EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Małe jest piękne i pożądane

schedule 26 listopada 2019
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Jesteśmy dopiero we wstępnej fazie rozwoju rynku najmu instytucjonalnego mieszkań, dlatego zainteresowanie ze strony dużych inwestorów jest znikome, ale są sygnały, że idziemy w dobrym kierunku. A przy sprzyjających warunkach możemy się spodziewać znacznego przyspieszenia w tym sektorze – uznali uczestnicy mieszkaniowego panelu dyskusyjnego, który odbył się w ramach 25. Dorocznej Konferencji Eurobuildu w warszawskim hotelu Bristol.

Wydarzenia

Zakupy duże czy małe?

schedule 12 listopada 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Przed nami starcie dwóch handlowych tytanów podczas 25. Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce.

Wydarzenia

O inwestowaniu w nieruchomości

schedule 06 listopada 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Czy nasz rynek inwestycyjny zwalnia? Dlaczego polski kapitał wciąż nie może się przebić? Czy ceny mieszkań są zbyt wysokie? – to tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi szukali uczestnicy XIX edycji debaty „Inwestowanie w Nieruchomości”. Debata odbyła się 25 października w Klubie Polskiej Rady Biznesu w Warszawie.

Wydarzenia

Dekret Bieruta mniej uciążliwy?

schedule 29 października 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Odbyło się pierwsze posiedzenie zespołu ds. minimalizowania negatywnych skutków roszczeń dekretowych, powołanego przez prezydenta Warszawy. Tematem spotkania były problemy wynikające z roszczeń i ich wpływ na procesy inwestycyjne.

Wydarzenia

Real Estate Management Congress – na co powinna się przygotować branża nieruchomości?

schedule 11 października 2019

POLSKA Next generations buildings to support clients core business Już 24–25 października profesjonaliści z branży nieruchomości komercyjnych spotkają się w Warszawie w Airport Hotel Okęcie, by dyskutować o wyzwaniach, jakie czekają ich w związku z nową generacją budynków i wysokimi oczekiwaniami klientów.

Wydarzenia

Agenci specjalni – rynek magazynowy

schedule 10 października 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Na rynku magazynowym nieustannie dzieje się bardzo dużo.

Wydarzenia

Wy pytacie, Robert Dobrzycki odpowiada

schedule 09 października 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Eurobuild Conferences zwerbowało kolejnego śmiałka, którego rzuca w wir pytań zadawanych przez uczestników konferencji.

Dziewiąte biuro PwC

schedule 09 października 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Firma doradcza PwC otwiera swój oddział w Lublinie, w najbliższych miesiącach PwC zamierza zatrudnić 40 pracowników. Lublin został wybrany jako kolejna lokalizacja m.in. dzięki dużej liczbie studentów kierunków ścisłych i IT oraz programowemu wspieraniu przez władze miasta współpracy świata nauki z biznesem.

Wydarzenia

Co w nieruchomościach piszczy?

schedule 07 października 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Już 26 listopada odbędzie się 25. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce.

Wydarzenia

Knight Frank na podatnym gruncie

schedule 07 października 2019
Opr./edited by TC

POLSKA W strukturach Knight Frank wyodrębniony został nowy dział – Land Advisory (Dział Gruntów Inwestycyjnych), którego rolą będzie doradzanie inwestorom w kwestiach zakupu atrakcyjnych terenów oraz podczas procesu sprzedaży. Do nowego zespołu dołączył Piotr Litwin.

Wydarzenia

Szkło, cegła i... kobieta

schedule 02 października 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Szkło czy cegła – oto jest pytanie? Od takiej zagwozdki rozpoczęła się część dyskusyjna czwartej edycji konferencji Łódź REdiscover, organizowanej przez Eurobuild Conferences i Urząd Miasta Łodzi.

Wydarzenia

Łódź przyciąga rewitalizacjami

schedule 30 września 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Rewitalizacja, inwestycje, biuro, koszty... Łódź – to kilka słów, które najczęściej padały podczas czwartej edycji konferencji Łódź REdiscover organizowanej wspólnie przez Eurobuild Conferences oraz Urząd Miasta Łodzi.

Wydarzenia

CBRE i RedNet łączą siły

schedule 24 września 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Firma doradcza CBRE nawiązała partnerstwo strategiczne z RedNet Property Group, polską firmą obsługującą rynek nieruchomości mieszkaniowych. Dzięki współpracy oba podmioty wzmocnią i rozszerzą swoje usługi inwestycyjne i doradcze w tym segmencie.

Wydarzenia

Nie taki e-commerce straszny

schedule 11 września 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Wzrost popularności e-commerce i zakaz handlu w niedziele nie wstrząsnęły wynikami sprzedaży i odwiedzalności większości centrów handlowych, które pozostały łakomym kąskiem dla inwestorów. Mocno przesadzone są także pogłoski o śmierci dużych, regionalnych centrów handlowych. Z prosperity korzysta branża magazynowa napędzana rozwojem e-commerce i realizująca obiekty coraz bardziej wyspecjalizowane, lepiej dopasowane do zróżnicowanych potrzeb najemców – stwierdzili uczestnicy paneli dyskusyjnych podczas 5. Konferencji ”Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych” Eurobuildu, która odbyła się 9 września w warszawskim hotelu Westin.

REM Tour VI na warszawskiej Pradze

schedule 05 września 2019

POLSKA Już 10 września uczestnicy warsztatów REM Tour zwiedzą wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Centrum Praskie Koneser to ikona nowoczesnego placemakingu w Polsce i przykład rewitalizacji na najwyższym światowym poziomie. Podczas wydarzenia omówione zostaną takie aspekty, jak zarządzanie rewitalizowanym obiektem wielofunkcyjnym w praktyce, placemaking i dbanie o wysoką odwiedzalność kompleksu.

Wydarzenia

Olle Zetterberg gościem konferencji Łódź Rediscover

schedule 05 września 2019
Eurobuild Conferences

POLAND Dzielnice biznesowe ewoluują. Chcemy pracować w miejscach przyjaznych, wygodnych, skrojonych na nasze potrzeby. Jak przygotować i ożywić takie obszary w centrum miasta?

Wydarzenia

Manufaktura w teorii i w praktyce

schedule 04 września 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Planując udział w konferencji Łódź Rediscover, warto uwzględnić wieczorną atrakcję, którą szykujemy dla naszych gości. Będzie to bliskie spotkanie z łódzką manufakturą.

Wydarzenia

W niedzielę pobiegnie 29 tys. osób

schedule 03 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA W najbliższą niedzielę odbędzie się ósma edycja charytatywnego biegu Poland Business Run 2019. Weźmie w niej udział blisko 29 tys. osób.

Wydarzenia

Coworking bez tajemnic, czyli 10, 20, 30 pytań do Klausa Koponena!

schedule 27 sierpnia 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Centra coworkingowe znajdują się już prawie we wszystkich większych miastach. Dzięki ich dynamicznie rosnącej popularności także mniejsze ośrodki miejskie oraz miasta uniwersyteckie coraz częściej oferują tego typu przestrzenie. Dlaczego coworking jest tak popularny? Do kogo skierowane są biura współdzielone? Dlaczego inwestowanie w rozwój coworkingów ma tak ogromne znaczenie?

Wydarzenia

Sztafeta po lepsze życie

schedule 26 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA 8 września z ulicy Domaniewskiej wystartuje szósta edycja charytatywnej sztafety Warszawa Business Run 2019. W tym roku blisko 4 tys. osób pobiegnie dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Pozostałe nowości

Kategorie