EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Jutro pobiegną na szczyt!

schedule 10 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Już jutro odbędzie się siódma edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie. Jak co roku, obok kilkuset amatorów, strażaków oraz najlepszych specjalistów biegania po schodach na świecie, na zawodach pojawią się też polskie gwiazdy i osobowości medialne. Tym razem wyzwanie podjęli Sylwia Nowak, Edyta Litwiniuk i Grzegorz Łapanowski.

Wydarzenia

Warszawa wraz z partnerami jedzie na MIPIM 2017

schedule 10 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W tym roku miasto Warszawa wraz z 10 firmami partnerskimi jedzie na targi nieruchomości MIPIM we francuskim Cannes z obszerną ofertą inwestycyjną, ale także kilkoma nowymi raportami, które mają zachęcić inwestorów zagranicznych do zainteresowania się stolicą oraz inwetycjami powstającymi nad Wisłą. Spotkanie branży odbędzie się od 14 do 17 marca.

Wydarzenia

Nieruchomości na niebiesko!

schedule 09 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Branża nieruchomości przygotowuje się do miesiąca wiedzy na temat autyzmu, czyli kwietnia oraz akcji „Na niebiesko dla autyzmu” (Light It Up Blue). Tak, jak w minionym roku, przedstawiciele branży wrażliwi na problemy innych ludzi chcą wykazać solidarność z osobami osobami dotkniętymi autyzmem.

Wybitne rewitalizacje zostaną nagrodzone

schedule 08 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Minister Infrastruktury i Budownictwa ogłosił konkurs na projekty w dziedzinie rewitalizacji, który ma promować najlepsze przykłady projektów, dokumentów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Mikrogranty dla Łazarza

schedule 06 marca 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Dobiega końca druga edycja projektu Budimeksu Nieruchomości o nazwie #DobreSasiedztwo, który ma zachęcać mieszkańców do wprowadzania pozytywnych zmian w swojej dzielnicy.

Wydarzenia

Wielki Bieg już za progiem

schedule 01 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Na 10 dni przed siódmą edycją Biegu Na Szczyt Rondo 1 znamy już listę zawodników elity sportowej, którzy powalczą o zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach. Ciekawie zapowiada się przede wszystkim kolejny pojedynek polskiego mistrza świata, Piotra Łobodzińskiego, z Niemcem Christianem Riedlem, który rok temu właśnie w Rondo 1 odebrał Polakowi tytuł mistrza Europy.

Wydarzenia

Triathloniści znów rywalizowali w Alchemii

schedule 27 lutego 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA Były emocje, walka do samego końca, a także sportowa złość i …upadek z bieżni. W sobotę w gdańskim kompleksie biurowym Alchemia, a dokładniej w jej Sportstacji i Aquastacji, odbyły się zawody Torus Triathlon In Da House, trzecia edycja triathlonu – jedynego organizowanegop zimą i w całości pod dachem. Zawody organizowane są przez firmą Torus, dewelopera Alchemii. W tym roku, oprócz indywidualnych kategorii, walczyły ze sobą firmowe sztafety. Impreza wsparła program BadaBada fundacji Synapsis.

Wydarzenia

Trzeci Triathlon w gdańskiej Alchemii

schedule 15 lutego 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA Najpierw popłyną, później wskoczą na rower, na końcu pobiegną. 25 lutego wielofunkcyjny kompleks Alchemia w Gdańsku po raz trzeci stanie się areną rywalizacji triathlonistów.

Wydarzenia

II Property Walk WIREP, czyli ekspertki o projektowaniu i tworzeniu biur

schedule 02 grudnia 2016
Anna Pakulniewicz

POLSKA 30 listopada stowarzyszenie WIREP (Women in Real Estate in Poland) we współpracy z Tétris oraz JLL zorganizowało II Property Walk, czyli prelekcje ekspertów połączone z wizytą w wyjątkowych biurach.

Wydarzenia

Eurobuild CEE wspiera WOŚP

schedule 18 stycznia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tej świetnej akcji i wspomóc tegoroczny, 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenia

Bieg Na Szczyt: ruszają zapisy

schedule 09 stycznia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA 11 stycznia ruszają zapisy do siódmej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1.

Łódź vs. Rio, Buenos i Minneapolis

schedule 02 stycznia 2017
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Z Polską i Łodzią, jako lokalizacją Expo International 2022, konkurują Argentyna (Buenos Aires), Brazylia (Rio de Janeiro) oraz Minneapolis w stanie Minnesota (USA). Do 15 grudnia do godziny 18.00 państwa miały czas na zgłaszanie swoich kontrkandydatur.

Rynek domów inteligentnych – co go napędza?

schedule 20 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Na temat przyszłości polskiego i globalnego rynku Smart Home rozmawiali uczestnicy II Forum Przemysłowego, które w dniach 8-10 grudnia odbyło się w Karpaczu.

Wydarzenia

Deweloperzy Dzieciom po raz szósty

schedule 19 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POZNAŃ W poznańskiej Jump Arenie odbyła się już VI edycja charytatywnej akcji Deweloperzy Dzieciom. To pierwsza i jedyna tego typu inicjatywa w Polsce, która łączy deweloperów w imię szczytnego celu – niesienia pomocy potrzebującym. Tegoroczną odsłonę wsparła rekordowa liczba 19 deweloperów, którzy wsparli ponad 60 wychowanków rodzinnych i publicznych domów dziecka.

Wydarzenia

W pogoni za szczytem

schedule 13 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA 11 marca 2017 roku, już po raz siódmy, odbędzie się w warszawskim wieżowcu Rondo 1 Bieg Na Szczyt.

Expo w Łodzi. Miasto stworzone na nowo

schedule 24 listopada 2016
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Podczas Zgromadzenia Ogólnego Międzynarodowego Biura Wystaw (BIE) wicepremier Piotr Gliński wraz z wiceprezydentem Łodzi Wojciechem Rosickim i wiceministrem rozwoju Tadeuszem Kościńskim, oficjalnie zaprezentowali kandydaturę Polski i Łodzi do organizacji Expo International 2022.

Wydarzenia

Zwycięzcy konkursu Eurobuild Awards w Architekturze

schedule 14 września 2016
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Lubelskie centrum handlowe Tarasy Zamkowe, poznański kompleks biurowy Ubiq 34, Centrum Rekreacyjno-Sportowe nad jeziorem Ukiel, Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach oraz warszawskie biuro firmy Skanska Property Poland to zwycięzcy pierwszego konkursu architektonicznego organizowanego przez "Eurobuild Central & Eastern Europe". Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Architektów Polskich. Rozdanie nagród Eurobuild Awards w Architekturze odbyło się 14 września podczas Festiwalu Architektury.

Wydarzenia

Znamy zwycięzców nagród Eurobuild Awards w Architekturze

schedule 07 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Właśnie zakończyły się obrady jury w drugim etapie konkursu Eurobuild Awards w Architekturze. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 września podczas Festiwalu Architektury w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

Poland Business Run po raz piąty pomoże niepełnosprawnym

schedule 23 sierpnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA 4 września w siedmiu miastach Polski odbędzie się piąta edycja biegu charytatywnego Poland Business Run. Na starcie staną mieszkańcy Krakowa, Poznania, Katowic, Łodzi, Warszawy, Wrocławia i Gdańska.

Wydarzenia

Poland Business Run ze zmotoryzowaną ochroną

schedule 25 lipca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Do grona partnerów Poland Business Run, biegu charytatywnego w formie sztafety, dołączyła firma Moto-Medic, która zajmie się zabezpieczeniem medycznym imprezy.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie