EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Ruszyły zapisy do udziału w 12. edycji Turnieju Tenisa Eurobuild CEE

schedule 20 marca 2017

Wydarzenia

Siude Baby na Emausie

schedule 14 kwietnia 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA W ramach projektu „Albośmy to jacy tacy” Bonarka przeprowadziła ankietę wśród krakowian i Małopolan dotyczącą świątecznych obyczajów. Ankieterzy pytali o wielkopostne oraz wielkanocne praktyki religijne oraz znajomość niektórych zwyczajów.

Wydarzenia

Zaświecili na niebiesko, czas na kolejne działania

schedule 07 kwietnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA 2 kwietnia z inicjatywy Fundacji Synapsis polska branża nieruchomości wzięła udział w globalnej akcji „Light it up blue” (Na niebiesko dla autyzmu). W geście solidarności z osobami z autyzmem na niebiesko zaświeciło 80 budynków w całej Polsce.

Wydarzenia

Miesiąc świadomości autyzmu

schedule 30 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski! – pod takim hasłem Fundacja Synapsis organizuje miesiąc świadomości autyzmu w Polsce. W akcji biorą udział także przedstawiciele branży nieruchomości. Działania opierają się na trzech filarach: świeć, edukuj, wspieraj.

Wydarzenia

Zdobyli medale, pomogli dzieciom

schedule 13 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Ponad 600 biegaczy wzięło udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowo-charytatywnym - siódmej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1. Jak co roku warszawska impreza przyciągnęła rzesze amatorów, zawodowców, VIP-ów, gości specjalnych, a także tłumy kibiców. Całkowity dochód z zawodów, prawie 30 tys. zł., został przekazany na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych w Kraśniku.

Wydarzenia

Jutro pobiegną na szczyt!

schedule 10 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Już jutro odbędzie się siódma edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie. Jak co roku, obok kilkuset amatorów, strażaków oraz najlepszych specjalistów biegania po schodach na świecie, na zawodach pojawią się też polskie gwiazdy i osobowości medialne. Tym razem wyzwanie podjęli Sylwia Nowak, Edyta Litwiniuk i Grzegorz Łapanowski.

Wydarzenia

Warszawa wraz z partnerami jedzie na MIPIM 2017

schedule 10 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W tym roku miasto Warszawa wraz z 10 firmami partnerskimi jedzie na targi nieruchomości MIPIM we francuskim Cannes z obszerną ofertą inwestycyjną, ale także kilkoma nowymi raportami, które mają zachęcić inwestorów zagranicznych do zainteresowania się stolicą oraz inwetycjami powstającymi nad Wisłą. Spotkanie branży odbędzie się od 14 do 17 marca.

Wydarzenia

Nieruchomości na niebiesko!

schedule 09 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Branża nieruchomości przygotowuje się do miesiąca wiedzy na temat autyzmu, czyli kwietnia oraz akcji „Na niebiesko dla autyzmu” (Light It Up Blue). Tak, jak w minionym roku, przedstawiciele branży wrażliwi na problemy innych ludzi chcą wykazać solidarność z osobami osobami dotkniętymi autyzmem.

Wybitne rewitalizacje zostaną nagrodzone

schedule 08 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Minister Infrastruktury i Budownictwa ogłosił konkurs na projekty w dziedzinie rewitalizacji, który ma promować najlepsze przykłady projektów, dokumentów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Wydarzenia

Wielki Bieg już za progiem

schedule 01 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Na 10 dni przed siódmą edycją Biegu Na Szczyt Rondo 1 znamy już listę zawodników elity sportowej, którzy powalczą o zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach. Ciekawie zapowiada się przede wszystkim kolejny pojedynek polskiego mistrza świata, Piotra Łobodzińskiego, z Niemcem Christianem Riedlem, który rok temu właśnie w Rondo 1 odebrał Polakowi tytuł mistrza Europy.

Wydarzenia

Triathloniści znów rywalizowali w Alchemii

schedule 27 lutego 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA Były emocje, walka do samego końca, a także sportowa złość i …upadek z bieżni. W sobotę w gdańskim kompleksie biurowym Alchemia, a dokładniej w jej Sportstacji i Aquastacji, odbyły się zawody Torus Triathlon In Da House, trzecia edycja triathlonu – jedynego organizowanegop zimą i w całości pod dachem. Zawody organizowane są przez firmą Torus, dewelopera Alchemii. W tym roku, oprócz indywidualnych kategorii, walczyły ze sobą firmowe sztafety. Impreza wsparła program BadaBada fundacji Synapsis.

Wydarzenia

Trzeci Triathlon w gdańskiej Alchemii

schedule 15 lutego 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA Najpierw popłyną, później wskoczą na rower, na końcu pobiegną. 25 lutego wielofunkcyjny kompleks Alchemia w Gdańsku po raz trzeci stanie się areną rywalizacji triathlonistów.

Wydarzenia

II Property Walk WIREP, czyli ekspertki o projektowaniu i tworzeniu biur

schedule 02 grudnia 2016
Anna Pakulniewicz

POLSKA 30 listopada stowarzyszenie WIREP (Women in Real Estate in Poland) we współpracy z Tétris oraz JLL zorganizowało II Property Walk, czyli prelekcje ekspertów połączone z wizytą w wyjątkowych biurach.

Wydarzenia

Eurobuild CEE wspiera WOŚP

schedule 18 stycznia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tej świetnej akcji i wspomóc tegoroczny, 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenia

Bieg Na Szczyt: ruszają zapisy

schedule 09 stycznia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA 11 stycznia ruszają zapisy do siódmej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1.

Łódź vs. Rio, Buenos i Minneapolis

schedule 02 stycznia 2017
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Z Polską i Łodzią, jako lokalizacją Expo International 2022, konkurują Argentyna (Buenos Aires), Brazylia (Rio de Janeiro) oraz Minneapolis w stanie Minnesota (USA). Do 15 grudnia do godziny 18.00 państwa miały czas na zgłaszanie swoich kontrkandydatur.

Rynek domów inteligentnych – co go napędza?

schedule 20 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Na temat przyszłości polskiego i globalnego rynku Smart Home rozmawiali uczestnicy II Forum Przemysłowego, które w dniach 8-10 grudnia odbyło się w Karpaczu.

Wydarzenia

Deweloperzy Dzieciom po raz szósty

schedule 19 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POZNAŃ W poznańskiej Jump Arenie odbyła się już VI edycja charytatywnej akcji Deweloperzy Dzieciom. To pierwsza i jedyna tego typu inicjatywa w Polsce, która łączy deweloperów w imię szczytnego celu – niesienia pomocy potrzebującym. Tegoroczną odsłonę wsparła rekordowa liczba 19 deweloperów, którzy wsparli ponad 60 wychowanków rodzinnych i publicznych domów dziecka.

Wydarzenia

W pogoni za szczytem

schedule 13 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA 11 marca 2017 roku, już po raz siódmy, odbędzie się w warszawskim wieżowcu Rondo 1 Bieg Na Szczyt.

Expo w Łodzi. Miasto stworzone na nowo

schedule 24 listopada 2016
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Podczas Zgromadzenia Ogólnego Międzynarodowego Biura Wystaw (BIE) wicepremier Piotr Gliński wraz z wiceprezydentem Łodzi Wojciechem Rosickim i wiceministrem rozwoju Tadeuszem Kościńskim, oficjalnie zaprezentowali kandydaturę Polski i Łodzi do organizacji Expo International 2022.

Pozostałe nowości

Kategorie