem długoterminowy. Inwestycja należy do AFI Europe Poland. Za prace wykończeniowe wraz z pełnym umeblowaniem odpowiadała firma Tétris.

Style i wnętrza

Polska Na Bacardi w biurze

schedule 19 stycznia 2023
Opr./edited by MR

Spółka Nowa Investment zleciła grupie Reesco wykonanie projektu wykonawczego i realizację około 1,1 tys. mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Mokotów Nova dla marki Bacardi. Projekty branżowe wykonane zostały na bazie koncepcji przygotowanej przez The Design Group. 

Style i wnętrza

Polska Logistyk w nowym biurze

schedule 30 grudnia 2022
Opr./edited by AKL

Firma Workplace zaprojektowała biuro Maersk w 3T Office Park w Gdyni. Projekt obejmował ponad 1,2 tys. mkw. powierzchni, a jego relizacja trwała dziewięć miesięcy. Za zewnętrzny project management odpowiadało CBRE.

Style i wnętrza

Polska Nowe miejsce na konferencje

schedule 20 grudnia 2022
Opr./edited by AKL

Czterogwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku udostępnił swoim gościom salę konferencyjno-eventową. Nowo oddana przestrzeń jest wynikiem współpracy inwestora, spółki Dekpol Deweloper, oraz sopockiej pracowni Ideograf. Realizacją wnętrz zajęła się natomiast spółka Trust Us z Warszawy.

Style i wnętrza

Polska Krakowski dom dla Orange

schedule 19 grudnia 2022
Opr./edited by JC

Pracownia Iliard Architecture & Interior Design przygotowała dla krakowskiego oddziału firmy Orange biuro bogate w nawiązania do historii dawnej stolicy Polski, w którym nie brakuje również rozwiązań przyjaznych środowisku.

Style i wnętrza

Polska Ogień tuż przy plaży

schedule 16 grudnia 2022
Opr./edited by JC

W Kołobrzegu powstała restauracja Fuego, serwująca dania kuchni hiszpańskiej. Za projekt wnętrza odpowiedzialna jest pracownia 370 Studio.

Style i wnętrza

Polska Laboratorium Dextera w gdańskim Formacie

schedule 14 grudnia 2022
Opr./edited by AKL

Projekt biur flex Collab w gdańskim biurowcu Format przenosi w kreskówkowy świat. Architekci z Roark Studio, zainspirowani kultowym serialem Laboratorium Dextera, zaprojektowali wnętrza biur.

Style i wnętrza

Polska Zdrowe zęby w Lublinie

schedule 09 grudnia 2022
Opr./edited by JC

Przy ul. Spokojnej w Lublinie otwarto właśnie pierwsze w mieście, a 18. w kraju centrum Medicover Stomatologia, stworzone w oparciu o koncept „Rytuału Uśmiechu”. Podobne miejsca działają już m.in. w Warszawie, Łodzi i Trójmieście.

Style i wnętrza

Polska Zielono przy Złotych Tarasach

schedule 05 grudnia 2022
Opr./edited by MR

Firma ASB Poland zwiększyła zajmowaną powierzchnię w warszawskim biurowcu Skylight. Za zarządzanie procesem aranżacji biura o łącznej powierzchni ponad 1,9 tys. mkw. odpowiadał dział Workplaces firmy Globalworth, która jest właścicielem i zarządcą kompleksu Skylight & Lumen.

Style i wnętrza

Polska Apartamenty inspirowane Warszawą

schedule 21 listopada 2022
Opr./edited by MR

Eksperci Tétris zrealizowali projekt dla Royal Tulip Warsaw Apartments. Odpowiadali za fit-out 312 pokoi, a także holi, części recepcyjno-restauracyjnych i handlowo-usługowych. Projekt wnętrz zainspirowany dzielnicami Warszawy przygotowała pracownia Tremend.

Style i wnętrza

Polska Nowy Leonardo na Starym Mieście

schedule 15 listopada 2022
Opr./edited by JC

W hotelu Leonardo Boutique Kraków Old Town zakończył się właśnie etap gruntownego odświeżania wnętrz. Za koncepcję oraz wykonanie projektu odpowiedzialny był współpracujący z marką projektant wnętrz Andreas Neudahm.

Style i wnętrza

Polska Warszawa uśmiecha się szerzej

schedule 07 listopada 2022
Opr./edited by JC

Przy ul. Karlińskiego w Warszawie powstało centrum stomatologiczne Medicover, które inspirację czerpie z hotelowych stref relaksu. To 15. w Polsce, a ósma w stolicy lokalizacja otwarta w koncepcie "Rytuału Uśmiechu".

Style i wnętrza

Polska Łyk Japonii na Wilczej

schedule 07 listopada 2022
Opr./edited by JC

Zespół firmy Tétris po raz kolejny zrealizował projekt fit-out we wnętrzach Nobu Hotel Warsaw. Sakebar by Nobu przy ul. Wilczej to nie tylko drinki na bazie sake i tapasy inspirowane Japonią, ale także design nawiązujący do kraju Kwitnącej Wiśni.

Style i wnętrza

Polska Thermomix gotuje w nowym biurze

schedule 02 listopada 2022
Opr./edited by MR

Biuro firmy Vorwerk w głównej siedzibie firmy we Wrocławiu miało za zadanie wprowadzić pracowników polskiej spółki we współczesny, hybrydowy styl pracy. O pomoc w zaprojektowaniu nowej przestrzeni biurowej poproszono pracownię Massive Design.

Style i wnętrza

Polska Królewski obiad na Rynku Głównym

schedule 31 października 2022
Opr./edited by MR

Otwarcie restauracji Regale w Hotelu Saskim w Krakowie to światowa premiera nowej marki restauracji przyhotelowych. Krakowski lokal jest utrzymany w stylu art déco.

Style i wnętrza

Polska Medicover zzieleniał

schedule 27 października 2022
Opr./edited by JC

Pod hasłem przewodnim "Nasz dom – Nasza planeta" przearanżowano warszawską siedzibę Medicoveru. W biurze dominują motywy naturalne, ekologiczne materiały wykończeniowe i podejście less waste zgodne z zasadami gospodarki cyrkularnej. Proces rearanżacji przestrzeni został poprzedzony badaniami potrzeb pracowników i środowiska pracy.

Style i wnętrza

Polska MSD zostaje (i odnawia) na Chłodnej

schedule 25 października 2022
Opr./edited by JC

Spółka biofarmaceutyczna MSD Polska przedłużyła umowę najmu w Warsaw Trade Tower. Po dekadzie funkcjonowania w obiekcie firma zdecydowała się także na modernizację przestrzeni biurowej. Prace remontowe przeprowadzono w cztery miesiące.

Style i wnętrza

Polska Roślinne biuro przy Złotych Tarasach

schedule 10 października 2022
Opr./edited by MR

Eksperci Tétris odpowiadali za przygotowanie projektu rearanżacji przestrzeni biurowej dla ASB Poland. Siedziba firmy znajduje w biurowcu Skylight w Warszawie i zajmuje około 1,5 tys. mkw.

Pozostałe nowości

Kategorie