EN

Kinga Nowakowska po godzinach

Nagrody Eurobuild Awards
POLSKA Na kim zrobił wrażenie londyński biurowiec Angel, ale także Steve Jobs i Krystyna Janda; kto jada w restauracji prowadzonej przez Michała Gniadka, a przepisem na idealny dzień jest: spacer po lesie z psami, wizyta w stajni (...), mecz polo, a potem ciekawa wystawa i dobra kolacja z przyjaciółmi? Poznajcie Kingę Nowakowską, członka zarządu i dyrektor operacyjną Capital Parku, która została nominowana w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards.

Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku 2018 okaże się już niebawem – 5 grudnia podczas Gali Eurobuild Awards w Warszawie.

"Eurobuild CEE": Jak trafiła Pani do branży nieruchomości?

Przez 11 lat byłam dyrektorem generalnym Call Center Poland, czyli jednego z największych outsourcing’owych centrów obsługi klienta w Europie Wschodniej. Po sprzedaży firmy trafiłam w 2007 roku do nieruchomości. Zupełnie przypadkowo i to był szok. To zupełnie dwa różne światy i chwilę zajęło mi odnalezienie się w nowych realiach. W Call Center wszystko działo się wręcz błyskawicznie, a tutaj od samego początku uczę się pokory i cierpliwości. Niektóre procesy zachodzą bardzo wolno i wpływ na nie ma mnóstwo czynników. Mimo najszczerszych chęci trzeba mieć dużo samozaparcia, żeby się nie zniechęcać. Ale udało mi się znaleźć swoją niszę, w której mogę działać bez żadnych ograniczeń. W Capital Park odpowiadam za zarządzanie projektami w zakresie asset management, a także nadzoruję działania marketingowe i komunikacyjne i ta działalność daje mi dużo satysfakcji. Jestem autorką koncepcji Biuro Plus, według której w każdym z projektów grupy wdrażane są indywidualne rozwiązania mające na celu wsparcie potrzeb najemców. Ich podstawą są wysokiej jakości architektura, ekologia i zrównoważony rozwój, zieleń i jakość otoczenia, promocja sportu i aktywności fizycznej, sztuka i kultura w przestrzeniach wspólnych, szeroki wachlarz usług, jednym słowem tworzenie z miejsc pracy przyjemnych przestrzeni, czyli popularny dziś tzw. placemaking, który my robimy od kilkunastu lat. Jednym z moich sztandarowych projektów w naszych biurowcach jest budżet partycypacyjny, dzięki któremu pracownicy biur sami mogą zgłaszać i wybierać pomysły, na które przeznaczamy dodatkowe pieniądze w wysokości po 5 tys. euro. Za każdym razem jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że najemcy także zaczynają dbać o jakość swojego otoczenia i chęć rozwoju dodatkowych funkcji w miejscu pracy. Dzięki programowi mamy już m.in. aparat AED – automatyczny defibrylator w recepcjach, strefy chill out czy paczkomat.

Kogo z branży podziwia Pani najbardziej?

Jest wiele osób w naszej branży, które podziwiam i uważam, że polski rynek nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie. W niektórych aspektach może być nawet wzorem dla rynków zachodnich. Gościmy w naszym biurowcach inwestorów z całego świata i są pod wrażeniem różnych funkcji, które wplatamy w inwestycje i tego, że czynimy je nie tylko miejscami do pracy, ale też miejscami do spędzania czasu w ogóle. Wracając do podziwów, to niezmiernie cenię kobiety na kierowniczych stanowiskach w branży nieruchomościowej. To często one nadają budynkom dodatkowego, bardziej miękkiego charakteru. Dbają o aspekty społeczne, ekologiczne, prozdrowotne – wszystkie te, które sprawiają, że biuro staje się komfortowym miejscem pracy. Dodawanie w budynkach funkcji, które ułatwiają codzienne życie – jak sklepy, poczta, punkt odbioru przesyłek, pralnia czy przedszkole pozwala załatwić pracownikom potrzebne sprawy czy skorzystać z usług bez tracenia czasu na przemieszczanie się między różnymi punktami i dzięki temu oszczędza ich prywatny czas.

