EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Świat Ikea wstrzymuje działalność w Rosji

schedule 04 marca 2022
Opr./edited by AKL

Grupa Inter Ikea i Grupa Ingka podjęły decyzję o wstrzymaniu działalności firmy Ikea w Rosji i Białorusi. Oznacza to całkowite wstrzymanie eksportu i importu do i z Rosji oraz Białorusi, wstrzymanie działalności wszystkich fabryk Ikea Industry w Rosji (na Białorusi nie ma fabryk). Całkowicie wstrzymano także dostawy od wszystkich poddostawców z obu krajów. Wstrzymano wszystkie działania Ikea Retail w Rosji, w tym sprzedaży w sklepach Ikea.

Wydarzenia

Świat YIT i Autodesk jednym głosem

schedule 04 marca 2022
Eurobuild CEE

Fiński koncern budowlany YIT poinformował o wstrzymaniu inwestycji w Rosji. Z tego kraju wycofuje się także Autodesk, producent oprogramowania dla budownictwa i przemysłu motoryzacyjnego.

Wydarzenia

Polska / Ukraina Jedź z nami na granicę!

schedule 02 marca 2022
Opr./edited by TC

W nocy z soboty na niedzielę spod siedziby "Eurobuildu" wyjedzie nieduży konwój samochodów osobowych z pomocą humanitarną na granicę ukraińską, który w drodze powrotnej zabierze uchodźców. Już jutro na patio warszawskiego kompleksu Wola Retro stanie auto, do którego będziemy pakować dary. Przyłącz się do nas!

Wydarzenia

Świat MIPIM bez rosyjskiego pawilonu

schedule 28 lutego 2022

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje – obywatele Rosji i firmy z tego kraju nie wezmą udziału w tegorocznych targach MIPIM, które rozpoczynają się za dwa tygodnie we francuskim Cannes.

Wydarzenia

Świat MIPIM bez Rosji?

schedule 28 lutego 2022
Eurobuild CEE

Wystawcy i uczestnicy z Rosji mogą zostać wykluczeni z targów inwestycyjnych MIPIM, które rozpoczynają się za dwa tygodnie w Cannes – dowiedział się nieoficjalnie "Eurobuild".

Wydarzenia

Polska / Ukraina Wspierajmy Ukrainę!

schedule 24 lutego 2022
Eurobuild CEE

Dziś wszyscy jesteśmy Ukraińcami. Wesprzyjmy naszych sąsiadów także finansowo – Eurobuild publikuje listę zaufanych organizacji charytatywnych na Ukrainie.

Wydarzenia

Warszawa / Cannes Zapytaj o Warszawę!

schedule 22 lutego 2022
Eurobuild CEE

Serdecznie zapraszamy do Cannes na wydanie specjalne „10, 20, 30 pytań do…” – odpowiedzą na nie najważniejsze osoby kształtujące politykę inwestycyjną Warszawy! Nie zawsze łatwe tematy dotyczące rozwoju miasta i stołecznych inwestycji na żywo podczas MIPIM 2022 w Pałacu Festiwalowym!

Wydarzenia

Polska Po raz kolejny dla dostępności

schedule 17 lutego 2022
Opr./edited by AKL

Można już zgłaszać kandydatów do 7. edycji konkursu Lider Dostępności, zgłoszenia przyjmowane są do 14 marca. Eurobuild od początku patronuje tej szacownej akcji.

Wydarzenia

Świat Nasi w BREEAM Awards!

schedule 16 lutego 2022
Opr./edited by AKL

Polskie projekty Skysawa, V.Offices, a także M1 Łódź i M1 Poznań znalazły się na "krótkiej liście" kategorii „Regional Award CEE” międzynarodowego konkursu BREEAM Awards 2022. Laureatów plebiscytu poznamy 22 marca podczas gali w Londynie.

