EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Nieruchomościowi siatkarze zmierzą się 4 sierpnia

schedule 06 lipca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA VII Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych odbędzie się 4 sierpnia w warszawskim klubie La Playa. W tegorocznej edycji imprezy, organizowanej przez JLL, zmierzą się ze sobą 44 drużyny. Środki zebrane w trakcie turnieju zostaną przekazane Instytutowi Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka.

Poland Business Run także w Gdańsku

schedule 24 czerwca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Od 23 czerwca można się zapisać na bieg Poland Business Run w Gdańsku. To kolejne miasto, w którym 4 września zmierzą się w biznesowym wyścigu sztafety złożone z biegaczy.

Wydarzenia

Biegaczom można Pomóc Bardziej

schedule 14 czerwca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Ruszyła akcja Pomagam Bardziej towarzysząca inicjatywie Poland Business Run. Wszystkie osoby, które chcą pomóc podopiecznym m.in. Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, a z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w charytatywnym biegu, mogą pomóc w zbiórce środków przez poszczególne drużyny. Fundusze zostaną przekazane na zakup protez, wsparcie rehabilitacyjne i psychologiczne osób po amputacjach.

Łódź zachęca do udziału w Wystawie International EXPO w 2022 roku

schedule 18 maja 2016

POLSKA Miasto Łódź ubiega się o organizację Wystawy International EXPO w 2022 roku. Jest to największa światowa wystawa organizowana cyklicznie prezentująca dorobek kulturowy, naukowy i techniczny narodów świata. Pomysłodawcy zachęcają biznes do włączenia się w to wydarzenie.

Wydarzenia

Zwycięzcy konkursu Warsaw Insta Festival

schedule 18 maja 2016

POLSKA Na 35. piętrze Warsaw Trade Tower wręczono nagrody tegorocznego Warsaw Insta Festival oraz otwarto wystawę zwycięskich i wyróżnionych prac konkursu. Wystawa potrwa do 31 maja i jest również okazją do obejrzenia panoramy.

Wydarzenia

Za nami 7. Konferencja Inwestycji Hotelowych

schedule 13 maja 2016
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Ponad 150 osób, przedstawicieli branży hotelowej, inwestorów, władz miejskich, finansistów i rynku MICE, spotkało się na organizowanej przez Eurobuild Conferences 7. Konferencji Inwestycji Hotelowych, która odbyła się w centrum konferencyjnym stadionu PGE Narodowego w Warszawie.

Wydarzenia

Poland Business Run wystartuje piąty raz

schedule 04 maja 2016

POLSKA Po raz piąty drużyny z różnych miast Polski staną na starcie, aby pomóc podopiecznym fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty i innym potrzebującym. 4 września w charytatywnej sztafecie pobiegną mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Łodzi i Wrocławia. W akcję włączy się branża nieruchomości (M.in. Unibail Rodamco, CBRE, Immofinanz oraz White Star Real Estate), a patronat objął "Eurobuild CEE".

Wydarzenia

Oddaj e-odpady w warszawskim biurowcu

schedule 14 kwietnia 2016

POLSKA W dniach 18-22 kwietnia osiem firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych (CBRE, Cushman & Wakefield, Grupa Capital Park, JLL, Knight Frank, NAI Estate Fellows, Savills, Skanska) oraz zapewniająca wywóz odpadów firma Byś, przeprowadzą zbiórkę elektroodpadów w ramach akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”. Dochód ze sprzedaży e-odpadów zostanie przekazany jako darowizna dla Świetlicy Wychowawczo-Terapeutycznej Smurfy w Piszu. Patronat medialny nad akcją objęło wydawnictwo „Eurobuild CEE” oraz magazyn „Real Estate Manager”.

Wydarzenia

Nieruchomości na niebiesko

schedule 13 kwietnia 2016

POLSKA W pierwszych dwóch dniach kwietnia dla osób z autyzmem zaświeciło ponad 100 budynków w całej Polsce. To inicjatywa firm z rynku nieruchomości, które w ten sposób włączyły się w akcję „Miesiąc wiedzy na temat autyzmu”.

Wydarzenia

Zmieniaj świat dla osób z autyzmem. Świat nieruchomości dołącza do akcji

schedule 31 marca 2016

POLSKA 1 kwietnia z inicjatywy Fundacji Synapsis rozpoczynają się obchody Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Akcję wspiera także branża nieruchomości.

