EN

Nosem w nos

RSS
Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Władysławem Grochowskim

schedule 06 czerwca 2024
Eurobuild CEE

Po dłuższej przerwie zapraszamy na kolejną odsłonę podkastu "Nosem w nos"! W najnowszym odcinku rozmawiamy z Władysławem Grochowskim, szefem i założycielem firmy Arche.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos… z Pawłem Sapkiem

schedule 28 września 2023
Eurobuild CEE

Posłuchaj kolejnego odcinka podkastu "Nosem w nos"! Gościem "Eurobuildu" jest tym razem Paweł Sapek, szef Prologis na Polskę i region CEE.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Danielem Bieniasem

schedule 15 maja 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy na kolejny odcinek podkastu "Nosem w nos"! Dziś gościem "Eurobuildu" jest Daniel Bienias, szef CBRE na Polskę i region CEE.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Arkadiuszem Rudzkim [VIDEO]

schedule 09 maja 2023
Eurobuild CEE

Pamiętacie nasz podkast z wiceprezesem Skanska Commercial Development Europe, Arkadiuszem Rudzkim? Na naszym kanale YouTube ukazała się właśnie wersja ilustrowana nagrania.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Arkadiuszem Rudzkim

schedule 07 lutego 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy na premierę czwartego sezonu rozmów "Nosem w nos"! Serię otwiera Arkadiusz Rudzki, wiceprezes Skanska Commercial Development Europe!

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Piotrem Trzcińskim

schedule 04 lutego 2022
Eurobuild CEE

Zapraszamy na kolejną odsłonę trzeciego sezonu rozmów "Nosem w nos" (ale na dystans)! Dziś przepytujemy Piotra Trzcińskiego, investment directora w firmie Savills IM.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Martą Zawadzką

schedule 09 grudnia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy na premierę trzeciego sezonu rozmów "Nosem w nos" (ale na dystans)! Serię otwiera Marta Zawadzka, leasing director w firmie Yareal.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Krzysztofem Misiakiem

schedule 29 kwietnia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej rozmowy "Nosem w nos" (ale na dystans), tym razem gościem Eurobuildu jest Krzysztof Misiak, szef polskiego Cushman&Wakefield.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Piotrem Szafarzem

schedule 09 kwietnia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do odsłuchania pierwszego wiosnennego odcinka rozmów "Eurobuildu" – "nosem w nos" (ale na dystans ) zasiadamy z Piotrem Szafarzem, szefem zespołu nieruchomości na Polskę i region CEE kancelarii Dentons.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Szymonem Wojciechowskim

schedule 17 marca 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka rozmów "Eurobuildu" – tym razem spotykamy się "nosem w nos" (ale na dystans i w maseczkach) z Szymonem Wojciechowskim, szefem i współzałożycielem pracowni APA Wojciechowski.

Nosem w nos

Polska Nosem w nos z... Adamem Pustelnikiem

schedule 23 lutego 2021
Eurobuild CEE

Po dłuższej przerwie rozpoczynamy drugi sezon wywiadów Eurobuildu! Na pierwszy ogień poszedł Adam Pustelnik, wiceprezydent Łodzi odpowiadający m.in. za inwestycje w mieście, a także samorządowiec o niebanalnym życiorysie i charakterze.

Nosem w nos

Nosem w nos z... Grzegorzem Mroczkiem

schedule 02 marca 2020
Eurobuild CEE

POLSKA W marcowej odsłonie podkastów Eurobuildu na kanapce przy Złotej 44 zasiadł Grzegorz Mroczek, wiceprezes Cream Property Advisors.

Nosem w nos

Nosem w nos z... Jolantą Nowakowską-Zimoch

schedule 06 lutego 2020
Eurobuild CEE

POLSKA W kolejnej odsłonie podkastów Eurobuildu gościmy kolejną niezwykłą kobietę branży nieruchomości. Na kanapie przy Złotej 44 usiadła Jolanta Nowakowska-Zimoch, partner i szefowa działu nieruchomości kancelarii Greenberg Traurig.

Nosem w nos

Nosem w nos z... Bożeną Gierszewską-Mroziewicz

schedule 10 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA W pierwszym noworocznym wywiadzie przy podkastowym stole Eurobuildu ustawionym przy Złotej 44 gościmy Bożenę Gierszewską-Mroziewicz, szefową polskiego Neinvera.

Nosem w nos

Nosem w nos z… Darkiem Węglickim

schedule 20 grudnia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Zapraszamy na ostatnią premierę podkastu w tym roku – w apartamencie przy Złotej 44 zasiadł jednocześnie gość i gospodarz, czyli Darek Węglicki, country manager Catelli.

Nosem w nos

Nosem w nos z… Maciejem Tuszyńskim

schedule 06 grudnia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Tuż przed świętami podkasty Eurobuildu przeniosły się do nowych wnętrz – komfortowych apartamentów Złotej 44. Za oknami niepowtarzalna panorama Warszawy, a przed mikrofonem niepowtarzalni goście.

Nosem w nos

Nosem w nos z... Martą Tęsiorowską

schedule 21 listopada 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Dziś na podkastowej kanapie w Mindspace Koszyki Marta Tęsiorowska, szefowa marketingu i komunikacji Prologisu na Europę.

Nosem w nos

Nosem w nos z… Aleksandrem Walczakiem

schedule 07 listopada 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Podczas kolejnej rozmowy "Nosem w nos" odwiedzimy m.in. warszawski klub Hybrydy, rynek w Koninie, a także dworzec PKS w Myślenicach. Poznajcie "człowieka Dekady"!

Nosem w nos

Nosem w nos z… Bartoszem Koziełem

schedule 24 października 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Na ostatni weekend października publikujemy podkast z Bartoszem Koziełem, współzałożycielem i członkiem zarządu Nuvalu Polska.

Nosem w nos

Nosem w nos z… Moniką Dębską-Pastakią

schedule 17 października 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Dziś na podkastowej kanapie Monika Dębska-Pastakia, szefowa firmy Knight Frank.

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Kategorie