Co uważa Pani za swój największy dotychczasowy sukces zawodowy?

To na pewno Royal Wilanów, który jest niezwykłym miejscem. Duży nacisk położyliśmy na usługi dla pracowników najemców biurowych i okolicznych mieszkańców. Jest to m.in. powierzchnia handlowo-usługowa, która wzbogaciła dzielnicę Wilanów o miejsce spotkań, nie tylko dla użytkowników budynku, ale także lokalnej społeczności. Poza ofertą sklepów, restauracji i butików sfinansowaliśmy realizację miejskiego placu wokół obiektu z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, trampolinami, atrakcjami dla dzieci. W samym 2017 roku na terenie Royal Wilanów zorganizowaliśmy ponad 30 wydarzeń, m.in.: targi mody Och!Bazar, kino plenerowe, drużynowe mistrzostwa Polski w Squashu, koncerty plenerowe młodych, polskich artystów, spektakle teatralne, turnieje sportowe, pikniki rodzinne, wege bazar, lodowisko zimowe, akcje krwiodawstwa czy pikniki organizowane z władzami dzielnicy. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy promować także podniebne pasieki i kilka z nich stanęło także na dachu budynku. Idea miejskiego pszczelarstwa jest obecna we wszystkich naszych biurowych projektach.

Co było Pani największym niepowodzeniem?

Czas przygotowania do startu dawnej Fabryki Norblina. To bardzo złożona inwestycja położona w sercu miasta, z zabytkową tkanką. Na jej terenie znajduje się 10 budynków i 42 maszyny wpisane do rejestru zabytków. Sam proces uzgodnień konserwatorskich zajął nam trzy lata, a łącznie wszystkie kwestie formalne aż 10 lat. Wiele z decyzji zależnych było od różnych organów i instytucji, na które nie mieliśmy wpływu, ale zawsze się zastanawiam, czy można to było to zrobić szybciej i lepiej. Za dwa lata będą mogli Państwo sami ocenić rezultaty i jestem przekonana, że na te efekty warto będzie tyle zaczekać.

Co udało się wnieść Pani do polskiego społeczeństwa poprzez swoją działalność biznesową?

W kontekście rynku nieruchomości to na pewno aspekt placemaking’u, który konsekwentnie realizujemy, wkomponowanie naszych inwestycji w otoczenie tak, aby z nim współgrały i uzupełniały brakujące funkcje dla okolicznych mieszkańców. Pamiętam, że kiedy zaczynaliśmy z inwestycją na Wilanowie i przedstawiliśmy nasze plany doradcom, to patrzyli na nas jak na wariatów i pukali się w głowę. A my się uparliśmy i postawiliśmy na swoim. To dla mnie ogromna satysfakcja patrzeć teraz, jak tłumy mieszkańców spędzają tu codziennie czas ze znajomymi, z dziećmi, z przyjaciółmi. Aktywnie działam także na polu wspierania przedsiębiorczości kobiet. Jestem założycielką funduszu Black Swan Fund funkcjonującego w ramach Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zainicjowałam powstanie Klubu Inwestorek Indywidualnych. Fundusz inwestuje w startupy z różnych branż. Jego najciekawsze inwestycje to BioBazar, którego jestem współzałożycielką. To pierwszy w Polsce targ z certyfikowaną ekologiczną żywnością obecny w Warszawie i Katowicach oraz Invipay – firma
z sektora fintech oferująca innowacyjną usługę faktoringu dla mikrusów.

Jakie są Pani najbliższe plany zawodowe?

Dawna Fabryka Norblina to teraz moje oczko w głowie. Uwielbiam takie realizacje. Rewitalizujemy jeden z najciekawszych przemysłowych terenów w Warszawie, który dla wielu jej mieszkańców ma również ogromną wartość sentymentalną. Jestem przekonana, że koncepcja, jaką przygotowaliśmy, przyciągnie nie tylko warszawiaków, ale i licznie odwiedzających stolicę turystów. Dawna Fabryka Norblina zaproponuje oryginalny i ciekawy miks wielu funkcji, m.in. powierzchnie biurowe utrzymane w niezwykle klimatycznym, loftowym stylu, powierzchnie handlowe – na czele z konceptami typu slow retail, interesującą i zróżnicowaną ofertę gastronomiczną bazującą na najciekawszych światowych trendach, ale także powierzchnie rekreacyjne, kulturalne i rozrywkowe, których Warszawa jeszcze nie widziała. Całości dopełni nowoczesne, otwarte muzeum, które opowie historię tego miejsca.