Wydarzenia

Konkurs Warsaw Insta Festival dla miłośników fotografii i architektury

schedule 30 marca 2016
Ewa Andrzejewska

POLSKA Portal Nowa Warszawa oraz Buller&Frye organizuje drugą edycję ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Warsaw Insta Festival. Festiwal miejskiej fotografii na Instagramie rozpoczął się 3 marca, a zakończy się 10 kwietnia. Zwycięzcy mogą zgarnąć m.in. kolację na 35. piętrze w wieżowcu WTT, sesję zdjęciową pod zegarem przed Pałacem Kultury i Nauki lub kurs fotograficzny w Akademii Fotografii.

Wydarzenia

Branża nieruchomości zdobędzie szczyt Rondo 1

schedule 04 marca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA 12 marca warszawski wieżowiec Rondo 1 po raz szósty stanie się areną zmagań biegaczy zdobywających 37. piętro stołecznej ponad 190-metrowej wieży. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników, a wśród nich również – po raz pierwszy w formule czteroosobowych sztafet – przedstawiciele czołowych agencji nieruchomości.

Wydarzenia

Ludzie z żelaza po raz drugi podbili Gdańsk

schedule 01 lutego 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Blisko 100 zawodników, dwa dystanse, walka o każdą sekundę, ogromne emocje i niesamowity doping kibiców, a wszystko z sercem dla Oli. Tak w ostatni weekend wyglądał kompleks Alchemia w Gdańsku, w którym odbyła się druga edycja Torus Triathlon In Da House (TTIDH), jedynych w kraju zawodów triathlonowych odbywających się zimą i w całości pod dachem.

Wydarzenia

SkyConcept wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

schedule 03 lutego 2016

POLSKA Licytacja kolacji z dziennikarzem "Eurobuild CEE" zakończona. Akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Eurobuild CEE wsparła firma SkyConcept wydając na przyszłe spotkanie blisko 1 tys. zł.

Wydarzenia

Mistrzostwa Europy w Warszawie

schedule 20 stycznia 2016

POLSKA Warszawski biurowiec Rondo 1 będzie gościć tegoroczne mistrzostwa Europy w bieganiu po schodach. Oprócz czołowych zawodników tej dyscypliny sportu w oddzielnych wyścigach pobiegną też m.in. strażacy i najemcy. Patronem medialnym wydarzenia jest "Eurobuild CEE".

Wydarzenia

Alchemia triathlonu

schedule 20 stycznia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Amatorzy, kobiety i mężczyźni oraz zawodowi sportowcy, triathloniści ścigać się będą 30 stycznia w gdańskiej Alchemii.

PZFD przyznało nagrody

schedule 11 grudnia 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Polski Związek Firm Deweloperskich rozstrzygnął konkurs na Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015.

Wydarzenia

Akcja #przesiadka okiem pracodawcy

schedule 18 września 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA W ramach akcji #przesiadka pracownicy pięciu firm z chęcią przesiedli się na rowery Strida. Czy zmieniło to ich życie? Na pewno ostatnie dni. Ich pracodawcy wiedzą, że rośnie rzesza osób szanujących środowisko naturalne i wychodzą im naprzeciw. Oto, co pracodawcy myślą o inicjatywie #przesiadka.

Wydarzenia

Akcja #przesiadka: opinie testerów

schedule 10 września 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA Pod koniec sierpnia pracownicy pięciu firm („Eurobuild CEE”, JLL, CBRE, Skanska oraz Hines) przesiedli się z czterch na dwa kółka rozpoczynając akcję #przesiadka. Po kilku dniach testów rowerów Strida dostarczonych przez Bike2Box wiemy, że pojawienie się na ulicy na Stridzie wzbudza powszechne zainteresowanie głównie płci brzydszej, można go szybko złożyć, ale jeżdżenie na nim bywa wyzwaniem. Opinie testerów poniżej:

Wydarzenia

PBR: pobiegliśmy dla tych, którzy nie mogli

schedule 08 września 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA Sześć miast (Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice i Wrocław), ponad 1 mln zł brutto i co najmniej dziewięć osób, którym będzie można pomóc – tak w skrócie można podsumować Poland Business Run 2015, największy charytatywny bieg sztafetowy w Polsce. W tegorocznej edycji, która odbyła się w niedzielę 6 września, pobiegło prawie 15 tys. osób z 1031 firm. Nie zabrakło przedstawicieli branży nieruchomości. Pięcioosobowe sztafety pokonały dystans 5 x 3,8 km.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie