EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Poland Business Run 2017 za nami!

schedule 05 września 2017
Ewa Andrzejewska

POLSKA Rekordowa liczba ponad 20 tys. osób stanęła w niedzielę na starcie charytatywnego biegu Poland Business Run. Jak podaje organizator – Fundacja Poland Business Run – łącznie udało się zebrać ponad 1,6 mln zł, które trafią do osób po amputacjach kończyn. Inicjatywę wsparła także branża nieruchomości wystawiając zawodników lub sponsorując wydarzenie.

Wydarzenia

Kupuj, pomagaj, wygrywaj

schedule 28 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Wszyscy zaangażowani w akcję charytatywną organizowaną przez Fundację Poland Business Run mają dodatkową okazję wesprzeć osoby z niepełnosprawnością ruchową. W ramach charytatywnej sztafety, która 3 września ruszy w ośmiu miastach Polski, będzie można wziąć udział w akcji „Wsparcie po starcie”.

Wydarzenia

Garnitury na rowery – znamy kolejną trasę przejazdu!

schedule 23 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Początek drugiej trasy przejazdu rowerowego zostanie zorganizowany na terenie Browarów Warszawskich przy ulicy Grzybowskiej 58. Wyruszamy w piątek 8 września, zbiórka o godz. 16:30!

Wydarzenia

Zarejestruj drużynę w Poland Business Run

schedule 10 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W niedzielę 3 września w ośmiu miastach wystartuje czwarta edycja Poland Business Run. W Warszawie, w charytatywnym biegu wzdłuż Służewca Biznesowego, pobiegnie 5 tys. uczestników, aby pomóc osobom z niepełnosprawnością ruchową w powrocie do aktywnego życia. Zarejestruj swoją drużynę i odmień czyjeś życie!

Wydarzenia

Przedwojenna Warszawa w VR na Festiwalu Architektury

schedule 09 sierpnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Jak wyglądałaby Warszawa, gdyby nie wybuchła II Wojna Światowa? Uczestnicy Festiwalu Architektury będą mogli to zobaczyć na własne oczy. Dzięki twórcom projektu „Wykreślona Warszawa” przeniesiemy się do lat 40. ubiegłego wieku i dowiemy się, czy nasza stolica faktycznie mogła zasługiwać na miano „Paryża Północy”.

Wydarzenia

Garnitury na rowery!

schedule 21 lipca 2017

POLSKA Wszyscy pasjonaci dwóch kółek niech zaznaczą w kalendarzach tę datę – piątek, 8 września! Tego dnia wszyscy weźmiemy udział w przejeździe rowerowym ulicami Warszawy. Wydarzenie jest inauguracją Festiwalu Architektury, który odbędzie się 20 września.

Wydarzenia

Rejestracja projektów konkursowych otwarta!

schedule 20 lipca 2017

POLSKA Rusza druga edycja konkursu Eurobuild Awards w Architekturze.

Wydarzenia

Turniej tenisa Eurobuild CEE: brać i grać

schedule 26 czerwca 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Nowe miejsce, nowe dyscypliny, nowi gracze – dwunasty turniej tenisowy organizowany przez wydawnictwo Eurobuild CEE przyniósł sporo niespodzianek. Piątkowe emocje powoli opadają.

Wydarzenia

Colville-Andersen gościem Festiwalu Architektury

schedule 12 czerwca 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Gościem specjalnym drugiej edycji Festiwalu Architektury będzie Mikael Colville-Andersen, światowej sławy specjalista w dziedzinie urbanistyki. Wygłosi on przemówienie otwierające o kulturze rowerowej w kontekście projektowania przestrzeni miejskich.

Wydarzenia

Cały Mój Tenis, czyli II turniej CMT za nami

schedule 05 czerwca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Ponad 30 uczestników wzięło udział w II Turnieju Tenisa Stołowego dla przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa, organizowanego przez firmę CMT i Eurobuild. Dopisała pogoda i humory, a emocji nie zabrakło.

W blasku flesza

schedule 01 czerwca 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Wszystkie Panie, które skorzystają ze stylizacji w strefie Denique będą mogły wziąć udział w mini sesji zdjęciowej.

Wydarzenia

Stań się pin-up girl razem z Denique

schedule 10 maja 2017
Eurobuild Conferences

POLSKA Sieć Salonów Piękności Denique dołączyła do grona partnerów Turnieju Golfa i Tenisa.

Wydarzenia

Trening z „Gawłowski Tennis Academy”

schedule 27 marca 2017

Double trouble

schedule 24 marca 2017

Wydarzenia

Zestawy kawioru jedną z nagród w turnieju

schedule 23 marca 2017

Wydarzenia

Ruszyły zapisy do udziału w 12. edycji Turnieju Tenisa Eurobuild CEE

schedule 20 marca 2017

Wydarzenia

Siude Baby na Emausie

schedule 14 kwietnia 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA W ramach projektu „Albośmy to jacy tacy” Bonarka przeprowadziła ankietę wśród krakowian i Małopolan dotyczącą świątecznych obyczajów. Ankieterzy pytali o wielkopostne oraz wielkanocne praktyki religijne oraz znajomość niektórych zwyczajów.

Wydarzenia

Zaświecili na niebiesko, czas na kolejne działania

schedule 07 kwietnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA 2 kwietnia z inicjatywy Fundacji Synapsis polska branża nieruchomości wzięła udział w globalnej akcji „Light it up blue” (Na niebiesko dla autyzmu). W geście solidarności z osobami z autyzmem na niebiesko zaświeciło 80 budynków w całej Polsce.

Wydarzenia

Miesiąc świadomości autyzmu

schedule 30 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski! – pod takim hasłem Fundacja Synapsis organizuje miesiąc świadomości autyzmu w Polsce. W akcji biorą udział także przedstawiciele branży nieruchomości. Działania opierają się na trzech filarach: świeć, edukuj, wspieraj.

Wydarzenia

Zdobyli medale, pomogli dzieciom

schedule 13 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Ponad 600 biegaczy wzięło udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowo-charytatywnym - siódmej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1. Jak co roku warszawska impreza przyciągnęła rzesze amatorów, zawodowców, VIP-ów, gości specjalnych, a także tłumy kibiców. Całkowity dochód z zawodów, prawie 30 tys. zł., został przekazany na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych w Kraśniku.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie