EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

POLSKA Tenis ziemny wraca do gry

schedule 08 lipca 2020
Eurobuild Conferences

Dobra wiadomość dla fanów tenisa ziemnego! 15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild, który z powodu pandemii został odwołany, odbędzie się 11 września na kortach Warszawianki.

Wydarzenia

POLSKA Eksperci podyskutują w sieci 

schedule 19 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

Najbliższe konferencje organizowane w tym roku przez polski oddział Urban Land Institute (ULI) odbędą się wirtualnie. Podczas cyklu webinarów eksperci będą analizowali wpływ pandemii na rynek nieruchomości.

Wydarzenia

Pobiegnijmy razem, choć osobno

schedule 26 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA Na 6 września zaplanowano kolejną edycję Poland Business Run, która odbędzie się w zmienionej, bezpiecznej formule, jutro ruszają zapisy.

Wydarzenia

Na prawo - Colliers

schedule 13 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA Colliers International wzbogacił ofertę biznesową o doradztwo prawne w zakresie nieruchomości. Obejmuje ono pełne doradztwo transakcyjne, tworzenie, zmiany i negocjowanie umów, doradztwo w zakresie projektów dedykowanych nieruchomościom (jak projekty deweloperskie i budowlane) oraz prawne zarządzanie projektami.

Wydarzenia

Po majówce ruszą hotele i centra handlowe

schedule 29 kwietnia 2020
Opr./edited by TSG

POLSKA Premier PR zapowiedział, że od 4 maja wznowiona zostanie działalność hoteli i centrów handlowych.

Wydarzenia

Polnord ma nowy zarząd

schedule 27 kwietnia 2020
Opr./edited by TC

POLSKA Nowym prezesem Polnordu został Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający inwestycjami w Cordia Polska. Węgierski deweloper jest od niedawna głównym akcjonariuszem Polnordu.

Wydarzenia

Eksperci o przyszłości e-commerce, magazynów i logistyki

schedule 21 kwietnia 2020
Eurobuild Conferences

POLSKA Czy epidemia może stać się dla niektórych segmentów rynku szansą na rozwój? Takie pytanie postawiliśmy w tytule kolejnego webinaru, jaki organizuje Eurobuild Conferences. Zapraszamy do obejrzenia dyskusji ekspertów – już w najbliższy piątek o godzinie 11:00!

Wydarzenia

Partners także nad morzem

schedule 07 kwietnia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Mimo epidemii agencja Partners International otworzyła nowy oddział w Trójmieście, chętni do zakupu czy najmu mogą odbyć wirtualną wizytę w wybranym lokalu.

Wydarzenia

Nie będzie MIPIM-u w Cannes w tym roku

schedule 25 marca 2020
Opr./edited by TSG

EUROPA Reed MIDEM poinformowało, że odwołuje organizację tegorocznych nieruchomościowych targów w Cannes.

Wydarzenia

Biznes lubi ciszę

schedule 05 marca 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Inwestorzy najchętniej lokują pieniędze tam, gdzie system prawny jest przewidywalny i przyjazny – to najważniejsze wnioski z panelu "Barometr podatkowy. Zmiany w systemach podatkowych w CEE w 2020 roku i ich wpływ na rynek inwestycyjny", który odbył się podczas 6. Konferencji organizowanej przez Eurobuild Conferences Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych.

Wydarzenia

Popyt jeszcze nasycony

schedule 04 marca 2020
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Branża biurowa szykuje się na dziurę podażową, a najemcy – na wzrosty czynszów i planowanie przeprowadzek z kilkuletnim wyprzedzeniem – stwierdzili uczestnicy panelu biurowego 6. Konferencji Eurobuildu „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”, która odbyła się w warszawskim hotelu Intercontinental w ostatnich dniach lutego.

Wydarzenia

MIPIM przeniesiony na czerwiec

schedule 03 marca 2020
Nathan North
redaktor sekcji angielskiej

EUROPE Reed MIDEM, organizator targów nieruchomości MIPIM w Cannes, ogłosił, że tegoroczne wydarzenie zostało przełożone z 10-13 marca na 2-5 czerwca. Powodem są obawy związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19.

