EN

Nagrody Eurobuild Awards

RSS
Nagrody Eurobuild Awards

Agenci specjalni – rynek inwestycyjny

schedule 11 października 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Jedno jest pewne, w tym roku rynek inwestycyjny dostarcza nam wielu emocji.

Nagrody Eurobuild Awards

Agenci specjalni - handel

schedule 03 października 2019

POLSKA Jak wynika z badań analityków rynku handlowego, sytuacja w branży jest co najmniej dobra. Od początku 2019 roku rynek wzbogacił się o 17 nowych obiektów handlowych: parki i centra handlowe oraz jeden outlet.

Specjalne nagrody na dekadę sukcesów

schedule 01 października 2019

POLSKA Już od 10 lat Eurobuild CEE honoruje przyznając nagrody EurobuildAwards i promuje firmy, które wyróżniają się na rynku najefektywniejszymi działaniami, wysokim poziomem świadczonych usług oraz wynikami biznesowymi. Ponadto Eurobuild CEE wyłania najlepsze projekty deweloperskie, które stają się konkurencyjnym i dochodowym produktem inwestycyjnym.

Nagrody Eurobuild Awards

Agenci specjalni – biura

schedule 25 września 2019

POLSKA Polski rynek biurowy jest w rozkwicie. Deweloperzy sukcesywnie dostarczają nowych powierzchni, a popyt na nie nie maleje. To znaczy, że działy biurowe agencji doradczych na brak pracy narzekać nie mogą.

Nagrody Eurobuild Awards

Kancelaria oferująca najwyższe standardy usług prawnych poszukiwana!

schedule 23 września 2019

POLSKA Wielomilionowe transakcje sprzedaży portfeli nieruchomości zawsze przykuwają uwagę rynkowi graczy. To jednak tylko wycinek rynku, na którym istotną rolę ogrywają prawnicy. Bez nich sprawne działania branży nie byłoby możliwe. Warto ich zatem docenić.

Nagrody Eurobuild Awards

Małe Obiekty Handlowe z dużą szansą na statuetkę!

schedule 19 września 2019

POLSKA Po analizie rynku powierzchni handlowych uznaliśmy, że przyszedł czas na ograniczenie nominacji w kategorii Nowe Centrum Handlowe do małych formatów handlowych.

Nagrody Eurobuild Awards

Komu jury przyzna pięć gwiazdek? Zgłoś nominację do kategorii Nowy Hotel Roku!

schedule 20 września 2019

POLSKA Branża hotelarska do pewnego momentu znajdowała się w cieniu pozostałych gałęzi rynku nieruchomości. Ostatnio jednak wyszła z cienia i budzi duże zainteresowanie inwestorów.

Nagrody Eurobuild Awards

Zgłoś inwestycje do kategorii Nowy Biurowiec Roku w Polsce

schedule 16 września 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Wystartował już proces nominacji do kategorii ocenianych przez jury w ramach konkursu Eurobuild Awards. W związku z tym rozpoczynamy komunikację dotyczącą warunków udziału w każdej z nich. W tym roku nominacje można zgłaszać do 23 października.

Nagrody Eurobuild Awards

Rusza nabór nominacji do jubileuszowej edycji Eurobuild Awards

schedule 11 września 2019

POLSKA Wrzesień rozpoczyna kampanię związaną z procesem nominacji do konkursu Eurobuild Awards, który jest wyjątkowym i cenionym w branży nieruchomości komercyjnych wydarzeniem, który wyłania liderów rynku nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagrody Eurobuild Awards

Eurobuild Awards: strzał w dziesiątkę

schedule 11 lutego 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Dekadę temu wydawca magazynu „Eurobuild CEE” zainicjował nowy projekt, w który niewielu wierzyło. Dziś Eurobuild Awards to najważniejszy konkurs na rynku nieruchomości komercyjnych.

Nagrody Eurobuild Awards

Gala Eurobuild Awards - relacja filmowa

schedule 21 grudnia 2018
Anna Pakulniewicz

POLSKA Piątego grudnia w hotelu Double Tree by Hilton odbyła się 9. Gala Eurobuild Awards. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tego święta rynku nieruchomości.