Który budynek jest Pani ulubionym i dlaczego?

Największe wrażenie do tej pory zrobił na mnie biurowiec Angel w Londynie – to prawdziwy majstersztyk! Został zaprojektowany z taką dbałością o każdy detal, że wchodząc do niego ma się wrażenie jakby się było wewnątrz dzieła sztuki. Bardzo podobają mi się także miejsca zaadaptowane po dawnych poprzemysłowych terenach, które łączą w sobie wiele funkcji i stają się takimi małymi, samowystarczalnymi miasteczkami. Z naszego podwórka mogę na pewno wymienić Konesera i Elektrownię Powiśle.

Którą z żyjących osób podziwia Pani i dlaczego?

Chyba Krystynę Jandę – za jej niezwykłą kobiecą siłę, etos pracy i za odwagę – ona ciągle udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych i realizuje wszystko, co sobie zamyśli. Podziwiam klarowność i konkretność jej poglądów oraz odwagę do ich wygłaszania. Jest mi także bliska jej wrażliwość na drugiego człowieka oraz umiejętność stawania w obronie prawdy.

Z którą postacią historyczną identyfikuje się Pani w największym stopniu?

Podziwiam Steva Jobsa za jego geniusz tworzenia pięknych, wyjątkowych rzeczy oraz za jego upór i bezkompromisowość w dążeniu do celu, ale nie identyfikuję się z nim, bo wiele cech z jego osobowości mi nie odpowiada, na przykład kwestie relacji z ludźmi. Myślę, że w tym aspekcie był często analfabetą.

Jaki ma Pani pomysł na doskonały dzień?

Spacer po lesie z psami, wizyta w stajni i kontakt z moimi końmi, mecz polo, a potem jakaś ciekawa wystawa i dobra kolacja z przyjaciółmi.

Czy ma Pani ulubioną restaurację?

Uwielbiam restaurację Plato w Royal Wilanów i jej szefa kuchni – Michała Gniadka. Jego dania to małe dzieła sztuki i świetnie smakują. Jest przy tym bardzo skromny, mimo że ma na swoim koncie wiele sukcesów, np. nagrodę Gault & Millau w kategorii „Młody Talent”. Często bazuje na z pozoru banalnych produktach jak burak czy brukselka i potrafi z nich wyczarować kulinarne cuda.

Najbliższym przyjacielem jest...

Mam bandę przyjaciół z Francji, jeszcze z czasów studiów. Widujemy się dwa razy do roku, a za każdym razem mamy wrażenie jakbyśmy rozstali się wczoraj. Zawsze mogę na nich liczyć.


Jakiej cechy najbardziej nie znosi Pani u innych?

Nie lubię arogancji. Myślę, że można odnieść sukces i pozostać kulturalnym, miłym człowiekiem. To niestety coraz rzadziej spotykane i strasznie mnie to martwi.

Jak chciałaby Pani zostać zapamiętana?

Nigdzie się jeszcze nie wybieram i sporo do zrobienia przede mną, ale chciałabym, aby ludzie postrzegali mnie jako zaangażowaną i wrażliwą na potrzeby innych osobę – po prostu kogoś kto jest fair. Staram się pomagać ludziom, organizacjom ekologicznym, zwierzętom – to mnie napędza i daje mi dużo wewnętrznej siły i radości.

Ostatnie nowości

ESG

Polska Szóstka znowu certyfikowana

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by JC

Portfel sześciu budynków biurowych, należący do PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital, uzyskał odnowienie oceny WELL Health and Safety Rating.

