EN

Czwarty quiz zakończony! Gratulujemy Bystrym Misiom (ponownie)

W czwartym już quizie pod marką Property People Soirees at 99 by Eurobuild CEE znów triumfowały Bystre Misie. To nasi zwycięzcy z drugiej edycji. Tym razem skład drużyny nieco się zmienił. Tym razem w ekipie byli: Aneta Cichla z Eurobuild CEE, Donata Karpik, Kasia Mituła z Mediademu i Janek Szulborski z CBRE.

Bitwa była zażarta – następne zespoły zdobyły tylko o punkt mniej od Bystrych Misiów (a było do zdobycia kilkadziesiąt punktów). Na drugim miejscu znaleźli się Rumcajsi i Agnieszka (w składzie Agnieszka Bulus-Trando, Marcin Bulus-Trando z MoneyGram i Michał Pakulniewicz z Euromoney Polska), a na trzecim – Trzy Siostry i Siostra Przełożona (w składzie Luiza Jurgiel-Żyła z First PR, Tomek Solis z Hochtiefu, przedstawiciel Colliersa i jako siostra przełożona – Tomasz Szpyt z Eurobuild CEE, przesunięty decyzją sędziów i prowadzących ze zbyt licznej drużyny Bystrych Misiów po pierwszej rundzie).

Jak zawsze quiz odbył się w Restauracji 99 w biurowcu Atrium przy al. Jana Pawła II 23. Kolejny Property People Soirees at 99 odbędzie się 29 września.

Kategorie