Nagrody Eurobuild Awards

Eurobuild Awards 2018: prawie 163 tys. zł na potrzeby chorych dzieci

schedule 05 grudnia 2018
Opr./edited by TSG

Goście gali rozdania nagród Eurobuild Awards 2018 zachęceni przez Szymona Majewskiego, ambasadora fundacji Iskierka, chętnie przyłączyli się do charytatywnej zbiórki pieniędzy dla podopiecznych fundacji. Na ich rzecz zebrano łącznie prawie 163 tys. zł.

Nagrody Eurobuild Awards

Eurobuild Awards 2018: najemcy wybrali najlepszych

schedule 05 grudnia 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA Eurobuild Awards to nie tylko głosowanie członków jury. Projekty w pięciu kategoriach oceniali także najemcy. Oto ich werdykt.

Nagrody Eurobuild Awards

Eurobuild Awards 2018: najlepsi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej!

schedule 05 grudnia 2018
Opr./edited by TSG

EUROPA ŚRODKOWO-WSCHODNIA Nagrody Eurobuild Awards 2018 przyznano także w kategoriach obejmujących kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Nagrody Eurobuild Awards

Jury wybrało laureatów Eurobuild Awards 2018!

schedule 06 grudnia 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA Po raz dziewiąty kapituła nagród Eurobuild Awards złożona z 238 jurorów – profesjonalistów branży nieruchomości – wybrała firmy i obiekty, które wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości i budownictwa w 2018 roku. Na uroczystej gali w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton 5 grudnia zebrało się blisko 900 osób.

Nagrody Eurobuild Awards

Eurobuild Awards 2018: publiczność zdecydowała

schedule 05 grudnia 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA Podczas Gali Nagród Eurobuild Awards 2018 publiczność w głosowaniu elektronicznym wybrała zwycięzców w trzech kategoriach: Osobowość Roku, Największe Osiągnięcie Pozabiznesowe Roku oraz Debiut Roku.

Nagrody Eurobuild Awards

Robert Dobrzycki po godzinach

schedule 09 listopada 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Chce być zapamiętany jako jeden z niewielu Polaków, którzy osiągnęli sukces i są rozpoznawalni w skali globalnej, jego najbliższym przyjacielem jest żona, a osobami, które podziwia są: Jeff Bezos oraz bracia Wright. Smaczki z czyjego życia prywatnego dziś zdradzamy? Kandydatem do tytułu Osobowości Roku jest Robert Dobrzycki, chief executive officer Europe, Panattoni Europe.

Nagrody Eurobuild Awards

Kinga Nowakowska po godzinach

schedule 08 listopada 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Na kim zrobił wrażenie londyński biurowiec Angel, ale także Steve Jobs i Krystyna Janda; kto jada w restauracji prowadzonej przez Michała Gniadka, a przepisem na idealny dzień jest: spacer po lesie z psami, wizyta w stajni (...), mecz polo, a potem ciekawa wystawa i dobra kolacja z przyjaciółmi? Poznajcie Kingę Nowakowską, członka zarządu i dyrektor operacyjną Capital Parku, która została nominowana w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards.

Nagrody Eurobuild Awards

Licytuj i pomagaj!

schedule 09 listopada 2018

POLSKA Każda fundacja ma szczytne idee, ambitne cele i dalekosiężne plany. Te wszystkie zamiary można zrealizować tylko przy wsparciu ludzi dobrej woli. Jako Eurobuild namawiamy do okazania serc i wsparcia Fundacji Iskierka.

Nagrody Eurobuild Awards

Jeroen van der Toolen po godzinach

schedule 07 listopada 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Który z warszawskich biurowców jest jego ulubionym, czego nie lubi w ludziach, woli schabowego czy sushi i jak chciałby być zapomiętany przez innych – zdradza nam Jeroen van der Toolen, managing director CEE, Ghelamco, kolejna osoba nominowana przez redakcję magazynu "Eurobuild CEE" w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 5 grudnia w Warszawie.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie