EN

Style i wnętrza

RSS
Style i wnętrza

Polska Pastele na Wyspie Spichrzów

schedule 22 lipca 2022
Opr./edited by MR

W Gdańsku, na Wyspie Spichrzów otworzyło się Bistro Młyn. Za projekt wnętrz odpowiedzialna była pracownia Sikora Wnętrza Architektura, a ich realizacją zajęła się warszawska spółka Trust Us.

Style i wnętrza

Polska Finowie wśród zieleni

schedule 06 lipca 2022
Opr./edited by MR

Fińska spółka UPM otworzyła biuro w krakowskim kompleksie Eximus Park. Za aranżację nowych przestrzeni firmy odpowiadała Grupa 68, a za opracowanie badania środowiska pracy zespół Kariny Kreji z firmy Kinnarps.

Style i wnętrza

Polska CitySpace zaprasza do MidPoint 71

schedule 15 czerwca 2022
Opr./edited by MR

Najnowsze biuro elastyczne CitySpace we Wrocławiu to 380 stanowisk pracy na 3,5 tys. mkw., w biurowcu MidPoint 71 w centrum miasta. We wnętrzach - przestrzeń przypominająca salon z kuchnią, a do tego lustra zaprojektowane przez Oskara Ziętę.

Style i wnętrza

Polska Teatralny coworking

schedule 06 czerwca 2022
Opr./edited by MR

Pracownia Mode:lina zaprojektowała wnętrza warszawskiego coworkingu Brain Embassy Czackiego. Inspiracją była dawna funkcja budynku, w którym kiedyś działał Teatr Kwadrat.

Style i wnętrza

Polska Biuro nad wodą

schedule 01 czerwca 2022
Opr./edited by AKL

Pracownia projektowa Workplace przygotowała wnętrza dla Nordea Banku, zajmowane przez najemcę w kompleksie Libra przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Baltic Sea Office oferuje wewnętrzny wodospad, sztuczne słońce i wiszącą klatkę schodową.

Style i wnętrza

Polska Biuro w terapeutycznych kolorach

schedule 26 maja 2022
Opr./edited by MR

Eksperci Tétris zaprojektowali przestrzeń w modelu Design and Build dla firmy Lundbeck, działającej w branży farmaceutycznej. Główną inspiracją dla architektów była terapeutyczna rola kolorów wykorzystywana w leczeniu chorób neurologicznych.

Style i wnętrza

Polska Kancelaria pełna sztuki i designu

schedule 25 maja 2022
Opr./edited by MR

Biuro Allen & Overy w Warszawie to design, sztuka i ciepłe kolory, połączenie funkcjonalności i prestiżu. Za projektem stoi MoodWorks, czyli Dora Kuć i Karina Snuszka. 

Style i wnętrza

Polska Automatyka na wyższym poziomie

schedule 19 maja 2022
Eurobuild CEE

Firma Deige zakończyła aranżację wnętrz nowej siedziby firmy Endress+Hauser we Wrocławiu, projekt w budynku o powierzchni użytkowej 2,4 tys. mkw. został zrealizowany w formule "design & build".

Style i wnętrza

Polska Maczfit w zielonej przestrzeni

schedule 13 maja 2022
Opr./edited by AKL

Interbiuro zrealizowało w formule design & build biuro dla firmy Maczfit. Nowa siedziba firmy mieści się w biurowcu Office Park w warszawskim Wilanowie przy ul. Branickiego 17.

Style i wnętrza

Polska Kobalt, błękit i miedź w CitySpace

schedule 09 maja 2022
Opr./edited by MR

Wnętrza biur elastycznych CitySpace West 4 we Wrocławiu to miejsce nie tylko do pracy, ale również do chilloutu. Projekt stworzyli architekci z pracowni Medusa Group Architects.

