EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Motorola w nowych szatach

schedule 09 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA W warszawskim biurze Motoroli Solutions Polska w biurowcu Taurus w kompleksie Empark króluje beton architektoniczny, zieleń i drewniane akcenty.

Style i wnętrza

Cola w nowym wydaniu

schedule 08 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Industrialny styl nie musi być chłodny, ani nudny. Przykładem jest biuro firmy Coca Cola HBC w biurowcu Business Garden w Warszawie. Unikatowe detale i kolorowe grafiki nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat.

Style i wnętrza

Tak pracuje się w branży gier

schedule 05 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Nowe biuro firmy Ten Square Games we Wrocławiu we wrocławskim biurowcu City Forum - City One ma industrialny charakter i kolorowe akcenty. Głównym założeniem projektu wnętrz autorstwa Barnaby Grzeleckiego, założyciela i projektanta Bit Creative było podkreślenie gameingowego charakteru firmy.

Style i wnętrza

Skończyli mural na Nowej Pradze

schedule 04 czerwca 2020
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Na jednym z dwóch budynków wybudowanych przez Bouygues Immobilier Polska w ramach inwestycji Stalowa 39 na warszawskiej Pradze pojawił się mural.

Style i wnętrza

W stylu VanityStyle

schedule 27 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA VanityStyle, firma działająca w branży pozapłacowych świadczeń motywacyjnych, zajęła 1,5 tys. mkw. na trzecim piętrze warszawskiego budynku Wola Retro, zajmując biura w nowej i historycznej części budynku. Przestrzeń dla spółki zaprojektowała pracownia Concept Space.

Style i wnętrza

Siedzenie może być aktywne

schedule 31 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Ergonomiczne siedziska stymulują mięśnie i stawy do ciągłej pracy, co zmniejsza ryzyko osłabienia się mięśni. Krzesło Swopper i fotel 3Dee marki Aeris wspomagają pracę stawów, stymulując jednocześnie krążenie.

Style i wnętrza

Opoczno w kolorach ziemi

schedule 26 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Kolory ziemi pozwalają na relaks i odpoczynek, dodatkowo są stylowe i ponadczasowe. Trzy nowe kolekcje marki Opoczno, Arego Touch, Keep Calm oraz Nerina Slash, wpisują się w tę stylistykę.

Style i wnętrza

Biuro na wiele sposobów 

schedule 17 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Atlanta – nowość marki Bo Concept – to system mebli biurowych, które dopasują się do każdej powierzchni biurowej i stylu. Sprawdzą się także w domowym biurze.

Style i wnętrza

Gorzka czekolada w lofcie

schedule 09 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA W krakowskim hotelu The Loft industrialne klimaty łączą się z zaawansowaną technologią.

Style i wnętrza

Praska renowacja z wysokiej półki

schedule 04 marca 2020
Opr./edited by AZ

CZECHY Hotel Radisson Blue Praga w stolicy Czech jest mieszanką klasycznych elementów w nowoczesnej interpretacji. Rewitalizacja zabytkowego obiektu z epoki art nouveau zmieniła jego wnętrza w unikatową przestrzeń. Za projektem stoi krakowskie biuro architektoniczne Iliard Architecture & Project Management.

Style i wnętrza

Apartamenty z widokiem

schedule 02 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Z 11. piętra budynku przy ulicy Solec 24, gdzie znajduje się koncept Upriver Warsaw, rozciąga się piękny widok na panoramę stolicy, Stadion Narodowy i Wisłę. Wnętrza zrealizowała pracownia Decoroom, specjalizującą się w projektowaniu i aranżacji mieszkań „pod klucz”.

Style i wnętrza

Opoczno ma francuski Chick

schedule 26 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Marmur i kamień o powierzchni gniecionego papieru znajduje się w nowych kolekcjach marki Opoczno.

Style i wnętrza

Nordea na horyzoncie

schedule 25 lutego 2020
Opr./edited by TSG

POLSKA Nordea wybrała biurowiec na warszawskich Włochach na siedzibę Nordea Horizon – swojego globalnego centrum dowodzenia i kontroli cyberbezpieczeństwa. Powstało ono obok kampusu IT firmy.

Style i wnętrza

Szczypta Skandynawii w Q22

schedule 24 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA W nowym biurze firmy Oticon w warszawskim biurowcu Q22 dominują kolory charakterystyczne dla skandynawskich krajobrazów. Królują w nim odcienie bieli, błękitu i żywej zieleni z elementami drewna. Autorem aranżacji jest Barnaba Grzelecki, założyciel i projektant Bit Creative.

Style i wnętrza

Nowe szaty kancelarii

schedule 21 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Beton, drewno i kolorowe akcenty. Nowe wnętrza kancelarii Ożóg Tomczykowski łączą funkcjonalność z ergonomią, elegancją i prostotą. Autorem aranżacji jest Barnaba Grzelecki, założyciel i główny projektant Bit Creative.

Style i wnętrza

Prawnicy po liftingu

schedule 19 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Drewno, ciepłe kolory i dużo zieleni. Tak wygląda nowe biuro firmy prawniczej DMS w warszawskim biurowcu Saski Crescent należącym do CA Immo. Remont przeprowadziła w nim firma Spaceplan. Wszystkie prace były wykonywane bez przerywania codziennej pracy biura.

Style i wnętrza

Apartament z wanną w roli głównej

schedule 18 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Niewielki apartament urządzony w jednej z kamienic z 1956 roku łączy w sobie oryginalny design i elementy stylu glamour. Architekci z pracowni Decoroom wpisali się w niepowtarzalny klimat starej kamienicy.

Style i wnętrza

Dziecięcy concept store przy Hlonda

schedule 13 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Na warszawskim Wilanowie powstał showroom z wzornictwem dla najmłodszych. Stworzyli go właściciele Hlonda 6 Design For Children. Projekt wnętrz powstał w pracowni architektonicznej Studio.O.

Style i wnętrza

Skandynynawski minimalizm przy Postępu

schedule 12 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Firma Spaceplan zakończyła prace remontowe w biurze firmy DNB Bank Polska w warszawskim biurowcu Marynarska Point II przy ul. Postępu 15c. Przestrzeń o powierzchni blisko 2 tys. mkw. mieści się na dwóch piętrach budynku.

Style i wnętrza

Wrzuć na luz

schedule 11 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Czytanie, oglądanie filmów i rozmowy telefoniczne, wszystko to możemy robić bez szkody dla naszego kręgosłupa. Rozwiązaniem są rozkładane fotele.

Pozostałe nowości

Kategorie