EN

Drugi etap Business Garden Warszawa gotowy

Vastint Poland zakończył realizację drugiego etapu kompleksu biurowego Business Garden przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie.

W ramach przedsięwzięcia oddano do użytku pięć budynków biurowych o powierzchni najmu 56 tys. mkw. wraz z zaprojektowanym ogrodem i elementami infrastruktury drogowej. W sumie wielofunkcyjny kompleks tworzy już siedem budynków biurowych o łącznej powierzchni 90 tys. mkw. Powierzchnia ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje 60 proc. terenu kompleksu.

W obrębie Business Garden funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z ośmioma salami i restauracja. Niebawem, w nowej części kompleksu otwarta zostanie kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz punkty usługowe. Projekt jest objęty wdrożonym przez Vastint programem Hospitality, który oferuje bogaty kalendarz imprez bezpłatnych dla pracowników, a także zapewnia dobór i jakość świadczonych usług zgodnie z oczekiwaniami najemców – zachwala deweloper.

Inwestorem i deweloperem kompleksu jest spółka Vastint Poland, autorem projektu – pracownia architektoniczna JSK, a wykonawcą była firma Hochtief Polska. Warszawski kompleks jest trzecim projektem realizowanym przez Vastint pod marką Business Garden w Polsce. W styczniu tego roku ruszyła budowa drugiego etapu Business Garden Poznań, natomiast w maju tego roku otwarty został pierwszy etap Business Garden we Wrocławiu.

Kategorie