Infrastruktura

Polska Metroprojekt z najlepszą ofertą

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Prace przedprojektowe dla IV linii warszawskiego metra wykona firma Metroprojekt. Firma złożyła w przetargu ofertę na 52,2 mln zł.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Fiege wynajmuje pod Szczecinem

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Firma Fiege wynajęła ponad 16 tys. mkw. w Panattoni Park Goleniów I. Tym samym cały park o powierzchni 60 tys. mkw. został skomercjalizowany.

Rynek mieszkaniowy

Polska Collegia buduje nowy akademik w Gdańsku

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Grupa Collegia rusza z kolejną inwestycją w Trójmieście. Przy Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku powstanie kompleks, który będzie łączył funkcje domu studenckiego, hotelu oraz przestrzeni usługowej.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Ericsson jest wierny Parkowi Rozwoju

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by JC

Park Rozwoju przedłużył współpracę z firmą Ericsson. Umowa dotyczy najmu biura o powierzchni niemal 1,5 tys. mkw., które zostanie zmodernizowane i oddane do dyspozycji pracowników we wrześniu tego roku.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska W stolicy dominują renegocjacje

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Na koniec czerwca 2024 roku zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Warszawie wyniosły około 6 mln 256 tys. mkw. – wynika z opublikowanych przez PINK zagregowanych danych. 

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Kanapka bez wysiadania

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Master Management Group wybuduje restaurację Popeyes przy parku handlowym MMG w Szczecinie. Prace budowlane przy obiekcie z częścią drive thru rozpoczną się latem tego roku.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Rumunia Timisoara gotowa na przyjęcie opon

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

VGP ukończyło budowę magazynu dla Continental Tires Timisoara i przekazało halę o powierzchni 20 tys. mkw. najemcy. Obiekt jest ósmym budynkiem w VGP Parku Timisoara.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Rumunia Przeprowadzka do America House

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

TMF Romania przenosi się do biurowca America House w centralnym obszarze biznesowym w Bukareszcie. Firma podpisała umowę najmu 1,7 tys. mkw.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Rumunia Revetas żegna się z Landmarkiem

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Revetas Capital sprzedał park biurowy Landmark w Bukareszcie na rzecz Vectr Holdings. Kompleks oferuje oferuje 23,7 tys. mkw. powierzchni biurowej. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Tak się sprzedaje Vis à Vis

schedule 15 lipca 2024
Opr./edited by MR

Należąca do Jerzego Motza Precordia Capital oraz spółka Septyma, której właścicielem jest Piotr Beaupre, nabyły 66 proc. udziałów w parku handlowym typu convenience Street Mall Vis à Vis Wilanów przy ul. Przyczółkowej w Warszawie. Sprzedającym udziały była firma Capital Park.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Zabytek biurowy za grube miliony

schedule 12 lipca 2024
Eurobuild CEE

Spółka z grupy TDJ sfinalizowała sprzedaż krakowskiego biurowca z lat 60. zlokalizowanego przy ul. Morawskiego 5 w dzielnicy Zwierzyniec. Budynek w stylu modernistycznym nabył nieujawniony podmiot, cena sprzedaży netto wyniosła 55 mln zł.

Budownictwo

Polska Cieplej w lubelskim akademiku

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by JC

Blisko 20 mln zł brutto otrzyma spółka z grupy Erbud za kompleksową modernizację termiczną Domu Studenckiego nr 4 Politechniki Lubelskiej. Prace zostaną przeprowadzone w formule "zaprojektuj i wybuduj".

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Sprytne zagranie we Wrocławiu

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by JC

W odrestaurowanej kamienicy Pod Głową św. Jana we Wrocławiu powstanie centrum rozrywki Arcade Bee. W lokalu o powierzchni niemal 700 mkw. zaprojektowano m.in. sale do gier, VIP-roomy, strefy barowe i zaplecze kuchenne.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Gorąco na Ogrodowej 8

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by MR

Ogrodowa 8 Office w Łodzi to kolejna lokalizacja, w której zaczęła działać sieć Gorąco Polecam. Smaki z piekarni. Lokal działa na parterze należącego do Warimpeksu biurowca.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Fitness, Suwak i zielony pawilon na Mokotowie

