EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Polska Towarowa zaprasza do środka

schedule 16 marca 2022
Opr./edited by JC

Towarowa Towers to dwie 95-metrowe wieże mieszkalne, które powstają w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Jak będą wyglądały wnętrza wykończonych pod klucz apartamentów?

Style i wnętrza

Polska Luksus i historia w Budapeszcie

schedule 16 marca 2022
Opr./edited by MR

Pracownia Tremend zaprojektowała wnętrza hotelu Crowne Plaza Budapest. Architekci oddali w nich klimat Budapesztu i otaczających go terenów.

Style i wnętrza

Polska JEMSI modernizują BGK

schedule 09 marca 2022
Opr./edited by MR

JEMS Architekci pracują nad projektem modernizacji siedziby centralnej BGK w Warszawie. Budynek znajduje się w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i Nowego Światu. Ma niemal sto lat.

Style i wnętrza

Polska Nowy loft pamięta o przeszłości

schedule 02 marca 2022
Opr./edited by JC

Na Starym Mokotowie otwarto nową siedzibę pracowni architektury wnętrz Loft Factory. Zanim w lokalu mógł zagościć zespół firmy, niezbędny był gruntowny remont. Twórcy projektu połączyli nowoczesne koncepcje z klasyką, nawiązując do historii budynku i dzielnicy,

Style i wnętrza

Polska Krakowski Sheraton odświeżony

schedule 24 lutego 2022
Opr./edited by JC

Na początku stycznia w nowych wnętrzach hotelu Sheraton Grand Kraków pojawili się pierwsi goście. Inwestor, Wawel Holding, postanowił wykorzystać czas obostrzeń wywołanych pandemią do rearanżacji wszystkich przestrzeni wspólnych. Autorem projektu wnętrz jest brytyjska pracownia MKV Design, a za wyposażenie odpowiada warszawska spółka Trust Us.

Style i wnętrza

Polska Axpo Polska z nową lokalizacją

schedule 24 lutego 2022
Opr./edited by AKL

Od teraz spółka Axpo Polska, część szwajcarskiej grupy Axpo zajmującej się obrotem energią, ma nową siedzibę w warszawskiej dzielnicy biznesowej. Firma zajęła całe piętro 25 o powierzchni prawie 1,5 tys. mkw. w budynku B kompleksu The Warsaw Hub przy rondzie Daszyńskiego.

Style i wnętrza

Polska Echo w nowym domu

schedule 10 lutego 2022
Opr./edited by JC

Prace fit-out w nowej siedzibie Echo Investment w Browarach Warszawskich dobiegły końca. Za projekt odpowiadał dział architektów Echo Investment oraz pracownia architektoniczna MIXD, a generalne wykonawstwo i koordynację prac wykończeniowych powierzono firmie Tétris.

Style i wnętrza

Polska Piękniej w Zaułku Piękna

schedule 12 stycznia 2022
Opr./edited by MR

Pracownia Massive Design przygotowała nowy projekt wnętrz dla firmy Mazars, która od 12 lat zajmuje biuro w warszawskim budynku Zaułek Piękna. Biuro dostosowano do potrzeb pracy hybrydowej i do nowej identyfikacji wizualnej.

Style i wnętrza

Polska Loftowe biuro dla graczy

schedule 10 stycznia 2022
Opr./edited by AKL

W warszawskim biurowcu The Hub, zlokalizowanym przy rondzie Daszyńskiego, mieści się nowe biuro firmy Huuuge Games. Aranżacja zajmuje trzy piętra i liczy około 4,5 tys. mkw. Za projekt odpowiadała pracownia Bit Creative.

Style i wnętrza

Polska Nowy lokator w CitySpace

schedule 06 grudnia 2021
Opr./edited by JC

Pontica Solutions otworzyło biuro w krakowskim centrum CitySpace w O3 Business Campus i planuje dalszą ekspansję.

Style i wnętrza

Polska Jedzenie, drinki i klimat w Food Hall Browary

schedule 30 listopada 2021
Opr./edited by MR

Food Hall Browary mieści się na terenie Browarów Warszawskich, inwestycji prowadzonej przez Echo Investment. Założeniem projektu, opracowanego przez Noke Architects, było stworzenie przestrzeni, w której historia, kultura, artyzm i gastronomia wzajemnie się przenikają.

