EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Thomas Feichtner na Festiwalu Architektury i Budownictwa

schedule 14 maja 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Gościem specjalnym trzeciej edycji Festiwalu Architektury i Budownictwa będzie Thomas Feichtner, słynny wiedeński projektant. Wygłosi on przemówienie na temat aktualnych trendów w designie ze szczególnym uwzględnieniem miejsca pracy.

Wydarzenia

Liderzy u prezydenta

schedule 10 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Wręczono nagrody w trzeciej edycji Konkursu Architektoniczno-Urbanistycznego Lider Dostępności, organizowanego przez Fundację Integracja i Towarzystwo Urbanistów Polskich pod honorowym patronatem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

Wydarzenia

Biurowe Supergwiazdy znów rozbłysną

schedule 09 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Firma CBRE zainaugurowała drugą edycję konkursu Office Superstar 2018, który promuje najciekawsze aranżacje pomieszczeń biurowych. Do wyścigu mogą stanąć wszystkie firmy i instytucje, które chcą się poszczycić swoim wyjątkowym biurem.

Wydarzenia

17. Turniej Golfa Eurobuild CEE z nowymi partnerami!

schedule 30 kwietnia 2018

POLSKA W gronie sponsorów i fundatorów nagród 17. Turnieju Golfa Eurobuild CEE pojawiły się nowe firmy.

Wydarzenia

Łódź z dala od biurka i po godzinach

schedule 27 kwietnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Centralna lokalizacja, dynamicznie rozwijająca się gospodarka, zaplecze akademickie, liczne i ciekawe atrakcje turystyczne i kulturalne – to wszystko przemawia za rozwojem inwestycji z sektora MICE W Łodzi.

Wydarzenia

Z Rajszewa do Hiszpanii

schedule 27 kwietnia 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Firma Komu Group została po raz trzeci partnerem Turnieju Golfa Eurobuild CEE.

Wydarzenia

O inwestycjach z kancelarią Kucharski & Partners

schedule 27 kwietnia 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Kancelaria Kucharski & Partners została partnerem merytorycznym 4. Konferencji Inwestycji na Rynku Nieruchomości Komercyjnych organizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

Finansowanie nieruchomości: na tropie klienta

schedule 26 kwietnia 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Banki na brak gotówki nie mogą narzekać, a lista inwestycji biurowych do krótkich nie należy. To zaś oznacza, że pracy z zakresu finansowania nowych biurowców jest sporo i wykonywana jest w wielu miastach.

Wydarzenia

Łódź usługami stoi

schedule 25 kwietnia 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Łódź posiada jeden z najniższych wskaźników pustostanów biurowych w Polsce. Popyt w ponad 60 proc. generowany jest przez korporacje otwierające tam centra usług.

Wydarzenia

Rośnie zapotrzebowanie na branding miast i budynków

schedule 25 kwietnia 2018
Anna Pakulniewicz

POLSKA Rośnie grono deweloperów zdających sobie sprawę, że marketing nieruchomości przestał był jedynie kwestią wymyślenia logotypu i wyprodukowania broszury budynku. Również władze polskich miast coraz bardziej profesjonalnie traktują temat promocji ich oferty inwestycyjnej – to wnioski z drugiego spotkania Places + Spaces organizowanego przez Urban Land Institute.

Wydarzenia

Student w portfelu

schedule 24 kwietnia 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Rynek akademików jeszcze niedawno niemal nie istniał. Potencjał tego sektora (mamy jedną z najwyższych w Europie liczbę studentów – ponad 1,3 mln osób) i zainteresowanie nim inwestorów sprawiły jednak, że obecnie kwitnie.

Wydarzenia

Światowe otwarcie konferencji

schedule 23 kwietnia 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Carlos Piñerúa, przedstawiciel Banku Światowego na Polskę i kraje bałtyckie, będzie gościem specjalnym 4. Konferencji Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych.

Wydarzenia

Miasto tkane od nowa

schedule 20 kwietnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Łódź przeżywała bardzo dynamiczny rozwój w drugiej połowie XIX. Podobnie dzieje się obecnie – miasto definiuje na nowo swoją tożsamość.

Wydarzenia

Pomysł na miasto według Sweco

schedule 16 kwietnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA O inspirujących rozwiązaniach i pomysłach pozwalających tworzyć i rozwijać miasta przyszłości rozmawiano 5 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie podczas konferencji „Miasta przyszłości według Sweco”.

Wydarzenia

Szkolenie Real Estate Management już wkrótce!

schedule 10 kwietnia 2018

POLSKA Dwie sprofilowane ścieżki tematyczne, przeznaczone zarówno dla zarządców, jak i najemców biurowców i centrów handlowych, duża dawka wiedzy na temat wizerunku obiektu oraz jego wpływu na wizerunek najemcy, a także okazja do wymiany doświadczeń i budowania mniej formalnych relacji podczas wieczornego Garden Party – to propozycja VIII edycji Szkolenia Real Estate Management, które w tej edycji gości 24-25 maja w wyjątkowej lokalizacji, łączącej przestrzenie biurowe, handlowe i rekreacyjne nad poznańskim jeziorem Malta.

Wydarzenia

Places + Spaces ponownie w Warszawie

schedule 09 kwietnia 2018
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Jak budować wizerunek miast i budynków, by także lokalne społeczności czerpały z nich korzyści? Marketingowi nieruchomości zostanie poświęcona druga część cyklu Places + Spaces zainicjowanego przez polski oddział Urban Land Institute.

Wydarzenia

Gramy dalej z MBankiem

schedule 22 marca 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA MBank Hipoteczny ponownie został sponsorem tytularnym Turnieju Golfa i Tenisa Eurobuild CEE.

Wydarzenia

Nieruchomości w pełnym słońcu

schedule 20 marca 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

FRANCJA W dniach 13-16 marca 2018 roku w Cannes na Lazurowym Wybrzeżu miała miejsce 29. edycja targów nieruchomościowych MIPIM. Wydarzenie przyciągnęło ponad 24 tys. uczestników ze 100 krajów, w tym kilkuset z Polski.

Wydarzenia

Po raz trzynasty zagraj z Eurobuild CEE!

schedule 19 marca 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Ruszyły już zapisy na 13. Turniej Tenisa organizowany przez Eurobuild. Chętnych zawodników i zawodniczki, którzy chcą spróbować swoich sił zapraszamy do rejestracji.

Wydarzenia

Kije, wózek, strój sportowy, buty i na wszelki wypadek parasol - szykuj się do 17. Turnieju Golfa

schedule 15 marca 2018

Pozostałe nowości

Kategorie