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by MR

Afi Europe, właściciel i zarządca T-Mobile Office Park, modernizuje przestrzeń biurowca na warszawskim Mokotowie. Pracownicy tutejszych firm bezpłatnie skorzystają z otwartej właśnie nowej strefy fitness.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Skład celny u Hillwooda

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by MR

Firma Hatrans Logistics, która działa w sektorze usług logistycznych i transportowych, wynajęła 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku Hillwood Łódź Chocianowice.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Niemcy Garbe buduje po Zeusie

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by MR

Garbe Industrial Real Estate i Bremer Projektentwicklung świętują ceremonię zawieszenia wiechy na projekcie w Duisburgu. W ramach przedsiewzięcia joint venture obu spółek powstają tam trzy hale o łącznej powierzchni

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Factory Ursus na drogę

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by MR

Warszawski outlet Factory Ursus rozszerzył ofertę o dwie marki – Samsonite i Ryłko. 

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Podwójny salon w Homeparku Janki

schedule 12 lipca 2024
Opr./edited by MR

W parku handlowym Homepark Janki, należącym do Funduszu Pradera European Retail Parks otworzył się showroom marek IWC Home oraz Dion, zajmując około 680 mkw. powierzchni handlowej.

Najnowsze w Nagrody Eurobuild Awards

schedule 04 stycznia 2024

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Eurobuild Awards 2023 już za nami, ale jeśli jeszcze nie wpadł Wam w ręce dodatek specjalny "Eurobuildu" przygotowany na Galę, można go dziś wygodnie przejrzeć online i... wrócą piękne wspomnienia!

schedule 20 listopada 2023

Gala Eurobuild Awards już dziś – na żywo i online!

Już dziś wielki finał 13 edycji Eurobuild Awards! Dołącz do nas na Gali w Hiltonie lub śledź na bieżąco ogłaszanie laureatów na naszym WhatsAppie!

schedule 10 listopada 2023

Wyniki Eurobuild Awards – poznaj je na żywo!

Nie możesz wziąć udziału w Gali Eurobuild Awards 2023, ale używasz WhatsAppa? Śledź ogłoszenie wyników na żywo na naszym kanale! Finał tegorocznej edycji najbardziej prestiżowych nagród rynku nieruchomości już za tydzień!

schedule 16 października 2023

Długa lista gotowa!

Znamy listę nominowanych do Eurobuild Awards 2023! Ukonstytuował się już też zespół jurorów, który wyłoni finalistów – tegoroczne Grono Sprawiedliwych liczy 184 najwyższej klasy ekspertów rynkowych.

schedule 27 września 2023

Ostatnie trzy dni na zgłoszenia do Eurobuild Awards 2023!

Jeszcze tylko do soboty 30 września przyjmujemy zgłoszenia projektów i firm do Eurobuild Awards 2023! Również tego dnia zakończy się rejestracja kandydatów na jurorów!

schedule 27 września 2022

12 Gala za nami!

Tak, zrobiliśmy to już po raz dwunasty! Zwycięzcy kolejnej edycji Eurobuild Awards zostali ogłoszeni podczas uroczystej Gali w doborowym towarzystwie prawie 900 gości, którzy wczoraj wieczorem zebrali się w największej w mieście sali balowej hotelu Doubletree by Hilton Warsaw

schedule 23 września 2022

Gala Eurobuildu za pasem!

Już w najbliższy wtorek Gala Eurobuild Awards 2022! Udział w największym dorocznym święcie rynku nieruchomości weźmie niemal 900 osób, które 27 września przekroczą próg sali balowej hotelu Double Tree by Hilton.

schedule 13 września 2022

Cóż, jest parę niespodzianek

Zakończyło się głosowanie jurorów Eurobuild Awards 2022 i... wiemy już prawie wszystko! Nadzorująca proces firma KPMG przekazała nam wstępne wyniki tegorocznej edycji konkursu, które – ze względu na minimalne różnice w niektórych kategoriach – zostaną ponownie przeliczone i oficjalnie potwierdzone za kilka dni.

