EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Garnitury na rowerach sfilmowane

schedule 21 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Pamiętacie akcję „Garnitury na rowery”? A może nawet braliście w niej udział? Była to wycieczka rowerowa poprzedzająca wczorajszy Festiwal Architektury organizowany przez Eurobuild CEE. Premiera filmu, którego współautorem jest firma SkyConcept, miała miejsce podczas Festiwalu.

Wydarzenia

Bulwary Warszawskie Przestrzenią Publiczną Roku

schedule 21 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Od rana publikujemy wyniki zakończonego wczoraj konkursu Eurobuild Awards w Architekturze, czas na ostatnią kategorię: Przestrzeń Publiczna Roku.

Wydarzenia

The Brain Embassy Aranżacją Miejsca Pracy Roku

schedule 21 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Wczoraj poznaliśmy wyniki konkursu Eurobuild Awards w Architekturze, dziś od rana metodycznie honorujemy finalistów poszczególnych kategorii. Tym razem Aranżacja Miejsca Pracy Roku.

Wydarzenia

Q22 także Obiektem Proekologicznym Roku

schedule 21 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Wyników tegorocznego konkursu Eurobuild Awards w Architekturze ciąg dalszy, tym razem poznamy Obiekt Proekologiczny Roku Sprzyjający Komfortowi Użytkowania.

Wydarzenia

Hala Koszyki Zrewaloryzowanym Obiektem Roku

schedule 21 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Oto ciąg dalszy wyników konkursu Eurobuild Awards w Architekturze, tym razem honorujemy zwycięzcę w kategorii Rewaloryzacja Obieku Roku.

Wydarzenia

Q22 Biurowcem Roku

schedule 21 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Wczoraj zakończyła się druga już edycja Festiwalu Architektury Eurobuild CEE, któremu towarzyszły obchody 140. rocznicy istnienia SARP. Finałem imprezy było wieczorne ogłoszenie wyników konkursu Eurobuild Awards w Architekturze, dziś publikujemy listę zwycięzców.

Wydarzenia

Damy przodują

schedule 18 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W restauracji Some Place Else warszawskiego hotelu Sheraton odbyła się kolejna już impreza Stowarzyszenia Liderek w Biznesie Ladies First. Celem spotkań Ladies' Summer Cocktail jest wspieranie networkingu wśród kobiet w biznesie, a w każdej edycji uczestniczy ponad 100 kobiet.

Wydarzenia

Garnitury wsiadły na rowery

schedule 15 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Jak sprawić, aby Warszawa stała się lepszym miejscem dla mieszkańców i osób pracujących w tym mieście? To ambitnie postawione pytanie nurtowało uczestników akcji „Garnitury na rowery”, którzy kilka dni temu wyjechali na warszawskie ulice. Wydarzenie zorganizowane przez "Eurobuild CEE" ze wsparciem Zielonego Mazowsza zgromadziło grupę przedstawicieli sektora nieruchomości, pracowników biurowych i miłośników Warszawy.

Wydarzenia

Equili w prezencie dla uczestników Festiwalu Architektury

schedule 13 września 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Podczas drugiej edycji Festiwalu Architektury na uczestników czeka prezent w postaci bezpłatnego dostępu do aplikacji Equili – nowoczesnego narzędzia usprawniającego komunikację architektów i projektantów z klientem.

Wydarzenia

Weź udział w warsztatach!

schedule 13 września 2017

POLSKA Druga edycja Festiwalu Architektury będzie obfitować nie tylko w ciekawe panele dyskusyjne oraz prezentacje – uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i spotkaniach tematycznych.

Wydarzenia

Wspieraj także po starcie!

schedule 12 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Fundusze zebrane podczas Poland Business Run, w którym 3 września w ośmiu miastach wystartowało ponad 21 tys. biegaczy (w tym drużyna Eurobuildu), zostały przeznaczone na pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Swego rodzaju kontynuacją biegu jest akcja „Wsparcie po starcie”.

Oddaj głos na Warszawę

schedule 11 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać kandydatów w trzeciej edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy, przyznawanej we współpracy z warszawskim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Wydarzenia

Eurobuild Awards w Architekturze: coraz bliżej finału

schedule 11 września 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA 6 września odbył się pierwszy etap głosowania w konkursie Eurobuild Awards w Architekturze. Architekci i urbaniści wybrali finalistów w każdej z pięciu konkursowych kategorii.

Organizator powołał skład jury do tegorocznej edycji konkursu Eurobuild Awards w Architekturze

schedule 05 września 2017
Eurobuild Conferences

Wydawnictwo Eurobuild ogłasza skład jury oceniającego zgłoszenia w konkursie Eurobuild Awards. W jego składzie są dwie grupy eksperckie. Pierwszą stanowią architekci, natomiast w drugiej grupie zasiadają przedstawiciele inwestorów/deweloperów.

Wydarzenia

Poland Business Run 2017 za nami!

schedule 05 września 2017
Ewa Andrzejewska

POLSKA Rekordowa liczba ponad 20 tys. osób stanęła w niedzielę na starcie charytatywnego biegu Poland Business Run. Jak podaje organizator – Fundacja Poland Business Run – łącznie udało się zebrać ponad 1,6 mln zł, które trafią do osób po amputacjach kończyn. Inicjatywę wsparła także branża nieruchomości wystawiając zawodników lub sponsorując wydarzenie.

Wydarzenia

Kupuj, pomagaj, wygrywaj

schedule 28 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Wszyscy zaangażowani w akcję charytatywną organizowaną przez Fundację Poland Business Run mają dodatkową okazję wesprzeć osoby z niepełnosprawnością ruchową. W ramach charytatywnej sztafety, która 3 września ruszy w ośmiu miastach Polski, będzie można wziąć udział w akcji „Wsparcie po starcie”.

Wydarzenia

Garnitury na rowery – znamy kolejną trasę przejazdu!

schedule 23 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Początek drugiej trasy przejazdu rowerowego zostanie zorganizowany na terenie Browarów Warszawskich przy ulicy Grzybowskiej 58. Wyruszamy w piątek 8 września, zbiórka o godz. 16:30!

Wydarzenia

Zarejestruj drużynę w Poland Business Run

schedule 10 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W niedzielę 3 września w ośmiu miastach wystartuje czwarta edycja Poland Business Run. W Warszawie, w charytatywnym biegu wzdłuż Służewca Biznesowego, pobiegnie 5 tys. uczestników, aby pomóc osobom z niepełnosprawnością ruchową w powrocie do aktywnego życia. Zarejestruj swoją drużynę i odmień czyjeś życie!

Wydarzenia

Przedwojenna Warszawa w VR na Festiwalu Architektury

schedule 09 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Jak wyglądałaby Warszawa, gdyby nie wybuchła II Wojna Światowa? Uczestnicy Festiwalu Architektury będą mogli to zobaczyć na własne oczy. Dzięki twórcom projektu „Wykreślona Warszawa” przeniesiemy się do lat 40. ubiegłego wieku i dowiemy się, czy nasza stolica faktycznie mogła zasługiwać na miano „Paryża Północy”.

Wydarzenia

Garnitury na rowery!

schedule 21 lipca 2017

POLSKA Wszyscy pasjonaci dwóch kółek niech zaznaczą w kalendarzach tę datę – piątek, 8 września! Tego dnia wszyscy weźmiemy udział w przejeździe rowerowym ulicami Warszawy. Wydarzenie jest inauguracją Festiwalu Architektury, który odbędzie się 20 września.

Pozostałe nowości

Kategorie