EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Rośnij przestrzennie z Warszawą

schedule 06 lipca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Odbyły się czwarte warsztaty serii "Grow with Warsaw" organizowane przez władze Warszawy, tym razem tematem spotkania była przestrzeń publiczna i zielona infrastruktura.

Wydarzenia

Turniej biznesowy o charakterze rodzinnym

schedule 06 lipca 2018

29 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 3. edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla rynku nieruchomości firmy cmT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych.

Więcej czasu, by zostać gwiazdą

schedule 03 lipca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Z uwagi na duże zainteresowanie organizatorzy konkursu Office Superstar 2018 zdecydowali o przedłużeniu rejestracji do 20 lipca. To szansa dla tych, którzy nie zdążyli zgłosić się w pierwotnym terminie.

Wydarzenia

Budowa Roku od Antczaka

schedule 27 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Flagowa inwestycja firmy FB Antczak – osiedle domów jednorodzinnych Panorama pod Kaliszem – otrzymała tytuł Budowa Roku 2017 przyznawany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Wydarzenia

ULI o miastach przyszłości

schedule 26 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA W 2030 roku blisko trzy czwarte ludzi będzie żyło w miastach. Już dzisiaj aglomeracje na całym świecie stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi z zapewnieniem ich mieszkańcom warunków do zamieszkania, pracy i relaksu. Trzecie spotkanie Places + Spaces zorganizowane w Warszawie przez Urban Land Institute poświęcone było tworzeniu przestrzeni publicznych, w tym współpracy pomiędzy prywatnymi inwestorami i władzami miast.

Be an Office Superstar

schedule 21 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jeszcze tylko przez 10 dni można zgłosić swoje biuro do Office Superstar 2018, konkursu na najlepszą przestrzeń biurową w Polsce. Do wyścigu mogą stanąć wszystkie firmy i instytucje, które uznają biuro za swoją wizytówkę.

Wydarzenia

Baksztagiem do Iławy

schedule 19 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Na początku września w Iławie odbędą się Regaty Nieruchomości. Tymczasem zmagania o tytuł najlepszego żeglarza zakończyła branża IT.

Wydarzenia

Młodzież kształtuje otoczenie

schedule 12 czerwca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Zakończyła się kolejna edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Kształtowanie przestrzeni”, wyłoniono także laureatów konkursu, którego tematem przewodnim była „Księga dobrych praktyk architektonicznych dla naszej szkoły”.

Wydarzenia

Wycieczka po warszawskich wieżowcach z podopiecznymi Fundacji Iskierka

schedule 28 maja 2018

POLSKA Takiej oferty nie ma nawet najlepsze biuro turystyczne! Eurobuild Conferences organizuje wycieczkę po warszawskich wieżowcach, w której udział wezmą podopieczni Fundacji Iskierka.

Wydarzenia

PropTech pod lupą

schedule 28 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA SkyConcept przygotowuje pierwszy w Polsce raport dotyczący PropTech, czyli wykorzystania nowoczesnych technologii przez branżę nieruchomości. "Eurobuild CEE" jest partnerem przedsięwzięcia.

Wydarzenia

ReDI coraz bliżej

schedule 28 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jak co roku kilkanaście nowych marek poszerzyło ofertę handlową w Polsce, a kolejne zainteresowane są ekspansją nad Wisłą. Wśród nich m.in. niemiecka sieć dyskontowa Tedi oraz sieć obuwnicza Globo. Przedstawicieli obydwu marek, a także niemal 400 innych, będzie można spotkać podczas piątej edycji Targów ReDI w Warszawie.

Wydarzenia

Trzeci krąg wtajemniczenia

schedule 25 maja 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Warszawa i największe miasta regionalne na stałe trafiły do menu międzynarodowych inwestorów. Kiedy do karty dań inwestorów może dołączyć Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz czy Szczecin? Jakie czynniki mogą o tym zdecydować? Nad tymi zagadnieniami pochylili się uczestnicy panelu „Trzeci krąg wtajemniczenia” podczas czwartej konferencji „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych” zorganizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

Polska w centrum uwagi czy na rozstaju dróg?

schedule 24 maja 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Atrakcyjność inwestycyjna Polski pod względem lokalizacji w centrum kontynentu oraz jakości i ilości produktu jest duża. Jakie są jednak perspektywy związane z rozwojem rynku nieruchomości w kontekście wzrostu PKB, rosnącej dynamiki konsumpcji i aktywności przemysłowej, a także rynku logistycznego w świetle koncepcji Nowego Jedwabnego Szlaku. Na te i inne pytania starali się odpowiedzieć uczestnicy pierwszego panelu czwartej konferencji „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych” zorganizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

RICS przeciwko brudnym pieniądzom

schedule 23 maja 2018
Eurobuild CEE

ŚWIAT RICS zainicjował konsultacje w sprawie nowego standardu, który ma pomóc profesjonalistom rynku nieruchomości i firmom regulowanym przez RICS w ograniczeniu ryzyka związanego z korupcją, praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu.

Wydarzenia

Thomas Feichtner na Festiwalu Architektury i Budownictwa

schedule 14 maja 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Gościem specjalnym trzeciej edycji Festiwalu Architektury i Budownictwa będzie Thomas Feichtner, słynny wiedeński projektant. Wygłosi on przemówienie na temat aktualnych trendów w designie ze szczególnym uwzględnieniem miejsca pracy.

Wydarzenia

Liderzy u prezydenta

schedule 10 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Wręczono nagrody w trzeciej edycji Konkursu Architektoniczno-Urbanistycznego Lider Dostępności, organizowanego przez Fundację Integracja i Towarzystwo Urbanistów Polskich pod honorowym patronatem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

Wydarzenia

Biurowe Supergwiazdy znów rozbłysną

schedule 09 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Firma CBRE zainaugurowała drugą edycję konkursu Office Superstar 2018, który promuje najciekawsze aranżacje pomieszczeń biurowych. Do wyścigu mogą stanąć wszystkie firmy i instytucje, które chcą się poszczycić swoim wyjątkowym biurem.

Wydarzenia

17. Turniej Golfa Eurobuild CEE z nowymi partnerami!

schedule 30 kwietnia 2018

POLSKA W gronie sponsorów i fundatorów nagród 17. Turnieju Golfa Eurobuild CEE pojawiły się nowe firmy.

Wydarzenia

Łódź z dala od biurka i po godzinach

schedule 27 kwietnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Centralna lokalizacja, dynamicznie rozwijająca się gospodarka, zaplecze akademickie, liczne i ciekawe atrakcje turystyczne i kulturalne – to wszystko przemawia za rozwojem inwestycji z sektora MICE W Łodzi.

Wydarzenia

Z Rajszewa do Hiszpanii

schedule 27 kwietnia 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Firma Komu Group została po raz trzeci partnerem Turnieju Golfa Eurobuild CEE.

Wydanie 9 (281) wrzesień 2023

Kategorie