EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Gminy wypracują wizję rozwoju warszawskiej metropolii

schedule 22 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA O kształcie i kierunkach rozwoju warszawskiej metropolii w najbliższych latach zadecydują nie tylko władze stolicy, ale także przedstawiciele gmin, miast i powiatów współtworzących Obszar Metropolitalny Warszawy (OMW).

Wydarzenia

REM Tour II - praktyczne warsztaty połączone ze zwiedzaniem

schedule 22 lutego 2018

POLSKA Elektryczne samochody dla najemców,fortepian w imponującym lobby, muzyczne czwartki, specjalna aplikacja do komunikacji - w taki sposób Warsaw Trade Tower (WTT) postanowiło odświeżyć swój wizerunek. Już 27 lutego br. podczas warsztatów połączonych ze zwiedzaniem WTT, dowiemy się, jak wprowadzić takie nietypowe rozwiązania w swoim biurowcu.

Wydarzenia

Mennica Legacy Tower z nominacją BREEAM Awards 2018

schedule 21 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Kompleks Mennica Legacy Tower, jako jedyny wieżowiec w Polsce, został wyróżniony nominacją w międzynarodowym plebiscycie BREEAM Awards 2018.

Rusza konkurs Top Woman in Real Estate

schedule 14 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Konkurs Top Woman In Real Estate to nowa inicjatywa, która ma na celu wyróżnienie i wypromowania kobiet związanych z branżą nieruchomości i budownictwa. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 5 marca.

Wydarzenia

Rozwój miast pod lupą ULI

schedule 12 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Places + Spaces to najnowsza inicjatywa polskiego oddziału Urban Land Institute, międzynarodowej organizacji badającej i promującej odpowiedzialny rozwój miast. Podczas pięciu tegorocznych sesji z udziałem inwestorów, architektów i urbanistów poruszone zostaną najciekawsze zagadnienia związane z wpływem nowych inwestycji na polskie i zagraniczne aglomeracje.

Wydarzenia

Projekt Panattoni w finale MIPIM Awards

schedule 30 stycznia 2018
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

EUROPA Kompleks BTS Amazon, wybudowany pod Szczecinem przez firmę Panattoni Europe, został nominowany do finału MIPIM Awards 2018. To pierwszy polski obiekt, który zdobył nominację w tym konkursie w kategorii Najlepsza Inwestycja Przemysłowa i Logistyczna.

RICS poszukuje rozwiązań dla miast przyszłości

schedule 17 stycznia 2018
Eurobuild CEE

EUROPA/ŚWIAT Jak rozwiązać palące problemy miast w Europie i na całym świecie? Organizacja branżowa RICS ogłosiła konkurs, w którym zachęca młodych ludzi do zgłaszania innowacyjnych rozwiązań najważniejszych problemów, które dotykają 24 globalne miasta.

Wydarzenia

Eurobuild CEE wspiera WOŚP

schedule 12 stycznia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Po raz kolejny postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tej świetnej akcji i wspomóc tegoroczny, 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenia

Rowerem na 37. piętro Rondo 1

schedule 09 stycznia 2018
Barbara Nahorny

POLSKA Atrakcją tegorocznej, ósmej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1, będzie wjazd na rowerze na 37. piętro warszawskiego biurowca. Wyczynu tego dokona Krystian Herba, rekordzista Guinnesa w liczbie schodów pokonanych na rowerze.

Wydarzenia

Bombki dotarły do dzieci

schedule 29 grudnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Do podopiecznych Fundacji Iskierka trafiły bombki malowane przez zaproszonych przez naszą redakcję przedstawicieli dziesięciu firm z branży nieruchomości.

Wydarzenia

Rozmawiali o strategii handlowej dla Warszawy

schedule 27 grudnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Podczas pierwszych warsztatów Grow with Warsaw inwestorzy, deweloperzy, najemcy obiektów handlowych oraz przedstawiciele władz Warszawy omawiali aktualną politykę przestrzenną miasta oraz dyskutowali o planach i przyszłej startegii handlowej dla stolicy.

Wydarzenia

Kraków pełen Atutów

schedule 06 grudnia 2017
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA W budynku krakowskiego magistratu odbyła się konferencja poświęcona rozwojowi rynku centrów usług wspólnych połączona z ogłoszeniem wyników pierwszej edycji plebiscytu Atut Krakowa, który wyłonił najlepsze inwestycje biurowe w mieście.

Wydarzenia

Nie można do końca życia gromadzić długów

schedule 28 listopada 2017
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Wywiad z Andrzejem Olechowskim – ekonomistą i politykiem – który był gościem specjalnym 23. Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce.

Wydarzenia

Boskie Buenos zatapia Łódź

schedule 15 listopada 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA/FRANCJA Po zaciętej walce Łódź przegrała walkę o Expo 2022, gospodarzem światowej wystawy za pięć lat będzie Buenos Aires.

Wydarzenia

Ostatnia szansa na zgłoszenia do Eurobuild Awards 2017!

schedule 27 października 2017

POLSKA W związku z licznymi prośbami docierającymi do nas z rynku, postanowiliśmy wydłużyć czas na zgłaszanie firm i projektów do Eurobuild Awards 2017.

Wydarzenia

Trzy tysiące widzów Letniej Sceny Monopolis

schedule 25 października 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Jedna scena, dwa stołeczne teatry, cztery niezwykłe spektakle i tysiące gości na widowni – Letnia Scena Monopolis podsumowuje tegoroczną edycję i żegna się z publicznością, ale tylko na chwilę – trwają już przygotowania do kolejnego sezonu.

Wydarzenia

Andrzej Olechowski gościem specjalnym konferencji

schedule 25 października 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Polityk i ekonomista Andrzej Olechowski wystąpi jako gość specjalny na Konferencji Nieruchomości Komercyjnych w Polsce. Wywiad z nim będzie dotyczyć m.in. spodziewanych podwyżek stóp procentowych i ich ewentualnego wpływu na polską gospodarkę.

Wydarzenia

Rekordowe IV Europejskie Forum ETICS

schedule 19 października 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Po Brukseli, Strasburgu i Mediolanie tym razem to Warszawa gościła Europejskie Forum ETICS, najważniejsze wydarzenie dla branży ociepleniowej w Europie. Czwarta konferencja tego cyklu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem uczestników z Europy, ale także z Chin, Japonii i Stanów Zjednoczonych.

Wydarzenia

Rynek nieruchomości: który segment najlepiej rokuje?

schedule 16 października 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce to nie tylko okazja do wysłuchania dyskusji pomiędzy najwyższej klasy ekspertami. Goście wydarzenia będą także mieli możliwość wypowiedzenia się na temat sytuacji na rynku, m.in. wskażą jego najbardziej perspektywiczne segmenty w nadchodzącym roku.

Wydarzenia

W stronę ludzi. Komfort użytkowania obiektu i przestrzeń dla współczesnego biznesu

schedule 29 września 2017

Pozostałe nowości

Kategorie