EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Places + Spaces ponownie w Warszawie

schedule 09 kwietnia 2018
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Jak budować wizerunek miast i budynków, by także lokalne społeczności czerpały z nich korzyści? Marketingowi nieruchomości zostanie poświęcona druga część cyklu Places + Spaces zainicjowanego przez polski oddział Urban Land Institute.

Wydarzenia

Gramy dalej z MBankiem

schedule 22 marca 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA MBank Hipoteczny ponownie został sponsorem tytularnym Turnieju Golfa i Tenisa Eurobuild CEE.

Wydarzenia

Nieruchomości w pełnym słońcu

schedule 20 marca 2018
Tomasz Szpyt-Grzegórski

FRANCJA W dniach 13-16 marca 2018 roku w Cannes na Lazurowym Wybrzeżu miała miejsce 29. edycja targów nieruchomościowych MIPIM. Wydarzenie przyciągnęło ponad 24 tys. uczestników ze 100 krajów, w tym kilkuset z Polski.

Wydarzenia

Po raz trzynasty zagraj z Eurobuild CEE!

schedule 19 marca 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Ruszyły już zapisy na 13. Turniej Tenisa organizowany przez Eurobuild. Chętnych zawodników i zawodniczki, którzy chcą spróbować swoich sił zapraszamy do rejestracji.

Wydarzenia

Kije, wózek, strój sportowy, buty i na wszelki wypadek parasol - szykuj się do 17. Turnieju Golfa

schedule 15 marca 2018

Spytaj pośrednika

schedule 13 marca 2018
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Już za dwa tygodnie, w środę 28 marca, ponad 200 agencji pośrednictwa weźmie udział w akcji informacyjnej pod patronatem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Wydarzenia

Konferencja hotelowa przenosi się do Łodzi

schedule 12 marca 2018

POLSKA Tegoroczna edycja konferencji Inwestycji Hotelowych organizowana przez Eurobuild Conferences po raz pierwszy odbędzie się poza Warszawą – zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy 18 kwietnia do Łodzi.

Wiosenne przebudzenia

schedule 12 marca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Warszawa wybudza kolejne „śpiochy” po dekrecie Bieruta, w kilku ogólnopolskich dziennikach i w serwisie internetowym miasta ukazały się ogłoszenia dotyczące 33 takich nieruchomości.

Piękna płeć architektury

schedule 07 marca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Organizator konkursu Top Woman in Real Estate utworzył nową kategorię w konkursie – Architecture & Design.

Wydarzenia

Pobiegli Na Szczyt dla dzieci

schedule 27 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Już po raz ósmy 37. piętro warszawskiego biurowca Rondo 1 było wyzwaniem dla uczestników sportowo-charytatywnej imprezy Bieg Na Szczyt. W tym roku w zawodach uczestniczyło 638 biegaczy, wśród których tradycyjnie już uczestniczyli amatorzy, zawodowcy oraz goście specjalni. Dochód z imprezy w wysokości prawie 27 tys. zł przekazany został na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Wydarzenia

Inauguracja Places + Spaces już za nami

schedule 22 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Czy stolica Polski może podążać za przykładem Bilbao lub miast zza oceanu? A może raczej powinna szukać własnej, unikalnej drogi? W Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach cyklu Places + Spaces zainicjowanego przez polski oddział Urban Land Institute.

Wydarzenia

Atypical – subiektywna relacja z Warszawą

schedule 22 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA 1 marca 2018 roku o godz. 18.00 w Pawilonie Sztuki Ergo Hestii przy ulicy Kostrzewskiego 1 w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy „Atypical” prezentującej prace młodych artystów – Aleksandra Małachowskiego i Jorge Alvy. Wystawę będzie można oglądać do 6 kwietnia.

Wydarzenia

Gminy wypracują wizję rozwoju warszawskiej metropolii

schedule 22 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA O kształcie i kierunkach rozwoju warszawskiej metropolii w najbliższych latach zadecydują nie tylko władze stolicy, ale także przedstawiciele gmin, miast i powiatów współtworzących Obszar Metropolitalny Warszawy (OMW).

Wydarzenia

REM Tour II - praktyczne warsztaty połączone ze zwiedzaniem

schedule 22 lutego 2018

POLSKA Elektryczne samochody dla najemców,fortepian w imponującym lobby, muzyczne czwartki, specjalna aplikacja do komunikacji - w taki sposób Warsaw Trade Tower (WTT) postanowiło odświeżyć swój wizerunek. Już 27 lutego br. podczas warsztatów połączonych ze zwiedzaniem WTT, dowiemy się, jak wprowadzić takie nietypowe rozwiązania w swoim biurowcu.

Wydarzenia

Mennica Legacy Tower z nominacją BREEAM Awards 2018

schedule 21 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Kompleks Mennica Legacy Tower, jako jedyny wieżowiec w Polsce, został wyróżniony nominacją w międzynarodowym plebiscycie BREEAM Awards 2018.

Rusza konkurs Top Woman in Real Estate

schedule 14 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Konkurs Top Woman In Real Estate to nowa inicjatywa, która ma na celu wyróżnienie i wypromowania kobiet związanych z branżą nieruchomości i budownictwa. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 5 marca.

Wydarzenia

Rozwój miast pod lupą ULI

schedule 12 lutego 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Places + Spaces to najnowsza inicjatywa polskiego oddziału Urban Land Institute, międzynarodowej organizacji badającej i promującej odpowiedzialny rozwój miast. Podczas pięciu tegorocznych sesji z udziałem inwestorów, architektów i urbanistów poruszone zostaną najciekawsze zagadnienia związane z wpływem nowych inwestycji na polskie i zagraniczne aglomeracje.

Wydarzenia

Projekt Panattoni w finale MIPIM Awards

schedule 30 stycznia 2018
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

EUROPA Kompleks BTS Amazon, wybudowany pod Szczecinem przez firmę Panattoni Europe, został nominowany do finału MIPIM Awards 2018. To pierwszy polski obiekt, który zdobył nominację w tym konkursie w kategorii Najlepsza Inwestycja Przemysłowa i Logistyczna.

RICS poszukuje rozwiązań dla miast przyszłości

schedule 17 stycznia 2018
Eurobuild CEE

EUROPA/ŚWIAT Jak rozwiązać palące problemy miast w Europie i na całym świecie? Organizacja branżowa RICS ogłosiła konkurs, w którym zachęca młodych ludzi do zgłaszania innowacyjnych rozwiązań najważniejszych problemów, które dotykają 24 globalne miasta.

Wydarzenia

Eurobuild CEE wspiera WOŚP

schedule 12 stycznia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Po raz kolejny postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tej świetnej akcji i wspomóc tegoroczny, 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydanie 1 (285) styczeń 2024

Kategorie