EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

REM Tour III – jedyne takie wydarzenie dla najemcy

schedule 17 sierpnia 2018

POLSKA 3. edycja REM Tour, 3 koncepcje przestrzeni dla 3 typów najemców Czwartek 13 września będzie szczęśliwą datą dla najemców powierzchni biurowej, a to za sprawą kolejnej edycji warsztatów REM Tour III, które zaprojektowane zostały przede wszystkim z myślą o tej grupie. Wyjątkowa formuła wydarzenia oparta jest na praktycznym studium przypadku. Tym razem spotykamy się na warszawskim Mokotowie Biznesowym w biurowcu Adgar BIT w dniu jego otwarcia! Jest to pierwszy obiekt na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, w którym zostały przewidziane aż 3 różne koncepcje przestrzeni dla różnego typu najemców.

Wydarzenia

56 drużyn w turnieju JLL-a

schedule 27 lipca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA W tegorocznym IX Charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, który odbędzie się 2 sierpnia przy warszawskim Klubie La Playa Music Bar, weźmie udział 56 drużyn.

Wydarzenia

Drugi punkt startowy przejazdu „Garnitury na rowery”

schedule 26 lipca 2018

POLSKA W rozmowy o przestrzeni miejskiej włączyła się firma Knight Frank jako partner przejazdu rowerowego „Garnitury na rowery”. Wskazała ona kolejny punkt startowy, którym będzie biurowiec Myhive Nimbus Office mieszczący się przy Alejach Jerozolimskich 98. Knight Frank zarządza biurowcem dla Immofinanz.

Wydarzenia

Pierwszy punkt startowy przejazdu „Garnitury na rowery”

schedule 26 lipca 2018

POLSKA Rower to świetny środek transportu – wie to doskonale firma Immofinanz i przekonuje o tym swoich najemców, którzy pracują w warszawskim budynku myhive Crown Point przy ulicy Prostej 70.

Wydarzenia

Garnitury na rowery - Wola

schedule 24 lipca 2018

7 września zapraszamy rowerzystów do udziału w przejeździe rowerowym ulicami Warszawy. Eurobuild Conferences po raz drugi organizuje dyskusję o przestrzeni publicznej.

Wydarzenia

Technologia w służbie nieruchomości

schedule 16 lipca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Firma SkyConcept i magazyn Eurobuild CEE przygotowały pierwszy w Polsce raport dotyczący PropTech, czyli wykorzystania nowoczesnych technologii przez branżę nieruchomości.

Wydarzenia

Rośnij przestrzennie z Warszawą

schedule 06 lipca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Odbyły się czwarte warsztaty serii "Grow with Warsaw" organizowane przez władze Warszawy, tym razem tematem spotkania była przestrzeń publiczna i zielona infrastruktura.

Wydarzenia

Turniej biznesowy o charakterze rodzinnym

schedule 06 lipca 2018

29 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 3. edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla rynku nieruchomości firmy cmT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych.

Więcej czasu, by zostać gwiazdą

schedule 03 lipca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Z uwagi na duże zainteresowanie organizatorzy konkursu Office Superstar 2018 zdecydowali o przedłużeniu rejestracji do 20 lipca. To szansa dla tych, którzy nie zdążyli zgłosić się w pierwotnym terminie.

Wydarzenia

Budowa Roku od Antczaka

schedule 27 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Flagowa inwestycja firmy FB Antczak – osiedle domów jednorodzinnych Panorama pod Kaliszem – otrzymała tytuł Budowa Roku 2017 przyznawany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Wydarzenia

ULI o miastach przyszłości

schedule 26 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA W 2030 roku blisko trzy czwarte ludzi będzie żyło w miastach. Już dzisiaj aglomeracje na całym świecie stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi z zapewnieniem ich mieszkańcom warunków do zamieszkania, pracy i relaksu. Trzecie spotkanie Places + Spaces zorganizowane w Warszawie przez Urban Land Institute poświęcone było tworzeniu przestrzeni publicznych, w tym współpracy pomiędzy prywatnymi inwestorami i władzami miast.

Be an Office Superstar

schedule 21 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jeszcze tylko przez 10 dni można zgłosić swoje biuro do Office Superstar 2018, konkursu na najlepszą przestrzeń biurową w Polsce. Do wyścigu mogą stanąć wszystkie firmy i instytucje, które uznają biuro za swoją wizytówkę.

Wydarzenia

Baksztagiem do Iławy

schedule 19 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Na początku września w Iławie odbędą się Regaty Nieruchomości. Tymczasem zmagania o tytuł najlepszego żeglarza zakończyła branża IT.

Wydarzenia

Młodzież kształtuje otoczenie

schedule 12 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Zakończyła się kolejna edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Kształtowanie przestrzeni”, wyłoniono także laureatów konkursu, którego tematem przewodnim była „Księga dobrych praktyk architektonicznych dla naszej szkoły”.

Wydarzenia

Wycieczka po warszawskich wieżowcach z podopiecznymi Fundacji Iskierka

schedule 28 maja 2018

POLSKA Takiej oferty nie ma nawet najlepsze biuro turystyczne! Eurobuild Conferences organizuje wycieczkę po warszawskich wieżowcach, w której udział wezmą podopieczni Fundacji Iskierka.

Wydarzenia

PropTech pod lupą

schedule 28 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA SkyConcept przygotowuje pierwszy w Polsce raport dotyczący PropTech, czyli wykorzystania nowoczesnych technologii przez branżę nieruchomości. "Eurobuild CEE" jest partnerem przedsięwzięcia.

Wydarzenia

ReDI coraz bliżej

schedule 28 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jak co roku kilkanaście nowych marek poszerzyło ofertę handlową w Polsce, a kolejne zainteresowane są ekspansją nad Wisłą. Wśród nich m.in. niemiecka sieć dyskontowa Tedi oraz sieć obuwnicza Globo. Przedstawicieli obydwu marek, a także niemal 400 innych, będzie można spotkać podczas piątej edycji Targów ReDI w Warszawie.

Wydarzenia

Trzeci krąg wtajemniczenia

schedule 25 maja 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Warszawa i największe miasta regionalne na stałe trafiły do menu międzynarodowych inwestorów. Kiedy do karty dań inwestorów może dołączyć Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz czy Szczecin? Jakie czynniki mogą o tym zdecydować? Nad tymi zagadnieniami pochylili się uczestnicy panelu „Trzeci krąg wtajemniczenia” podczas czwartej konferencji „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych” zorganizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

Polska w centrum uwagi czy na rozstaju dróg?

schedule 24 maja 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Atrakcyjność inwestycyjna Polski pod względem lokalizacji w centrum kontynentu oraz jakości i ilości produktu jest duża. Jakie są jednak perspektywy związane z rozwojem rynku nieruchomości w kontekście wzrostu PKB, rosnącej dynamiki konsumpcji i aktywności przemysłowej, a także rynku logistycznego w świetle koncepcji Nowego Jedwabnego Szlaku. Na te i inne pytania starali się odpowiedzieć uczestnicy pierwszego panelu czwartej konferencji „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych” zorganizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

RICS przeciwko brudnym pieniądzom

schedule 23 maja 2018
Eurobuild CEE

ŚWIAT RICS zainicjował konsultacje w sprawie nowego standardu, który ma pomóc profesjonalistom rynku nieruchomości i firmom regulowanym przez RICS w ograniczeniu ryzyka związanego z korupcją, praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu.

Pozostałe nowości

Kategorie