EN

Eurobuild FM

RSS
Eurobuild FM

Polska Dziś w Eurobuild FM o biurach typu "flex" – także na iTunes i Google Podcasts! 

schedule 04 lutego 2021
Eurobuild CEE

Kontynuujemy podbój nowego, streamingowego świata – do platform Spotify i Deezer dołączyły iTunes i Google Podcasts. A gościem naszego nowego kanału jest dziś "fleksowy guru" – Adam Lis z JLL. 

Eurobuild FM

Polska Kolejny odcinek Eurobuild FM – także na platformach Spotify i Deezer!

schedule 29 stycznia 2021
Eurobuild CEE

Wchodzimy w XXII wiek – od dziś podkastów Eurobuildu można słuchać także na globalnych platformach streamingowych! Nową erę otwiera wypowiedź Michała Sapoty z HRE Investments.

Eurobuild FM

Polska To (znów) będzie rok magazynów

schedule 20 stycznia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Eurobuild FM – nowego projektu, w którym udzielamy głosu najlepszym ekspertom rynkowym. Dziś nasze zaproszenie przyjęła Joanna Sinkiewicz, partner i szefowa agencji nieruchomości przemysłowo-logistycznych Cushman & Wakefield.

Eurobuild FM

Polska Rusza Eurobuild FM oraz Immo Lab!

schedule 04 stycznia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do odsłuchania pierwszego odcinka Eurobuild FM – nowego projektu, na który będą się składać krótkie wypowiedzi naszych gości w formie audio. Serię otwiera Daniel Puchalski, do niedawna partner zarządzający Knight Franka, obecnie szef nowej firmy doradczej Immo Lab.

Eurobuild FM

Zdrowa setka o... obligacjach

schedule 29 listopada 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Przedstawiamy drugą odsłonę nowego formatu podkastów Eurobuildu – w "Zdrowej setce" można posłuchać krótkich, rzeczowych i aktualnych wypowiedzi ekspertów. Po prostu sto procent dźwięku i sto procent wiedzy!

Eurobuild FM

Zdrowa setka o... proptechu

schedule 28 października 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Podkasty Eurobuildu ruszają z nowym formatem – w "Zdrowej setce" będzie można posłuchać krótkich, rzeczowych i aktualnych wypowiedzi ekspertów. Po prostu sto procent dźwięku i sto procent wiedzy!

Wydanie 9 (281) wrzesień 2023

Kategorie