EN

Eurobuild FM

RSS
Eurobuild FM

Polska Joanna Mroczek o drugim życiu budynków

schedule 27 lutego 2024
Magda Rachwald

Jak sprawić, żeby starsze nieruchomości nie traciły na wartości i odpowiadały na potrzeby najemców, a przy okazji wpasowały się w idee ESG – na te i inne pytania w kolejnym odcinku Eurobuild FM odpowiada Joanna Mroczek, szefowa działu doradztwa strategicznego CBRE.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 16)

schedule 22 lutego 2024
Eurobuild CEE

O trudnym rynku biurowym Warszawy oraz nowych projektach firmy w roku 2024 (w tym o debiucie w branży PRS) mówi w ostatnim odcinku edycji specjalnej Eurobuild FM Henryk Bilski, leasing director w Strabag Real Estate.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 15)

schedule 19 lutego 2024
Eurobuild CEE

W przedostatnim odcinku specjalnej edycji Eurobuild FM mamy krótką (!) i zrozumiałą (!!) interpretację podatkową. Dlaczego po "Polskim Ładzie" może być tylko lepiej, jakie nowe podatki czekają branżę w 2024 i czy trzeba drżeć przed KSEF-em – na te i inne pytania odpowiada Justyna Bauta-Szostak, doradczyni podatkowa i radczyni prawna, a także partnerka w MDDP.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 14)

schedule 15 lutego 2024
Eurobuild CEE

Specjalne wydanie Eurobuild FM zmierza powoli ku końcowi, ale mamy dla Was jeszcze sporą dawkę eksperckiej wiedzy – na naszym portalu i platformie Spotify. Dziś komentarz Romana Skowrońskiego, dyrektora zarządzającego Peakside Capital Advisors.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 13)

schedule 12 lutego 2024
Eurobuild CEE

Specjalne wydanie Eurobuild FM doczekało się 13 odcinka – niezwykle szczęśliwego, bo znów można nas słuchać także na platformie Spotify! Jesteśmy też niezwykle szczęśliwi, że nasz podkast polubili prawnicy, bo to prawdziwe szczęście, gdy prawnicy cię lubią.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 12)

schedule 08 lutego 2024
Eurobuild CEE

Specjalna edycja Eurobuild FM trwa! Dziś naszym gościem jest Erik Drukker, CEO w BNP Paribas Real Estate, który ma dla Was ciekawe informacje o sytuacji na rynku inwestycyjnym oraz metamorfozach sektora biurowego. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 11)

schedule 06 lutego 2024
Eurobuild CEE

W jedenastym odcinku specjalnym Eurobuild FM gościmy CEO firmy Okam Capital, Marcina Michalca, będzie więc kilka refleksji na temat rynku mieszkaniowego, rynku najmu oraz flagowego projektu firmy, czyli nowej warszawskiej dzielnicy F.S.O. Park.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 10)

schedule 01 lutego 2024
Eurobuild CEE

Po krótkiej przerwie na ranking ubiegłorocznych premier Eurobuild FM wracamy do edycji specjalnej podkastów, czyli podsumowań 2023 i prognoz na 2024 rok. W jubileuszowym, dziesiątym odcinku serii gościmy Bogi Gabrovic, CFO & country deputy head w CTP Poland.

Eurobuild FM

Polska Tego się słuchało w 2023 roku!

schedule 29 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Rynek inwestycyjny, nowe projekty, prognozy rynkowe, wrażenia z MIPIM, trochę polityki – o tym się mówiło na kanale Eurobuild FM w 2023 roku. Poznaj ranking 10 najchętniej słuchanych podkastów!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 9)

schedule 25 stycznia 2024
Eurobuild CEE

W edycji specjalnej Eurobuild FM dziś podwójna premiera: po raz pierwszy gościmy dwoje ekspertów, są to także pierwsi prawnicy w naszym noworocznym podkaście! O rynku transakcyjnym wiedzą wszystko, ale jaką wiedzą mogą się podzielić?

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz.8)

schedule 22 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Rzadko wypowiada się publicznie, ale nam nie odmówił! Gościem kolejnego odcinka Eurobuild FM jest Mateusz Bonca, CEO polskiego oddziału JLL.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 7)

schedule 15 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Specjalna edycja Eurobuild FM trwa! Dziś naszym gościem jest Robert Dobrzycki, CEO i współwłaściciel Panattoni Europe and India, który ma dla Was ciekawe informacje o swojej firmie i całej branży, a także jasny komunikat dla newcomerów. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 6)

schedule 11 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Czy słyszeliście już o nowym dyrektorze zarządzającym Savills Poland? Pewnie tak. A słuchaliście go już? Założymy się, że nie! Kamil Kowa i jego pierwszy publiczny komentarz w nowej roli tylko w Eurobuild FM! Będzie o rynku biurowym, planach rozwoju firmy, a także o... jej byłym szefie. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 5)

schedule 08 stycznia 2024
Eurobuild CEE

W piątym odcinku specjalnej edycji Eurobuild FM gości Magdalena Kowalewska, COO firmy LCP i członkini zarządu spółek z grupy M Core, a wraz z Nią informacje ważne nie tylko dla branży retailowej i magazynowej. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 4)

schedule 04 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Dziś w specjalnej edycji Eurobuild FM gościmy eksperta od finansowania private debt – Jakub Pacholec, członek zarządu Mount TFI, dzieli się swoją unikalną wiedzą specjalnie z czytelnikami "Eurobuildu"!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 3)

schedule 02 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Po świątecznej przerwie wracamy do specjalnej edycji Eurobuild FM! Najlepszych ekspertów poprosiliśmy o podsumowanie mijającego roku oraz prognozę na rok 2024 – w pierwszym odcinku Nowego Roku swoją opinią z czytelnikami "Eurobuildu" podzielił się Rüdiger Dany, CEO w NEPI Rockcastle.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 2)

schedule 19 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Oto kolejna odsłona specjalnej, noworocznej edycji Eurobuild FM! Największych graczy rynku inwestycyjnego Europy poprosiliśmy o podsumowanie mijającego roku oraz prognozę na rok 2024, w dzisiejszym podkaście swoimi przemyśleniami dzieli się Piotr Trzciński, head of Poland, Savills Investment Management.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 1)

schedule 14 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Rusza specjalna, noworoczna edycja Eurobuild FM! Największych graczy rynku inwestycyjnego Europy poprosiliśmy o podsumowanie mijającego roku oraz prognozę na rok 2024, dziś słuchamy pierwszego nagrania – swoją opinią specjalnie z czytelnikami "Eurobuildu" podzielił się Christopher Mertlitz, head of European investments, W. P. Carey.

Eurobuild FM

Polska Giovanna Jagger o standardach certyfikacji WELL

schedule 14 grudnia 2023
Anna Zamyłka

Witajcie w Eurobuild FM! W dzisiejszym odcinku mamy znakomitego eksperta od spraw ESG – Giovanna Jagger, senior director Global Market Development EMEA | ESG w instytucie IWBI, odwiedziła Polskę i udzieliła nam ekskluzywnego wywiadu.

Eurobuild FM

Polska Jan Furtas o postulatach podatkowych dla nowego rządu

schedule 11 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Witamy w Eurobuild FM! Dziś bardzo ważny dzień dla całej polskiej gospodarki, mamy z tej okazji ciekawy komentarz – ekspert firmy doradczej Crido wskazuje, co nowy rząd powinien poprawić w podatku od nieruchomości.

Wydanie 1 (285) styczeń 2024

Kategorie