EN

Gala Eurobuild Awards 2017

Już po raz ósmy w ramach konkursu o nagrody Eurobuild Awards wybrano budynki i firmy, które miały największy wpływ na polskie rynki nieruchomości i budownictwa w 2017 roku.

W tym roku jury było wyjątkowo liczne – zasiadło w nim 238 specjalistów z rynku nieruchomości. Zgłoszenia kandydatów do jury otrzymywaliśmy z całego rynku nieruchomości, co potwierdza, że sektor ten bardzo ceni sobie możliwość oceniania i bycia ocenianym w ramach Eurobuild Awards. – Niektóre firmy są z nami od początku, a kolejne wciąż dołączają. Większość chce oddawać głosy w kategorii Nowy Biurowiec Roku, w której jury w tym roku liczyło 49 osób. Innymi popularnymi kategoriami okazały się: Inwestor Roku oraz Deweloper Biurowy Roku – mówi Katarzyna Matejuk, dyrektor Eurobuild Conferences. Nie ukrywa także zadowolenia z faktu, że na gali, która odbyła się 6 grudnia w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton, pojawiło się ponad 900 osób. – Atmosfera była naprawdę gorąca, ponieważ ta rekordowa liczba gości czekała w napięciu, aby poznać wyniki konkursu – mówi Katarzyna Matejuk.

W tym roku – to również rekord – otrzymywaliśmy telefony od osób chcących się dowiedzieć, czy to ich firma zdobyła nagrodę. Plotki krążące po mieście były bardzo interesujące, ale my trzymaliśmy się dzielnie! Utrzymaliśmy sekret do samego końca, dzięki czemu na uroczystości, w czasie ogłaszania wyników wszystkie oczy były zwrócone na scenę.

Czytaj dalej...

Kategorie