EN

Najlepiej zarządzają

Nagrody Eurobuild Awards
Konrad Danecki z nadzoru inwestorskiego Olivia Business Centre odebrał nagrodę Eurobuild Awards dla najlepszych zarządzających budynkiem biurowym. Najemcy w tym roku postanowili, że wyróżnienie to powędruje do gdańskiego kompleksu, a przedstawiciel zwycięskiej drużyny dzieli się z nami swoimi doświadczeniami.

Konrad Danecki z nadzoru inwestorskiego Olivia Business Centre odebrał nagrodę Eurobuild Awards dla najlepszych zarządzających budynkiem biurowym. Najemcy w tym roku postanowili, że wyróżnienie to powędruje do gdańskiego kompleksu, a przedstawiciel zwycięskiej drużyny dzieli się z nami swoimi doświadczeniami.

Rynek zarządzania nieruchomościami komercyjnymi robi się coraz bardziej wymagający i konkurencyjny. Jakie warunki trzeba spełnić, by się na nim wyróżnić?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług oraz standard budynków oferowanych rezydentom Olivia Business Centre, co w połączeniu z rozwojem kompetencji zespołu zarządcy, pozwala spełnić rosnące wymagania rynku. Mamy pewność, że na tle konkurencji wyróżnia nas samodzielność i niezależność w zarządzaniu nieruchomościami oraz struktura szeroko pojętego działu, który zarządza Olivią, obsługując jej rezydentów – Olivia Team kompleksowo dba o wszystkie obszary działalności i funkcjonowania budynków. W trosce o efektywność współpracy przez cały czas rozszerzamy wachlarz dostępnych na terenie centrum usług. Do dyspozycji rezydentów są punkty medyczne, placówki bankowe i usługowe, restauracje, przedszkole, szkoła, centrum konferencyjne, klub fitness i myjnia z wymianą opon, które ułatwiając codzienne funkcjonowanie, pozwalają pracownikom firm skupić się na najważniejszych działaniach.

Olivia Business Center jest największym kompleksem biznesowym w regionie. To z pewnością rodzi wiele wyzwań. Które z nich są najbardziej satysfakcjonujące?

Naszym celem jest przede wszystkim rozumieć oczekiwania firm, które znajdują się w Olivii. Przyznana nagroda stanowi potwierdzenie, że wypracowanie i wdrażanie nowych systemów obsługi rezydentów, ich gości i wykonawców pozwala utrzymać komfort, a co ważne – najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Czy trudno jest utrzymać wysoki poziom usług w nowoczesnym centrum biznesowym?

Mamy świadomość, że oczekiwania się zmieniają, a wymagania stale rosną, dlatego na bieżąco badamy potrzeby zarówno rezydentów, jak i użytkowników przestrzeni. Wszystko po to, by skoncentrować nasz wysiłek na najważniejszych dla nich obszarach.

Jak świętowali Państwo otrzymanie nagrody?

Tym świętem jest dla nas morze gratulacji, które mieliśmy przyjemność odbierać. To plus słowa uznania, które otrzymaliśmy, sprawiły, że był to szczególny i niezapomniany dzień.

Jakie wyzwania stoją przed najlepszymi zarządcami w tym roku?

Nowy rok to przede wszystkim wyzwania takie, jak: utrzymanie odpowiedniego poziomu czynszów bez obniżania jakości obsługi oraz standardu technicznego związanego z eksploatacją nieruchomości. W 2020 mamy również zamiar wdrożyć plan optymalizacji zużycia mediów, dlatego nadchodzący rok upłynie w Olivii pod znakiem energooszczędności, która jest ważnym elementem rozpoczynającego się Roku Edukacji Ekologicznej, do udziału w którym zapraszamy naszych rezydentów.

Gigant na Wybrzeżu

Olivia Business Centre to największe centrum biznesowe Trójmiasta. Kompleks – zlokalizowany przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku – liczy 150 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Centrum rozbudowuje się od 2010 roku, a kolejne budynki powstają w tempie jednego rocznie. Ukończone biurowce to: Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, Prime A oraz Olivia Star. Wiosną 2018 oku rozpoczęła się budowa kolejnego budynku

Kategorie