Style i wnętrza

Polska Architekci dla dzieci

schedule 04 maja 2022
Opr./edited by MR

Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży należąca do Warszawskiego Szpitala SPZOZ nawiązała współpracę z pracownią architektury wnętrz Decoroom. Dwa gabinety terapeutyczne zyskały nowy wystrój. Decoroom przeprowadził remont pro bono.

Style i wnętrza

Polska Izabela świętuje w Luxury Palace

schedule 25 kwietnia 2022
Opr./edited by JC

Otwarto restaurację Artesse, mieszczącą się w pięciogwiazdkowym hotelu H15 Luxury Palace w Krakowie. Obiekt usytuowany jest w dziedzińcu dawnego pałacu Lubomirskich, pełnego sztuki i historii, które odwiedzający znajdą nie tylko w wystroju, ale także w potrawach.

Style i wnętrza

Polska Hilton przy krakowskim lotnisku

schedule 13 kwietnia 2022
Opr./edited by MR

Krakowski Hampton by Hilton na lotnisku w Balicach przywitał pierwszych gości. Obiekt jest wyposażony w proekologiczne rozwiązania, takie jak oczyszczalnia i stacja uzdatniania wody, a także technologiczne udogodnienia, jak np. mobilna aplikacja do otwierania pokoi.

Style i wnętrza

Polska Do dentysty na kawę

schedule 01 kwietnia 2022
Opr./edited by AKL

W Warszawie przybywa centrów dentystycznych, które klimatem przypominają kawiarnie. Czwarta tego typu lokalizacja w stolicy została otwarta na Bemowie. Za inwestycją stoi marka Medicover Stomatologia.

Style i wnętrza

Polska Metropolitan zagrał w Tétrisa

schedule 24 marca 2022
Opr./edited by JC

Od space planu, przez koncepcję na aranżację wnętrza, po prace wykończeniowe – tak wygląda kompleksowa realizacja projektu w modelu Design x Build. W ten sposób powstało warszawskie biuro 7R w Metropolitanie przy pl. Piłsudskiego, wykonane przez spółkę Tétris.

Style i wnętrza

Polska Towarowa zaprasza do środka

schedule 16 marca 2022
Opr./edited by JC

Towarowa Towers to dwie 95-metrowe wieże mieszkalne, które powstają w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Jak będą wyglądały wnętrza wykończonych pod klucz apartamentów?

Style i wnętrza

Polska Luksus i historia w Budapeszcie

schedule 16 marca 2022
Opr./edited by MR

Pracownia Tremend zaprojektowała wnętrza hotelu Crowne Plaza Budapest. Architekci oddali w nich klimat Budapesztu i otaczających go terenów.

Style i wnętrza

Polska JEMSI modernizują BGK

schedule 09 marca 2022
Opr./edited by MR

JEMS Architekci pracują nad projektem modernizacji siedziby centralnej BGK w Warszawie. Budynek znajduje się w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i Nowego Światu. Ma niemal sto lat.

Style i wnętrza

Polska Nowy loft pamięta o przeszłości

schedule 02 marca 2022
Opr./edited by JC

Na Starym Mokotowie otwarto nową siedzibę pracowni architektury wnętrz Loft Factory. Zanim w lokalu mógł zagościć zespół firmy, niezbędny był gruntowny remont. Twórcy projektu połączyli nowoczesne koncepcje z klasyką, nawiązując do historii budynku i dzielnicy,

Style i wnętrza

Polska Krakowski Sheraton odświeżony

schedule 24 lutego 2022
Opr./edited by JC

Na początku stycznia w nowych wnętrzach hotelu Sheraton Grand Kraków pojawili się pierwsi goście. Inwestor, Wawel Holding, postanowił wykorzystać czas obostrzeń wywołanych pandemią do rearanżacji wszystkich przestrzeni wspólnych. Autorem projektu wnętrz jest brytyjska pracownia MKV Design, a za wyposażenie odpowiada warszawska spółka Trust Us.

Pozostałe nowości

Kategorie