EN

Eurobuild Awards Gala 2018

5 grudnia w hotelu Double Tree by Hilton odbyła się 9. Gala Eurobuild Awards. Zapraszamy do relacji filmowej z tego święta rynku nieruchomości regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Gala to finał zmagań o statuetkę Eurobuild Award. W tym roku do konkursu trafiło 205 nominacji w kategorii Jury Awards, 20 w kategorii Popular Choice Awards, a w kategorii Tenants’ Award zostało przebadanych 100 obiektów w całej Polsce. Zwycięzcy odebrali nagrody, które sa ukoronowaniem pracy całych zespołów. Gala Eurobuild Awards to nie tylko ceremonia wręczenia nagród. Istotnym i stałym elementem tego wydarzenia jest akcja charytatywna. Zbieraniu środków na Fundację Iskierka towarzyszy między innymi cicha aukcja wina. Robert Mielżyński ponownie stanął na wysokości zadania i przywiózł z Włoch 9-litrową butelkę wina Collazzi. W tym samym czasie pod młotek poszła fotografia Tomka Sikory. Łącznie zebrano – rekordowo – ponad 160 tys. zł.

Po części oficjalnej na prawie 900 gości imprezy czekała część „networkingowa”. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w następnej – jubileuszowej – 10. Gali Eurobuild Awards.

Kategorie