EN

Skandynawia na Mokotowie

Fiński deweloper YIT zaprasza do apartamentu pokazowego w Nordic Mokotów. Inwestycja jest realizowana przy alei Sikorskiego na warszawskim Mokotowie. Klucze do mieszkań pierwszego etapu inwestycji będzie można odebrać już na przełomie października i listopada 2017 roku.

Apartament pokazowy ma powierzchnię 67 mkw. i znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, garderoby, łazienki z sauną fińską, ma dwa balkony. Apartament utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Przeważają w nim szarości oraz biele, zastosowano też elementy z naturalnego drewna, a podłoga jest wykończonona bielonym dębe. Przez duże okna wpada światło – mówi Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów.

Meble w kuchni wykonane są na wymiar przez pracownię stolarską, podłogę wykończono sześciokątnymi płytkami. W pozostałych pomieszczeniach większość mebli, garderoba oraz drzwi wewnętrzne również zostały specjalne zaprojektowane i wykonane przez stolarza na wymiar. Jedną z największych atrakcji mieszkania jest sucha sauna, zainstalowana w łazience (takie samo rozwiązanie można zastosować w wybranych mieszkaniach w Nordic House). Z dwóch sypialni można wyjść na tarasy, z których rozpościera się widok na Mokotów.

Kategorie