EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Polska Znów skrzyżujemy kije i rakiety!

schedule 17 lutego 2023
Eurobuild CEE

Myślami już przy lecie? My też! Już za trzy miesiące z kawałkiem odbędzie się największe sportowe święto branży nieruchomości w Polsce – doroczne turnieje golfa i tenisa Eurobuildu! Już dziś zapiszcie tę datę – piątek, 2 czerwca!

Wydarzenia

Polska Amerykanie chcą pośredniczyć w Polsce

schedule 14 lutego 2023
Opr./edited by MR

Amerykański pośrednik w branży nieruchomości, firma eXp Realty wchodzi na polski rynek. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma zaczęła działać na sześciu nowych rynkach: w Dominikanie, Grecji, Nowej Zelandii, Chile, Dubaju - i właśnie w Polsce.

Wydarzenia

Polska Liderzy Dostępności poszukiwani!

schedule 09 lutego 2023
Opr./edited by MR

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do ósmej edycji konkursu Lider Dostępności. Organizatorzy, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Towarzystwo Urbanistów Polskich czekają na propozycje do 17 marca 2023 roku.

Wydarzenia

Polska Capital Park i Panattoni z nominacjami do MIPIM Awards

schedule 01 lutego 2023
Opr./edited by JC

Ogłoszono nominacje do MIPIM Awards, nagród przyznawanych wybudowanym lub dopiero powstającym nieruchomościom na całym świecie. W tym roku nominacje otrzymały dwa polskie projekty: Fabryka Norblina i Panattoni Danfoss BTO.

Wydarzenia

Polska Asy serwisowe – na korty!

schedule 17 stycznia 2023
Eurobuild CEE

Czas rozprostować kości! Zapraszamy na nasz nowy event – 1. Deblowy Turniej Tenisa EurobuildCEE, Edycja Zimowa!

Wydarzenia

Polska Kto pobiegnie na szczyt?

schedule 16 stycznia 2023
Opr./edited by AKL

18 marca 2023 roku biegacze ponownie pojawią się w progach biurowca Rondo 1 w Warszawie. Rejestracja do startu w XI Biegu Na Szczyt Rondo 1 już trwa. Eurobuild po raz kolejny jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Wydarzenia

Europa Środkowo-Wschodnia Całe CEE dla Daniela

schedule 09 stycznia 2023
Opr./edited by MR

Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce, obejmuje nową funkcję w międzynarodowych strukturach firmy. Od stycznia dodatkowo będzie zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

Wydarzenia

Polska Deweloperzy Dzieciom po raz 11.

schedule 14 grudnia 2022
Opr./edited by AKL

Już 15 grudnia odbędzie się kolejna, XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Podobnie jak w minionych latach deweloperzy z Wielkopolski łączą się w imię szczytnego celu - niesienia pomocy dzieciom z rodzinnych Domów Dziecka i placówek wychowawczych. Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce. Eurobuild jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Wydarzenia

Polska Browary Warszawskie są najlepsze!

schedule 07 grudnia 2022
Opr./edited by MR

Browary Warszawskie otrzymały nagrodę MAPIC Awards 2022 w kategorii Best Urban Regeneration. Tytuł najlepszej miejskiej rewitalizacji na świecie inwestycja zawdzięcza m.in. integracji projektu z miastem, zastosowanym rozwiązaniom ekologicznym i innowacjom.

Wydarzenia

Polska Deweloperzy Dzieciom po raz jedenasty

schedule 05 grudnia 2022
Eurobuild CEE

Rusza XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom, organizowana przez firmy deweloperskie z Wielkopolski. W ubiegłym roku dzięki akcji wsparcie uzyskała ponad setka najmłodszych z publicznych i rodzinnych domów dziecka oraz placówek wychowawczych. "Eurobuild" jest od lat patronem tej inicjatywy.

