EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Polska Biznes i szachy przy lotnisku

schedule 25 października 2023
Opr./edited by MR

Wnętrza Ibis Styles Warsaw Airport na ul. Poleczki zaprojektowała Martyna Wojtasik, założyciela pracowni architektonicznej Aure. Leitmotivem aranżacji stały się szachy.

Style i wnętrza

Polska Idea Office z nowym wnętrzem

schedule 11 października 2023
Opr./edited by BL

Architekci Iliard Architecture & Interior Design zaprojektowali wnętrza biur serwisowanych Idea Office w budynku przy ul. Conrada w Krakowie.

Style i wnętrza

Polska Biuro dla śnieżynek

schedule 09 października 2023
Opr./edited by JC

W warszawskim kompleksie Lixa oddano do użytku siedzibę firmy Snowflake. Estetyka biura nawiązuje m.in. do natury i śniegu, a przestrzeń została zagospodarowana głównie przy użyciu drewna i betonu.

Style i wnętrza

Polska Na herbatkę u Liptona

schedule 06 października 2023
Opr./edited by MR

WorkPlace stworzyło wnętrza w nowej siedzibie Lipton Teas and Infusions w kompleksie Moje Miejsce w Warszawie. Projekt biura o powierzchni 900 mkw. pokazuje, że korporacyjne postrzeganie przestrzeni staje się przeszłością.

Style i wnętrza

Polska Lunch i kolacja w kesonie

schedule 29 września 2023
Opr./edited by MR

Pracownia Boris Kudlicka with Partners zaprojektowała wnętrza restauracji Dock19. Restauracja należy do Mateusza Gesslera i została otwarta w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Style i wnętrza

Polska Barceló z Powiśla

schedule 28 września 2023
Opr./edited by MR

Wnętrza hotelu Barceló Warsaw Powiśle to połączenie industrialnego stylu charakterystycznego dla Elektrowni Powiśle oraz atmosfery hoteli hiszpańskiej marki. Nad koncepcją projektu pracowali eksperci z APA Wojciechowski Architekci, a także zespół White Star Real Estate.

Style i wnętrza

Polska Re_connect w Księżym Młynie

schedule 25 września 2023
Opr./edited by MR

Na terenie Księżego Młyna, w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstała przestrzeń Re_connect. Projekt wnętrz przygotowała pracownia AKA Studio.

Style i wnętrza

Polska Modernizacja w stylu modernizmu

schedule 21 września 2023
Opr./edited by ANZ

Hotel Wieniawa we Wrocławiu, wchodzący w skład Grupy PHH, przejdzie metamorfozę. Po remoncie hotel będzie funkcjonował pod marką należącą do Marriott International – Four Points by Sheraton. Wraz ze zmianą marki całkowitej renowacji zostaną poddane wszystkie pokoje.

Style i wnętrza

Polska Zieleń dla energetyki

schedule 06 września 2023
Opr./edited by MR

Workplace zaprojektowało biuro dla działu IT firmy z branży energetycznej, która angażuje się w liczne innowacyjne projekty. Zgodnie z wizją klienta, we wnętrzach miała dominować kolorystyka ziemi, rośliny i klimat skandynawski. 

Style i wnętrza

Polska Centrum Orląt po metamorfozie

schedule 05 września 2023
Opr./edited by MR

Zakończyły się prace rewitalizacyjno-modernizacyjne we wrocławskim Centrum Orląt. Renowacji poddane zostały zarówno wnętrza, jak i elewacja biurowca należącego do Adventum Group funduszu Quartum. Firma Tétris była odpowiedzialna za realizację prac oraz po części za projekt.

Style i wnętrza

Polska Urządzili na wynajem przy Woronicza

schedule 04 września 2023
Opr./edited by MR

Reesco Hospitality, spółka należąca do grupy Reesco, zakończyła kolejną realizację wykończenia wnętrz dla Resi4Rent. Zadanie dotyczyło 344 lokali w II etapie osiedla Warszawa Woronicza przy ul. Białej Floty. 

Style i wnętrza

Polska Reprezentacyjne i przyjazne biuro Hinesa

schedule 28 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

Zespół Colliers Define był odpowiedzialny za przygotowanie nowego warszawskiego biura firmy Hines. 800 mkw. w biurowcu Wola Center zostało podzielone na open space ze współdzielonymi biurkami, pokoje do pracy w skupieniu i strefę reprezentacyjną.

Style i wnętrza

Francja Polacy projektują hotel w Paryżu

schedule 25 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

Za projekt nowo otwartego butikowego paryskiego Hotelu Alberte odpowiada warszawska pracownia Tremend. Hotel działa w zmodernizowanej haussmanowskiej kamienicy, a jego wnętrza zdobią prace polskich artystów.

Style i wnętrza

Polska Biuro z recyklingu

schedule 21 sierpnia 2023
Opr./edited by JC

O4 Coworking otworzył nowe powierzchnie biurowe w budynku Olivia Star w Olivia Centre w Gdańsku. Wnętrza i przestrzenie wspólne zostały zaprojektowane w duchu less waste przez biuro projektowe Design Anatomy.

Style i wnętrza

Polska Hotel z barem w lobby

schedule 10 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

Golden Tulip Międzyzdroje Residence, znajdujący się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, przeszedł modernizację. Nowy projekt wnętrz na zlecenie PHH przygotowały pracownie R-Design i Boma Architektura, a za realizację odpowiedzialna była firma Serwis Andrzej Łęgowski.

Style i wnętrza

Polska Przyjazny high-tech

schedule 08 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

Project44, dostawca rozwiązań w zakresie widoczności łańcucha dostaw, ma siedzibę w budynku Fabryczna Office Park B4 w Krakowie. Projekt biura firmy o powierzchni 2,8 tys. mkw. powstał we współpracy z warszawskim zespołem The Design Group.

Style i wnętrza

Polska Radisson odświeżony

schedule 07 sierpnia 2023
Opr./edited by JC

Architekci z pracowni Iliard Architecture & Interior Design zmodernizowali recepcję, restaurację oraz strefę barową w krakowskim hotelu Park Inn by Radisson. Wnętrze jest teraz dopasowane do nowego standardu sieci.

Style i wnętrza

Polska Dziewięć pięter i jedna kuchnia

schedule 03 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

Wnętrza PwC Service Delivery Center w katowickim .KTW II podkreślają przynależność firmy do Katowic, ale i do całego Śląska. Za projektem biura, które zajmuje aż dziewięć pięter biurowca, stoją architekci z The Design Group.

Style i wnętrza

Polska Trzy kolorowe piętra

schedule 01 sierpnia 2023
Opr./edited by JC

Eksperci platformy Colliers Define zaprojektowali siedzibę firmy PepsiCo w krakowskim Brain Parku. Biuro zlokalizowane jest na trzech połączonych ze sobą piętrach, a jego łączna powierzchnia wynosi 5 tys. mkw.

Style i wnętrza

Polska Duńskie hygge w Krakowie

schedule 27 lipca 2023
Opr./edited by MR

Firma Zendesk do stworzenia projektu swojej nowej siedziby zaprosiła warszawską pracownię architektoniczną The Design Group. Biuro w budynku MK29 przy Bulwarach Wiślanych w Krakowie przypomina małe duńskie miasteczko.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie