EN

Wydarzenia

Wydarzenia

O inwestycjach bankowców rozmowy

schedule 23 sierpnia 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Po sparingu między inwestorem a najemcą, inwestorem a architektem, chcemy zaproponować sparing między bankowcem a… bankowcem.

Wydarzenia

DSV finalizuje przejęcie Panalpiny

schedule 20 sierpnia 2019
Opr./edited by TC

Świat Firmy DSV i Panalpina poinformowały we wspólnym komunikacie, że zostały spełnione wszystkie warunki i wymagania niezbędne do zamknięcia transakcji przejęcia Panalpiny przez DSV. Czas trwania procesu całkowitej integracji firm jest szacowany na 2-3 lata.

Wydarzenia

Rekord dla Przylądka Nadziei

schedule 06 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Podczas tegorocznego 10. Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości zebrano rekordową kwotę, za którą zostanie zakupiony sprzęt medyczny niezbędny do leczenia dzieci z chorobami nowotworowymi .

Wydarzenia

Czy Łódź znowu będzie „Ziemią obiecaną”?

schedule 06 sierpnia 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Łódź systematycznie porządkuje i przebudowuje swoje kamienice oraz ulice. Miasto od wielu lat celuje w rewitalizację i przyciąga nowych inwestorów oraz tworzy warunki dla działań lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych zainwestowaniem w nieruchomości.

Rywalizacja o talenty

schedule 26 lipca 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Aż 78 proc. Millenialsów uważa jakość miejsca pracy za ważny czynnik przy wyborze pracodawcy. Dlatego w erze ogromnej konkurencji na rynku pracy, komfortowe biuro może okazać się najskuteczniejszym wabikiem – uważają eksperci CBRE.

Wydarzenia

Konferencja silnie wspierana

schedule 22 lipca 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Tuż po wakacyjnej przerwie zapraszamy na 5. Konferencję Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych. W gronie ekspertów będziemy rozmawiać o aktualnej kondycji polskiego rynku inwestycji i o tym co wydarzy się w nieodległej przyszłości.

Wydarzenia

Zagrają w siatę po raz dziesiąty

schedule 19 lipca 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Jubileuszowy dziesiąty Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości organizowany przez JLL pod honorowym patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbędzie się 1 sierpnia w Warszawie nad Wisłą w pobliżu klubu La Playa Music Bar, Wybrzeże Helskie 1/5.

Wydarzenia

Zostań biurową gwiazdą

schedule 15 lipca 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Firma CBRE ogłasza kolejną edycję konkursu CBRE Office Superstar. Firmy, które chciałyby zaprezentować ciekawe sposoby na wyrażenie DNA marki, mogą zgłosić swoje biuro do 26 lipca.

Wydarzenia

Rakietki w dłoń po raz czwarty

schedule 10 lipca 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA 28 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 4. edycja Turnieju Tenisa Stołowego firmy CMT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych.

Wydarzenia

Huczna osiemnastka turnieju golfa

schedule 03 lipca 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA W ubiegły piątek w pięknych okolicznościach przyrody odbył się 18. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE. Na polu golfowym w First Warsaw Golf & Country Club pojawiło się prawie 100 uśmiechniętych i gotowych do walki o zwycięstwo zawodników.

Wydarzenia

Grali, grali i wygrali!

schedule 03 lipca 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA 14. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE już za nami. Na kortach klubu tenisowego Warszawianka stawiło się 41 zawodników. 27 panów wzięło udział w rozgrywkach singla mężczyzn, 8 pań w singlu kobiet, a 14 par męskich i mieszanych wzięło dodatkowo udział w rozgrywkach deblowych.

Wydarzenia

Będzie 30 mln mkw. magazynów

schedule 26 czerwca 2019
Anna Korólczyk-Lewandowska
dziennikarz

POLSKA Tomasz Mika, dyrektor działu powierzchni magazynowo-przemysłowych w JLL, swoim wystąpieniem otworzył 15. Konferencję Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowaną przez Eurobuild CEE. Ekspert z JLL zastanawiał się, jak długo jeszcze rynek będzie cieszył się dobrą koniunkturą i prognozował, że do 2030 roku powierzchnie magazynowe w Polsce osiągną 30 mln mkw.

Wydarzenia

Milenialsi zmieniają magazyny

schedule 25 czerwca 2019
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Udogodnienia dla pracowników tworzone w obiektach magazynowych coraz częściej przypominają te z biurowców, związane z tzw. sferą wellbeing – stwierdzili uczestnicy panelu dyskusyjnego poświęconego zasobom ludzkim podczas 15. Konferencji Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej zorganizowanej przez Eurobuild CEE.

Wydarzenia

Segro stawia na innowacje

schedule 25 czerwca 2019
Anna Korólczyk-Lewandowska
dziennikarz

POLSKA Za nami 15. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej. Wiemy już, co dzieje się za naszą zachodnią granicą. Segro zbudowało dwupoziomowy magazyn pod Paryżem. W Polsce też powstają kolejne, coraz nowocześniejsze projekty magazynowe.

Lafarge Holcim Awards startuje

schedule 25 czerwca 2019

ŚWIAT Czwartego czerwca rozpoczęła się szósta edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego Lafarge Holcim Awards. Do 25 lutego 2020 roku swoje projekty łączące zrównoważone rozwiązania z dążeniem do architektonicznej doskonałości mogą zgłaszać profesjonaliści oraz studenci i absolwenci. Zawalczą oni o nagrody o łącznej wartości dwóch milionów dolarów.

Wydarzenia

Jak projektować bez barier

schedule 05 czerwca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Co to jest uniwersalne projektowanie? Jak budować, aby obiekty były przyjazne dla wszystkich? Architekci, projektanci i przedstawiciele branży budowlanej podyskutują na ten temat podczas konferencji „Laboratorium Dostępności”, która odbędzie się 25 czerwca w nowym budynku Akademii Sztuk Pięknych na warszawskim Powiślu.

Wydarzenia

Którędy prowadzi droga do biur przyszłości?

schedule 04 czerwca 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Jak będzie wyglądało biuro za 5, 10 czy 15 lat, czy w ogóle biurowce będą jeszcze potrzebne, a jeśli tak, to w jakiej formie? Nad tymi zagadnieniami pochylili się uczestnicy panelu o przyszłości rynku biurowego podczas dziesiątej edycji konferencji "Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy", która odbyła się w siedzibie coworkingu The Heart w budynku Warsaw Spire.

Wydarzenia

Co nowego w magazynach?

schedule 03 czerwca 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Po czteroletniej przerwie wracamy z wydarzeniem skupiającym się na rynku magazynowym. Już 25 czerwca odbędzie się 15. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wydarzenia

Socjolog o milenialsach

schedule 29 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Podczas 10. konferencji Polski rynek biurowy. Trendy i prognozy po raz pierwszy jako prelegent wystąpił pracownik naukowy. Socjolog, badacz i metodolog z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Tomasz Sobierajski mówił o pokoleniu milenialsów i ich wymaganiach, dotyczących miejsca pracy.

Wydarzenia

Rekordów raczej nie będzie

schedule 29 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Za nami 10. Konferencja Polski Rynek Biurowy. Trendy i prognozy. Czy inwestorzy nadal ustawiają się w kolejce, by działać na polskim rynku? Z pierwszego panelu wynika, że zdecydowanie tak. Uczestnicy dyskusji byli jednak zgodni co do tego, że stopy kapitalizacji za najlepsze biurowce do poziomu 4 proc. raczej nie spadną.

Pozostałe nowości

Kategorie