Wydarzenia

Polska Rozmawiali o cyfrowym ekosystemie

schedule 01 grudnia 2022
Opr./edited by AKL

Zakończyła się ósma edycja BIM Days, w tym roku pod hasłem Cyfrowy Ekosystem. W konferencji, w trybie stacjonarnym i online, wzięło udział 800 osób. Eurobuild był patronem medialnym tego wydarzenia.

Wydarzenia

Polska Łódź pozywa PGE

schedule 01 grudnia 2022
Opr./edited by MR

Miasto Łódź składa pozew przeciwko PGE, oskarżając spółkę o niszczenie drzew. Zdaniem miejskich urzędników PGE po raz kolejny nieprawidłowo przeprowadziło przycinkę pod liniami energetycznymi i nie współpracuje w tej kwestii z miastem. 

Wydarzenia

Polska Spotkanie na zielonym szczycie

schedule 25 października 2022
Opr./edited by JC

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC zorganizowało 12. edycję PLGBC Green Building Summit pt. Time to (Re)think. Wydarzenie hybrydowe, po raz pierwszy w dwudniowym formacie, odbyło się 6 i 7 października 2022 w Sound Garden Hotel w zrównoważonym kompleksie Business Garden w Warszawie.

Wydarzenia

Polska Autodesk BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem już w październiku

schedule 20 października 2022
Eurobuild CEE

Na jakim etapie wdrożenia BIM są polskie firmy? Na ile lepsza współpraca i dostęp do informacji mogą pomóc stawić czoło aktualnym wyzwaniom na rynku architektoniczno-budowlanym? Między innymi na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w czasie 35 sesji BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem – 25-27 października w formule hybrydowej.

Wydarzenia

Polska W siedem i pół minuty na dach Varso!

schedule 12 października 2022
Opr./edited by MR

W pierwszej edycji Wbiegnij na Varso Tower zmierzyło się około 600 osób. Zwycięzca wbiegł po schodach Varso Tower na wysokość 230 metrów w siedem minut i 27 sekund. Organizatorzy zawodów przekazali 40 tys. zł na Polską Akcję Humanitarną.

Wydarzenia

Polska Łódź Rediscover już za kilka dni!

schedule 10 października 2022
Eurobuild CEE

Już tylko kilka dni dzieli nas od Łódź Rediscover – konferencji poświęconej łódzkiemu rynkowi inwestycyjnemu, organizowanej wspólnie przez Urząd Miasta i "Eurobuild CEE". Jeśli działasz w branży nieruchomości i interesujesz się tym rynkiem – nie może Cię tam zabraknąć!

Wydarzenia

Polska Pobiegną na 53 piętro Varso

schedule 07 października 2022
Opr./edited by MR

Jutro, w sobotę 8 października odbędą się zawody Wbiegnij na Varso Tower. W biegu po schodach na najwyższy wieżowiec w Polsce zmierzy się 600 amatorów i sportowców.

Wydarzenia

Polska Osiedlowy Zodiak

schedule 06 października 2022
Opr./edited by MR

Na terenie osiedla Orologio w Błoniu stanął zegar, który nawiązuje do historii miejscowych Zakładów Mechaniki Precyzyjnej Mera. To wynik współpracy dewelopera VFM Real Estate z marką zegarków Błonie.

Wydarzenia

Polska Dwa filary ESG

schedule 20 września 2022
Eurobuild CEE

Signify nawiązało współpracę strategiczną z Westbridge Advisory, firmy zamierzają wspólnie wspierać branżę nieruchomości w realizacji idei ESG. Budynki odpowiadają za blisko 40 proc. emisji gazów cieplarnianych na świecie, a poprawa ich efektywności energetycznej jest jednym z filarów Europejskiego Zielonego Ładu. 

Wydarzenia

Polska Time to (Re)think z Eurobuildem

schedule 14 września 2022
Eurobuild CEE

PLGBC i Eurobuild CEE zapraszają na 21 edycję PLGBC Green Building Summit – w tym roku konferencja pod hasłem Time to (Re)think odbędzie się 6-7 października w warszawskim Sound Garden Hotel w kompleksie Business Garden.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie