EN

Branża nieruchomości wspiera osoby z autyzmem

W dniach 2-3 kwietnia z inicjatywy Fundacji Synapsis polska branża nieruchomości weźmie udział w globalnej akcji „Light it up blue” (Na niebiesko dla autyzmu). W geście solidarności z osobami z autyzmem na niebiesko zaświeci blisko 100 budynków w całej Polsce, w tym 30 obiektów położonych w Warszawie.

„Na niebiesko dla autyzmu” to polska adaptacja akcji „Light it up blue” zapoczątkowanej w 2011 roku przez amerykańską organizację Autism Speaks. Od kilku lat przyłączają się do niej także właściciele, doradcy, zarządcy i fundusze inwestycyjne związane z polskim rynkiem nieruchomości.

W akcji bierze udział także miesięcznik Eurobuild CEE, który wraz z przedstawicielami branży nieruchomości w krótkim nagraniu zachęca do okazania solidarności z osobami z autyzmem. Wzięły w nim udział następujące osoby:

Agnieszka Krzekotowska (Colliers International), Justyna Tinc (Reino), Monika A. Dębska-Pastakia (Knight Frank), Małgorzata Żółtowska (JLL), Joanna Wilczyńska (BNP Paribas Real Estate), Agnieszka Grzesik (Golub Gethouse), Magda Cieliczko (EPP), Mieczysław Pergół (Cushman & Wakefield), Bartek Łepkowski (Savills), Magdalena Socorro-Czerwińska (CBRE), Ewa Andrzejewska ("Eurobuild Central & Eastern Europe") oraz Joanna Grochowska i Aleksandra Zając (Fundacja Synapsis).

W dniach 2-3 kwietnia każdy może też zrobić sobie zdjęcie z budynkiem święcącym na niebiesko i opublikować je z hasztagiem #swiecimynaniebiesko lub #przyjazniedlaautyzmu.

Zachęcamy do „wkręcenia się” w akcję!

Kategorie