EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Polska Axpo Polska z nową lokalizacją

schedule 24 lutego 2022
Opr./edited by AKL

Od teraz spółka Axpo Polska, część szwajcarskiej grupy Axpo zajmującej się obrotem energią, ma nową siedzibę w warszawskiej dzielnicy biznesowej. Firma zajęła całe piętro 25 o powierzchni prawie 1,5 tys. mkw. w budynku B kompleksu The Warsaw Hub przy rondzie Daszyńskiego.

Style i wnętrza

Polska Echo w nowym domu

schedule 10 lutego 2022
Opr./edited by JC

Prace fit-out w nowej siedzibie Echo Investment w Browarach Warszawskich dobiegły końca. Za projekt odpowiadał dział architektów Echo Investment oraz pracownia architektoniczna MIXD, a generalne wykonawstwo i koordynację prac wykończeniowych powierzono firmie Tétris.

Style i wnętrza

Polska Piękniej w Zaułku Piękna

schedule 12 stycznia 2022
Opr./edited by MR

Pracownia Massive Design przygotowała nowy projekt wnętrz dla firmy Mazars, która od 12 lat zajmuje biuro w warszawskim budynku Zaułek Piękna. Biuro dostosowano do potrzeb pracy hybrydowej i do nowej identyfikacji wizualnej.

Style i wnętrza

Polska Loftowe biuro dla graczy

schedule 10 stycznia 2022
Opr./edited by AKL

W warszawskim biurowcu The Hub, zlokalizowanym przy rondzie Daszyńskiego, mieści się nowe biuro firmy Huuuge Games. Aranżacja zajmuje trzy piętra i liczy około 4,5 tys. mkw. Za projekt odpowiadała pracownia Bit Creative.

Style i wnętrza

Polska Nowy lokator w CitySpace

schedule 06 grudnia 2021
Opr./edited by JC

Pontica Solutions otworzyło biuro w krakowskim centrum CitySpace w O3 Business Campus i planuje dalszą ekspansję.

Style i wnętrza

Polska Jedzenie, drinki i klimat w Food Hall Browary

schedule 30 listopada 2021
Opr./edited by MR

Food Hall Browary mieści się na terenie Browarów Warszawskich, inwestycji prowadzonej przez Echo Investment. Założeniem projektu, opracowanego przez Noke Architects, było stworzenie przestrzeni, w której historia, kultura, artyzm i gastronomia wzajemnie się przenikają.

Style i wnętrza

Polska Incepcja dla Echo

schedule 23 listopada 2021
Opr./edited by AKL

Echo Investment przeniosło swoją warszawską siedzibę do Biur przy Willi w Browarach Warszawskich. Nowe biuro dewelopera znajduje się przy ul. Grzybowskiej, na VII piętrze najwyższego biurowca w kompleksie. Pracownicy mają do dyspozycji ponad 1,2 tys. mkw. powierzchni, w tym m.in. salon, sale konferencyjne czy przestrzeń do pracy w open-space. Główną inspiracją dla projektantów biura był film "Incepcja".

Style i wnętrza

Polska Poznański kampus z zielonym wnętrzem

schedule 18 listopada 2021
Opr./edited by AKL

Uniwersytet SWPS, wraz ze specjalistami marki Hoof, w kampusie w Poznaniu stworzył unikatową przestrzeń do nauki i relaksu. Władze uczelni postanowiły zaaranżować na nowo Rotundę – otwartą przestrzeń, która służyła do tej pory studentom, słuchaczom i pracownikom uczelni jako poczekalnia, miejsce spotkań, pracy i odpoczynku.

Style i wnętrza

Polska Dentyści z książką, kawą i historią

schedule 17 listopada 2021
Opr./edited by AKL

W Bielsku-Białej otwarto właśnie centrum stomatologiczne, które swoim wnętrzem nawiązuje do przemysłowej, XIX-wiecznej historii miasta. Pierwsze w woj. śląskim centrum pod szyldem Medicover Stomatologia zajęło 650 mkw. powierzchni przy ul. Teodora Tomasza Jeża 8.

Style i wnętrza

Polska Pełne historycznych detali apartamenty na Foksal

schedule 04 listopada 2021
Opr./edited by MR

Firma Ghelamco zaprezentowała dwa urządzone apartamenty pokazowe w zrewitalizowanych kamienicach Foksal 13/15. Za ich projektem i wykończeniem stoi pracownia Tremend, która do realizacji zaprosiła takie marki jak Noti, Nurt Home, MaxFliz czy Mag Gallery.