Wydarzenia

Rynek nieruchomości w trzy dni

schedule 28 lutego 2020
Opr./edited by AZ

POLSKA Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości w trzy dni – tak w skrócie można opisać Real Estate Case Day (RECD). 12. edycja wydarzenia odbędzie się pod koniec marca.

Wydarzenia

Polscy finaliści MIPIM Awards 2020

schedule 31 stycznia 2020
Opr./edited by AKL

ŚWIAT Wśród tegorocznych finalistów MIPIM Awards znalazły się trzy polskie projekty. Są to: łódzkie Monopolis, Elektrownia Powiśle – Biura i gdańska Granaria.

Wydarzenia

Start sezonu konferencyjnego 2020

schedule 14 stycznia 2020

POLSKA W tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już 27 lutego odbędzie się pierwsza konferencja Eurobuild CEE: 6. Konferencja – Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych.

Wydarzenia

Gala dziesięciolecia

schedule 16 grudnia 2019
Opr./edited by TSG

POLSKA We wtorek – 3 grudnia – odbyła się 10., jubileuszowa Gala Eurobuild Awards. Podczas uroczystości przyznane zostały coroczne Nagrody Publiczności, Jury, wyjątkowo – Nagrody Dekady – oraz za wyróżnienie za Wkład w Rozwój Rynku Nieruchomości.

Wydarzenia

Terra Casa uhonorowana

schedule 16 grudnia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Krakowski deweloper, spółka Terra Casa, został uhonorowany nagrodą Corporate Valor Award 2019 przyznawaną przez Polish American Chamber of Commerce – Chicago (PACC). Terra Casa została uhonorowana tym tytułem jako pierwszy deweloper i druga (po PLL Lot) firma z Polski.

Wydarzenia

Robert Dobrzycki: nigdy nie wyjadę z Polski

schedule 29 listopada 2019
Anna Korólczyk-Lewandowska
dziennikarz

POLSKA Od 25. Dorocznej Konferencji EurobuildCEE minęło już kilka dni, ale branża wciąż wspomina panele i dyskusje z Bristolu. Duże zainteresowanie wzbudziło kończące wydarzenie wystąpienie szefa Panattoni Europe. Robert Dobrzycki w ekspresowym tempie odpowiadał na pytania dotyczące zarówno biznesu i branży, jak i życia prywatnego.

Wydarzenia

Regiony dojrzewają, Warszawa traci przewagę

schedule 27 listopada 2019
Anna Korólczyk-Lewandowska
dziennikarz

POLSKA „Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy” – wybrzmiało z głośników na rozpoczęcie panelu dotyczącego rynku biurowego. W minionym kwartale po raz kolejny miasta regionalne wyprzedziły stolicę pod względem wielkości budowanej powierzchni – niemal połowa realizowanych przestrzeni zasili rynki w Krakowie i we Wrocławiu. Czy rynki regionalne rywalizują z Warszawą? A może ścigają się między sobą? Gdzie najlepiej zaczynać inwestycje biurowe? Jakie podejście do finansowania inwestycji poza Warszawą mają banki? Czy koszty fit-outów w regionie są niższe nić w stolicy? Na te i inne pytania starali się odpowiedzieć uczestnicy panelu biurowego podczas jubileuszowej, 25. Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce.

Wydarzenia

Rynek powierzchni handlowych: kreatywność i symbioza

schedule 26 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Właściciele centrów handlowych coraz lepiej radzą sobie ze skutkami zakazu handlu w niedziele, wzmacniając sektory rozrywkowy i gastronomiczny. Życia retailersom nie ułatwia także konkurencja ze strony rosnącego w siłę sektora e-commerce, ale tutaj sposobem na sukces wydaje się symbioza i połączenie klasycznej formy sprzedaży z kanałami on-line. Te i inne zagadnienia poruszali uczestnicy Sparingu podczas 25. Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych organizowanej przez Eurobuild Conferences, która odbyła się w warszawskim hotelu Bristol.

Pozostałe nowości

Kategorie