EN

Co Pan robi na budowie?

Tadeusz Jachowicz z firmy Gleeds odbył nietypowe spotkanie z dziećmi uczęszczającymi do Przedszkola nr 34 w Warszawie. Misja zakończyła się sukcesem a dzieci dowiedziały się mnóstwa ciekawych rzeczy o budownictwie i pracy na budowie – można przekonać się o tym na filmie.

Przedszkolaki, które w nim wystąpiły, mają szczęśliwe dzieciństwo, ale niektórym dzieciom choroba odebrała radość dzieciństwa. Dzieci z przedszkola nr 34 trzymają kciuki za te, które chorują i przebywają w szpitalu. Firma Gleeds oraz Przedszkole nr 34 zachęcają do udziału w akcji charytatywnej, którą organizuje Eurobuild podczas corocznej gali wręczenia nagród Eurobuild Awards.

5 grudnia, podczas gali Eurobuild Awards, pod młotek pójdzie zdjęcie autorstwa uznanego w Polsce i na świecie fotografa – Tomka Sikory. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na rzecz Fundacja Iskierka, która zamierza zakupić wysokospecjalistyczny aparat do badań USG dla Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Izotopowej w Centrum Pediatrii i Onkologii SP ZOZ Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Zapraszamy do licytacji i pomocy najmłodszym!

Kategorie