EN

Nagrody Eurobuild Awards

RSS
Nagrody Eurobuild Awards

Jolanta Nowakowska-Zimoch po godzinach

schedule 05 listopada 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jolanta Nowakowska-Zimoch, partner w kancelarii Greenberg Traurig, została nominowana przez redakcję magazynu "Eurobuild CEE" w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Czy chcecie się dowiedzieć, jak trafiła do świata nieruchomości, kogo podziwia z tej branży, z kim się przyjaźni i gdzie ją można spotkać na plackach po szwajcarsku? Jeśli tak, to przeczytajcie rozmowę z szefową działu nieruchomości w kancelarii Greenberg Traurig. W najbliższych dniach, jeszcze przed wyborem Osobowości Roku, zdradzimy szczegóły z życia prywatnego pozostałych nominownych do tego wyróżnienia. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 5 grudnia.

Nagrody Eurobuild Awards

Eyal Litwin po godzinach

schedule 02 listopada 2018
Eurobuild CEE

POLSKA W tym roku w konkursie Eurobuild Awards w kategorii Osobowość Roku nominowaliśmy siedem osób. Jedną z nich jest Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland. Czy chcecie dowiedzieć się, jaki jest jego przepis na idealny dzień, ulubiona restauracja i z jakich dokonań jest dumny? Jeśli tak, to przeczytajcie rozmowę z szefem Adgara. W najbliższych dniach, jeszcze przed wyborem Osobowości Roku, zdradzimy szczegóły z życia prywatnego nominownych do tego wyróżnienia. Dziś czas na twórcę konceptów: Brain Embassy i Be Yourself. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 5 grudnia.

Nagrody Eurobuild Awards

Poznajmy nominowanych do nagród Eurobuild Awards 2018

schedule 02 listopada 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Proces rejestracji zgłoszeń konkursowych w kategoriach Jury Awards i Popular Choice Awards został zakończony.

Nagrody Eurobuild Awards

Uwaga! Zmiana daty Gali Eurobuild Awards!

schedule 13 sierpnia 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Informujemy, że nastąpiła zmiana daty Gali Eurobuild Awards 2018.

Nagrody Eurobuild Awards

Iskierka rozbłysła

schedule 27 lipca 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka trafił specjalistyczny sprzęt niezbędny do diagnostyki przy operacjach neurochirurgicznych. Środki na zakup sprzętu udało się pozyskać dzięki aukcji zorganizowanej 6 grudnia 2017 roku przez organizatorów Gali Eurobuild Awards.

Nagrody Eurobuild Awards

Po raz pierwszy, po raz drugi... po raz dziewiąty

schedule 06 lutego 2018

Ruszyły prace nad kolejną edycją konkursu Eurobuild Awards. – Na przełomie roku podpisaliśmy pierwsze kontrakty na partnerstwo w ramach Eurobuild Awards, które dają nam pewność, że ponownie możemy liczyć na udział czołowych firm rynku nieruchomości. Czujemy, że Eurobuild Awards to projekt, który jest potrzebny, oczekiwany i niezwykle ważny dla rynku, i to nas niezmiernie cieszy – mówi Katarzyna Matejuk, dyrektor Eurobuild Conferences.

Eurobuild Awards 2017: ponad 47 tys. zł na potrzeby chorych dzieci

schedule 06 grudnia 2017
Eurobuild CEE

Goście gali rozdania nagród Eurobuild Awards 2017 zachęceni przez Szymona Majewskiego, ambasadora fundacji Iskierka, chętnie przyłączyli się do charytatywnej zbiórki pieniędzy dla podopiecznych fundacji.

Eurobuild Awards 2017: najlepsi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

schedule 06 grudnia 2017
Eurobuild CEE

Eurobuild Awards przyznano także w kategoriach obejmujących kraje Europy Środkowo-Wschodniej. W tych konkurencjach statuetki zdobyli:

Eurobuild Awards 2017: najemcy wybrali najlepszych

schedule 06 grudnia 2017
Eurobuild CEE

Eurobuild Awards to nie tylko głosowanie członków jury. Projekty w pięciu kategoriach oceniali także najemcy. Oto ich werdykt.

Eurobuild Awards 2017: publiczność zdecydowała

schedule 06 grudnia 2017
Eurobuild CEE

Podczas Gali Nagród Eurobuild Awards 2017 publiczność w głosowaniu elektronicznym wybrała zwycięzców w trzech kategoriach: Osobowość Roku, Największe Osiągnięcie Pozabiznesowe Roku oraz Debiut Roku.

Nagrody Eurobuild Awards

Jury wybrało laureatów Eurobuild Awards 2017!

schedule 06 grudnia 2017
Eurobuild CEE

Po raz ósmy kapituła nagród Eurobuild Awards złożona z 238 jurorów – profesjonalistów branży nieruchomości – wybrała firmy i obiekty, które wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości i budownictwa w 2017 roku. Na uroczystej gali w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton 6 grudnia zebrało się blisko 900 osób.

Bo dobro zawsze powraca

schedule 30 listopada 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA Podczas gali Eurobuild Awards odbędzie się, jak co roku, aukcja charytatywna. W 2017 roku jej partnerem jest firma CFE. Będziemy zbierać fundusze dla fundacji Iskierka.

Eurobuild Awards 2017: prezentacja składu jury

schedule 17 listopada 2017

POLSKA Pora uciszyć emocje na rynku wywołane utajnionym składem skład jury tegorocznej edycji Eurobuild Awards. Prace związane z głosowaniem zostały już zakończone, więc możemy ujawnić, kto w tym roku dołączył do szacownego grona jurorów. Ostateczna liczba osób, która oddała swoje noty, to 238 osób.

Nagrody Eurobuild Awards

Zostań mecenasem sztuki, pomóż dzieciom!

schedule 21 listopada 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W akcję pomocy chorym dzieciom, której finał nastąpi podczas tegorocznej Gali Eurobuild Awards, włączył się Minh Dam, znakomity architekt i akwarelista – specjalnie namalowany przez niego na tę okazję obraz zostanie zlicytowany podczas Gali. Poznajmy bliżej tego artystę i jego twórczość.

Ruszyły zapisy do jury nagród Eurobuild Awards 2017

schedule 21 września 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Eurobuild zaprasza ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych do udziału w jury tegorocznej edycji Eurobuild Awards.

Badanie satysfakcji najemców trwa!

schedule 14 września 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Jak co roku wraz z firmą badawczą Millward Brown przeprowadzamy badanie satysfakcji najemców biur, centrów handlowych i magazynów. Podczas tych badań wyłonimy najlepiej zarządzane obiekty, a także najlepiej zarządzających danymi obiektami.

Trzy, dwa, jeden... gotowi? Start!

schedule 13 września 2017

POLSKA Oto wiadomość, na którą z niecierpliwością czeka rynek nieruchomości komercyjnych – właśnie ruszyły zapisy do kolejnej edycji największej i najważniejszej imprezy w branży – Eurobuild Awards.

Nagrody Eurobuild Awards

Wiatr w żaglach

schedule 23 sierpnia 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Całkowity dochód z grudniowej aukcji podczas Gali Eurobuild Awards 2016 zasilił konto Fundacji Iskierka, która od ponad 12 lat opiekuje się dziećmi z chorobą nowotworową i ich rodzinami.

CFE Partnerem Akcji Charytatywnej

schedule 08 maja 2017

Przybywa sponsorów kategorii

schedule 29 marca 2017

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Kategorie