Style i wnętrza

Polska Solenis w nowym biurze

schedule 28 października 2021
Opr./edited by AKL

W warszawskim kampusie Lixa mieści się nowa siedziba firmy Solenis. Biuro zajmuje trzech piętrach i liczy 3,5 tys. mkw.

Style i wnętrza

Polska Kolor i sztuka w biurze IT

schedule 28 października 2021
Opr./edited by AKL

Zakończył się fit-out gdańskiego biura Dynatrace. Na 4,2 tys. mkw. i czterech piętrach budynku Platinum w kompleksie Alchemia działa drugie największe spośród centrów R&D firmy.

Style i wnętrza

Polska Rozświetlona i artystyczna Montownia

schedule 25 października 2021
Opr./edited by AKL

„Ławica stworzeń”, czyli 17 lamp oraz trzy obrazy staną się elementem wystroju wnętrz zabytkowego budynku Montowni w Gdańsku, który rewitalizuje spółka Euro Styl. Dzieła autorstwa artysty, Tomasza Krupińskiego, wzbogacą wnętrza obiektu, w którym powstaną m.in.: food hall, lofty serwisowane o funkcji hotelowej oraz centrum konferencyjne.

Style i wnętrza

Polska Tétris przygotował wnętrza dla farmaceutów

schedule 29 września 2021
Opr./edited by AKL

Na pięciu kondygnacjach budynku Metropoint Office w Warszawie powstało nowe biuro. Za projekt wykonawczy oraz jego realizację odpowiadała firma Tétris. Przygotowana została przestrzeń, w której dominującymi materiałami są beton i drewno, ocieplone tkaninami i tropikalnymi akcentami.

Style i wnętrza

Polska Interbiuro modernizuje w Nordic Parku

schedule 22 września 2021
Opr./edited by AKL

Firma Interbiuro projektuje i modernizuje istniejące powierzchnie biurowe firmy Baxter w budynku Nordic Park w Warszawie.

Style i wnętrza

Polska Autorski apartament nad Motławą

schedule 07 września 2021
Opr./edited by MR

W jednej z kamieniczek kompleksu Deo Plaza na Wyspie Spichrzów w Gdańsku znajduje się apartament zaprojektowany przez architekta Jana Sikorę. Profesor ASP i właściciel studia Sikora Wnętrza Architektura połączył klimat nadmorskiego kurortu ze światowym designem. 

Style i wnętrza

Polska Kancelaria mniej formalna

schedule 06 września 2021
Opr./edited by MR

Kancelaria prawna Łaszczuk i Wspólnicy zdecydowała się na zmianę podejścia do organizacji pracy przy okazji przenosin biura w obrębie budynku Metropolitan. Do stworzenia nowego wizerunku Kancelarii zaproszono pracownię Massive Design.

Style i wnętrza

Polska Morsko-wakacyjne klimaty w Jelitkowie

schedule 24 sierpnia 2021
Opr./edited by MR

Pracownia Tremend jest odpowiedzialna za wystrój Novotelu Gdańsk Marina w Jelitkowie. Zastosowane przez projektantów kolory morza, plaży i nieba oraz marynistyczne akcenty budzą przyjemne skojarzenia i nawiązują do nadmorskiej lokalizacji obiektu.  

Style i wnętrza

Polska Nowe powierzchnie dla JL Maskiner

schedule 24 sierpnia 2021
Opr./edited by AKL

Firma Interbiuro rozpoczęła nową realizację projektu powierzchni biurowo-magazynowej dla JL Maskiner. Nowy budynek będzie główną siedzibą tej firmy w Polsce.

Style i wnętrza

Polska Morski relaks pod tulipanem

schedule 23 sierpnia 2021
Opr./edited by MR

Pięciogwiazdkowy hotel Royal Tulip Sand powstał w Kołobrzegu w miejscu dawnego hotelu Sand****, w efekcie rebrandingu obiekt zyskał nowe wnętrza zaprojektowane przez pracownię Mixd. Obecnie hotel działa pod szyldem francuskiej sieci Louvre Hotels Group.

Pozostałe nowości

Kategorie