EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Alchemia triathlonu

schedule 20 stycznia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Amatorzy, kobiety i mężczyźni oraz zawodowi sportowcy, triathloniści ścigać się będą 30 stycznia w gdańskiej Alchemii.

PZFD przyznało nagrody

schedule 11 grudnia 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Polski Związek Firm Deweloperskich rozstrzygnął konkurs na Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015.

Wydarzenia

Akcja #przesiadka okiem pracodawcy

schedule 18 września 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA W ramach akcji #przesiadka pracownicy pięciu firm z chęcią przesiedli się na rowery Strida. Czy zmieniło to ich życie? Na pewno ostatnie dni. Ich pracodawcy wiedzą, że rośnie rzesza osób szanujących środowisko naturalne i wychodzą im naprzeciw. Oto, co pracodawcy myślą o inicjatywie #przesiadka.

Wydarzenia

Akcja #przesiadka: opinie testerów

schedule 10 września 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA Pod koniec sierpnia pracownicy pięciu firm („Eurobuild CEE”, JLL, CBRE, Skanska oraz Hines) przesiedli się z czterch na dwa kółka rozpoczynając akcję #przesiadka. Po kilku dniach testów rowerów Strida dostarczonych przez Bike2Box wiemy, że pojawienie się na ulicy na Stridzie wzbudza powszechne zainteresowanie głównie płci brzydszej, można go szybko złożyć, ale jeżdżenie na nim bywa wyzwaniem. Opinie testerów poniżej:

Wydarzenia

PBR: pobiegliśmy dla tych, którzy nie mogli

schedule 08 września 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA Sześć miast (Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice i Wrocław), ponad 1 mln zł brutto i co najmniej dziewięć osób, którym będzie można pomóc – tak w skrócie można podsumować Poland Business Run 2015, największy charytatywny bieg sztafetowy w Polsce. W tegorocznej edycji, która odbyła się w niedzielę 6 września, pobiegło prawie 15 tys. osób z 1031 firm. Nie zabrakło przedstawicieli branży nieruchomości. Pięcioosobowe sztafety pokonały dystans 5 x 3,8 km.

Wydarzenia

Przesiadamy się na rowery

schedule 31 sierpnia 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA Pięć firm, dziesięć rowerów równa się #przesiadka. Od 25 sierpnia do 22 września trwa wspólna akcja, w której biorą udział: redakcja „Eurobuild Central & Eastern Europe”, JLL, CBRE oraz dwóch deweloperów: Skanska oraz Hines.

Wydanie 7 (290) lipiec 2024

Kategorie