EN

Technologie

RSS

Warszawa chce przyciągać innowacje

schedule 05 kwietnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Warszawa zleciła Fundacji Startup Hub Poland uruchomienie kolejnego miejskiego programu akceleracyjnego dla startupów i projektów technologicznych.

Technologie

Kup, zostaw, kupuj dalej

schedule 04 kwietnia 2016

WIELKA BRYTANIA Nowe rozwiązanie z Wysp Brytyjskich przynosi kres noszeniu toreb z zakupami.

Technologie

Właściciel Saturna wchodzi mocniej w online

schedule 04 kwietnia 2016
Agata Kłapeć

POLSKA Polska filia grupy Media-Saturn, właściciela sieci sklepów i platform online ze sprzętem RTV i AGD, przejęła konkurencyjny sklep internetowy Redcoon.pl.

Technologie

Selfie zamiast PIN-u

schedule 01 kwietnia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT MasterCard testuje technologię rozpoznawania twarzy, która pozwola użytkownikom urządzeń mobilnych autoryzować płatności w sieci na podstawie zrobionych sobie zdjęć. Nowe rozwiązanie ma wkrótce trafić na rynek.

Technologie

Inteligentne (oświetlenie) miasta

schedule 31 marca 2016
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Philips Lighting podpisał globalną umowę partnerską z Vodafone. Umowa umożliwia rozwój projektu bezprzewodowego zintegrowanego oświetlenia ulicznego w miastach.

Technologie

Outlety wchodzą w e-commerce

schedule 25 marca 2016
Agata Kłapeć

EUROPA ŚRODKOWO-WSCHODNIA Należąca do Liebrecht & Wood Group sieć outletów Fashion House wkrótce zadebiutuje na rynku handlu internetowego.

Technologie

Szarża polskiego digital signage

schedule 22 marca 2016
Anna Pakulniewicz

POLSKA Nanovo odnotowało w 2015 roku trzykrotny wzrost przychodów i planuje dalszy rozwój nowej technologii reklamowej Sinio dla centrów handlowych, biur i hoteli.

Technologie

Płyta z najlepszą lambdą

schedule 11 marca 2016
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Spółka Paroc Panel System wprowadza na rynek energooszczędną płytę Paroc AST L.

Philips i Xiaomi tworzą lampę dla zmęczonych oczu

schedule 11 marca 2016
Anna Pakulniewicz

ŚWIAT Spółka Royal Philips wraz z chińskim producentem smartfonów Xiaomi wypuściła na rynek lampę biurkową połączoną z funkcją Philips EyeCare.

Technologie

Venezia zadba o niecierpliwych

schedule 09 marca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Sklep internetowy sieci obuwniczej Venezia wprowadza usługę dostaw tego samego dnia.

Technologie

Elegancja w technologii VoIP

schedule 07 marca 2016
Katarzyna Suska

EUROPA Niemiecka firma Innovaphone zaprojektowała wielofunkcyjny telefon VoIP, który jest doskonałym rozwiązaniem dla klasycznej telefonii, jak również dla platform Unified Communications. Telefon dostepny jest także w Polsce.

Technologie

Bez kolejki na stadionie Legii

schedule 29 lutego 2016
Agata Kłapeć

POLSKA Ericsson wdrożył na warszawskim stadionie Legii rozwiązanie mobilne, które umożliwia kibicom i widzom zamawianie posiłków z dostawą na ich miejsce siedzące.

Technologie

Golub przyspiesza z wynajmem Mennica Legacy Tower

schedule 23 lutego 2016

POLSKA Golub GetHouse, deweloper warszawskiego projektu kompleksu biurowego Mennica Legacy Tower, zapewnia, że niebawem rozpocznie się budowa. Mniejszy budynek tzw. zachodni będzie gotowy w pierwszym kwartale 2018 roku, a wieża w trzecim kwartale 2018. Inwestor informuje, że przyspiesza z komercjalizacją projektu wykorzystując do tego innowacyjne technologie.

Technologie

Inditex otwiera się na Europę Środkowo-Wschodnią

schedule 08 lutego 2016
Agata Kłapeć

EUROPA ŚRODKOWO-WSCHODNIA Między początkiem marca a końcem kwietnia Inditex uruchomi sklepy internetowe dla wszystkich swoich marek – Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterqüe – na dziewięciu rynkach środkowoeuropejskich.

Technologie

Klienci IKEA Polska już kupują online

schedule 06 lutego 2016

POLSKA IKEA uruchomiła nową usługę – zakupy przez telefon z dostawą do domu. Zwlekająca do tej pory z wejściem na polski rynek e-commerce szwedzka sieć meblowa najprawdopodobniej w ten właśnie sposób przygotowuje się do debiutu handlowego online.

Technologie

Amazon już przyjmuje zamówienia od pralek i drukarek

schedule 22 stycznia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT Coraz więcej producentów sprzętów domowych programuje swoje korzystające z sieci internetowej urządzenia AGD i RTV tak, aby umożliwić im samodzielne zamawianie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio ze sklepu Amazona.

Technologie

Poczta szuka innowacji

schedule 15 stycznia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Poczta Polska szuka partnerów biznesowych, z którymi mogłaby zrealizować innowacyjne projekty z zakresu m.in. usług paczkowych, kurierskich, logistycznych oraz obsługi zamówień internetowych.

Technologie

Wszystkowi(e)dząca lodówka pomoże w zakupach

schedule 11 stycznia 2016
Agata Kłapeć

STANY ZJEDNOCZONE Samsung wypuści na rynek naszpikowaną elektroniką, podłączoną do internetu lodówkę, która ma ułatwić robienie zakupów – zarówno w sieci, jak i w sklepach tradycyjnych.

Technologie

Klienci gotowi na domy, które czują bardziej

schedule 08 stycznia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT Z przeprowadzonej niedawno przez firmę Ericsson ankiety wynika, że aż 55 proc. użytkowników smartfonów uważa, iż w ciągu zaledwie pięciu lat ich własne domy będą wyposażone w czujniki wykrywające błędy budowlane, miejsca powstawania pleśni, wycieki wody oraz problemy z instalacją elektryczną.

Technologie

Gdzie szef nie może, tam łazik pośle

schedule 07 stycznia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT Coraz łatwiej być w dwóch miejscach naraz. Double Robotics, amerykańska firma technologiczna zajmująca się rozwojem rozwiązań z zakresu teleobecności, wprowadziła do sprzedaży najnowszą wersję robota Double, który ułatwia pracę na odległość.

Pozostałe nowości

Kategorie