Style i wnętrza

Polska Incepcja dla Echo

schedule 23 listopada 2021
Opr./edited by AKL

Echo Investment przeniosło swoją warszawską siedzibę do Biur przy Willi w Browarach Warszawskich. Nowe biuro dewelopera znajduje się przy ul. Grzybowskiej, na VII piętrze najwyższego biurowca w kompleksie. Pracownicy mają do dyspozycji ponad 1,2 tys. mkw. powierzchni, w tym m.in. salon, sale konferencyjne czy przestrzeń do pracy w open-space. Główną inspiracją dla projektantów biura był film "Incepcja".

Style i wnętrza

Polska Poznański kampus z zielonym wnętrzem

schedule 18 listopada 2021
Opr./edited by AKL

Uniwersytet SWPS, wraz ze specjalistami marki Hoof, w kampusie w Poznaniu stworzył unikatową przestrzeń do nauki i relaksu. Władze uczelni postanowiły zaaranżować na nowo Rotundę – otwartą przestrzeń, która służyła do tej pory studentom, słuchaczom i pracownikom uczelni jako poczekalnia, miejsce spotkań, pracy i odpoczynku.

Style i wnętrza

Polska Dentyści z książką, kawą i historią

schedule 17 listopada 2021
Opr./edited by AKL

W Bielsku-Białej otwarto właśnie centrum stomatologiczne, które swoim wnętrzem nawiązuje do przemysłowej, XIX-wiecznej historii miasta. Pierwsze w woj. śląskim centrum pod szyldem Medicover Stomatologia zajęło 650 mkw. powierzchni przy ul. Teodora Tomasza Jeża 8.

Style i wnętrza

Polska Pełne historycznych detali apartamenty na Foksal

schedule 04 listopada 2021
Opr./edited by MR

Firma Ghelamco zaprezentowała dwa urządzone apartamenty pokazowe w zrewitalizowanych kamienicach Foksal 13/15. Za ich projektem i wykończeniem stoi pracownia Tremend, która do realizacji zaprosiła takie marki jak Noti, Nurt Home, MaxFliz czy Mag Gallery.

Style i wnętrza

Polska Solenis w nowym biurze

schedule 28 października 2021
Opr./edited by AKL

W warszawskim kampusie Lixa mieści się nowa siedziba firmy Solenis. Biuro zajmuje trzech piętrach i liczy 3,5 tys. mkw.

Style i wnętrza

Polska Kolor i sztuka w biurze IT

schedule 28 października 2021
Opr./edited by AKL

Zakończył się fit-out gdańskiego biura Dynatrace. Na 4,2 tys. mkw. i czterech piętrach budynku Platinum w kompleksie Alchemia działa drugie największe spośród centrów R&D firmy.

Style i wnętrza

Polska Rozświetlona i artystyczna Montownia

schedule 25 października 2021
Opr./edited by AKL

„Ławica stworzeń”, czyli 17 lamp oraz trzy obrazy staną się elementem wystroju wnętrz zabytkowego budynku Montowni w Gdańsku, który rewitalizuje spółka Euro Styl. Dzieła autorstwa artysty, Tomasza Krupińskiego, wzbogacą wnętrza obiektu, w którym powstaną m.in.: food hall, lofty serwisowane o funkcji hotelowej oraz centrum konferencyjne.

Style i wnętrza

Polska Tétris przygotował wnętrza dla farmaceutów

schedule 29 września 2021
Opr./edited by AKL

Na pięciu kondygnacjach budynku Metropoint Office w Warszawie powstało nowe biuro. Za projekt wykonawczy oraz jego realizację odpowiadała firma Tétris. Przygotowana została przestrzeń, w której dominującymi materiałami są beton i drewno, ocieplone tkaninami i tropikalnymi akcentami.

Style i wnętrza

Polska Interbiuro modernizuje w Nordic Parku

schedule 22 września 2021
Opr./edited by AKL

Firma Interbiuro projektuje i modernizuje istniejące powierzchnie biurowe firmy Baxter w budynku Nordic Park w Warszawie.

Wydanie 10 (282) październik 2023

Kategorie