schedule 06 września 2022

200 Sprawiedliwych wchodzi do gry

Dziś rozpoczęło się głosowanie jurorów Eurobuild Awards 2022! Do najbliższego piątku blisko 200 zarejestrowanych sędziów będzie mogło oddać swoje głosy w 25 kategoriach! Wszystkim nominowanym życzymy powodzenia!

schedule 02 września 2022

Najemca wie najlepiej

Dobiega końca badanie najemców nieruchomości zgłoszonych do Eurobuild Awards 2022 w kategoriach Tenant Awards. Na nasze zlecenie firma Kantar prowadzi ankiety wśród 410 firm zajmujących 50 nieruchomości komercyjnych w całej Polsce – to największe tego typu badanie w regionie CEE.

schedule 04 sierpnia 2022

Ćśśśś, jury obraduje!

1 sierpnia ogłosiliśmy nominacje do Eurobuild Awards 2022. Ze względu na pandemię w tegorocznym konkursie nagradzane są osiągnięcia w okresie dłuższym niż tradycyjny rok. Tym razem firmy, projekty i osoby indywidualne będą oceniane za ich osiągnięcia na przestrzeni ostatnich 20 miesięcy.

schedule 02 sierpnia 2022

Nominacje do Eurobuild Awards przyznane!

Proces nominacji do Eurobuild Awards 2022 zakończony! Prawie 250 osób, firm i projektów zostało nominowanych w 25 kategoriach, a do jury zakwalifikowano około 200 najlepszych ekspertów i największych graczy rynkowych. W obu przypadkach – jak co roku mamy – najlepszych z najlepszych!

schedule 30 września 2021

Oto laureaci 11. edycji Eurobuild Awards!

To była naprawdę “hard day’s night”! Musieliśmy poczekać na ten wieczór znacznie dłużej niż zwykle, ale zdecydowanie było warto. Wreszcie możemy ogłosić pełną listę zwycięzców Eurobuild Awards 2020. Naszych 229 jurorów oraz około 600 gości Gali zdecydowało i wybrało najlepszych!

schedule 29 września 2021

11th Eurobuild Gala Dinner and Awards 2020

Już jutro wieczorem spotykamy się w największej hotelowej sali balowej Warszawy, by świętować Eurobuild Awards – najważniejsze nagrody branżowe roku! Dla uczestników i chcących obserwować to wydarzenie online przygotowaliśmy krótki przewodnik.

schedule 24 września 2021

Odliczamy dni przed Galą Eurobuild Awards

Zostało już tylko 6 dni do jednego z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości komercyjnych.

schedule 22 września 2021

Na finiszu przygotowań do Gali Eurobuild Awards

Jesteśmy na ostatniej prostej - do Gali Eurobuild Awards zostało 8 dni.

schedule 20 września 2021

Przygotowania do ceremonii wręczenia nagród Eurobuild Awards

30 września w hotelu DoubleTree by Hilton poznamy zwycięzców w konkursie Eurobuild Awards, który odbył się w 2020 roku.

schedule 16 września 2021

Triki i wskazówki przed Galą

Po długiej przerwie w końcu spotkamy się na imprezie na żywo – i to jakiej – na Gali wręczenia nagród Eurobuild Awards.

schedule 08 września 2021

…a kolejnym ważnym powodem uczestniczenia w Gali Eurobuild Awards jest aukcja charytatywna

Dzięki naszym gościom w latach 2016-2019 udało nam się zebrać prawie 400 tys. zł dla Fundacji Iskierka, która pomaga chorym dzieciom. Dlaczego zatem nie pomóc im jeszcze bardziej?

schedule 19 maja 2021

Eurobuild Awards - do trzech razy sztuka?

Rozdanie dorocznych nagród Eurobuildu A.D. 2020 zablokowała pandemia i związane z nią obostrzenia. Datę ceremonii przekładaliśmy już dwukrotnie i właśnie ustaliliśmy trzeci - oby ostateczny - termin ogłoszenia wyników tej najważniejszej nagrody na rynku nieruchomości.

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Ostatnie komentarze

Kategorie