Wydarzenia

Polska Tylko dla najemców

schedule 08 lutego 2022
Opr./edited by MR

Firma doradcza ITRA Global rozpoczyna działalność w Polsce i otwiera biuro w Warszawie. Spółka będzie reprezentować wyłącznie najemców – na rynkach biurowym, magazynowym i handlowym.

Wydarzenia

Polska Prologis na medal

schedule 27 stycznia 2022
Opr./edited by JC

Polski oddział Prologis uzyskał certyfikat Great Place to Work. Nagroda została przyznana głosami pracowników.

Wydarzenia

Polska Paulina potrzebuje pomocy

schedule 20 stycznia 2022
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

Od kilku lat na każde swoje urodziny Paulina Krasnopolska organizowała zbiórkę na rzecz Fundacji Alivia, która walczy z rakiem. Dziś Paulina sama potrzebuje pomocy.

Wydarzenia

Europa Środkowo-Wschodnia Yovav Carmi odchodzi z GTC

schedule 17 stycznia 2022
Opr./edited by JC

Prezes zarządu spółki GTC Yovav Carmi podjął decyzję o ustąpieniu z obecnego stanowiska za porozumieniem stron. Był związany z firmą przez ponad 20 lat, pełniąc różne funkcje.

Wydarzenia

Polska Newmark z Cresy

schedule 03 stycznia 2022
Opr./edited by TC

Newmark Group nawiązała współpracę z Cresą Polska, która od Nowego Roku świadczy usługi jako Newmark Polska.

Wydarzenia

Polska Pomogliśmy dzieciom już 10 razy!

schedule 28 grudnia 2021
Eurobuild CEE

W ramach dziesiątej edycji akcji Deweloperzy Dzieciom prezenty otrzymało blisko 100 wychowanków z dziewięciu domów dziecka w Wielkopolsce. Świętymi Mikołajami stało się 40 firm deweloperskich.

Wydarzenia

Polska Księgi wieczyste pod lupą

schedule 15 grudnia 2021
Eurobuild CEE

Polski Związek Firm Deweloperskich zawiadomił UOKiK o opóźnieniach w postępowaniach wieczystoksięgowych. PZFD oszacował, że paraliż w sądach wieczystoksięgowych kosztuje konsumentów ponad 360 mln zł rocznie.

Wydarzenia

Polska Gdańsk i krótkie odległości

schedule 24 listopada 2021
Opr./edited by AKL

W Gdańsku miało miejsce spotkanie z cyklu "W 8 pytań dookoła miasta". Gdańsk będzie inwestował w komunikację i nowe centrum dzielnicowe. To jedna z niewielu aglomeracji w Polsce, które mogą spodziewać się przyrostu liczby mieszkańców w perspektywie najbliższych kilkunastu lat.

Wydarzenia

Polska Internet dźwignią handlu?

schedule 22 listopada 2021
Eurobuild Conferences

Branża retailowa sprawnie odrabia straty po lockdownach, ale wszyscy zadają sobie pytanie o przyszły kształt handlu. Czy powrót dawnej prosperity do galerii jest w ogóle możliwy? A może e-commerce umocni się jeszcze bardziej na zdobytych pozycjach? Jak zmieniły się relacje między najemcami a wynajmującymi oraz deweloperami a inwestorami?

Wydarzenia

Polska Solidne fundamenty magazynów

schedule 22 listopada 2021
Eurobuild Conferences

Rok 2020 zachwiał wieloma rynkami, a 2021 stoi pod znakiem odrabiania strat. Ale nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek stracił sektor magazynowy, który ma równie solidne fundamenty, co perspektywy. Podsłuchajmy, o czym mówią najwięksi gracze.

Wydarzenia

Polska Powrót czy odwrót?

schedule 19 listopada 2021
Eurobuild Conferences

Praca zdalna może być efektywna, o czym przekonali się zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Jednak nawet firmy z sektora IT powoli dochodzą do wniosku, że na odległość nie da się pracować ze 100-procentową skutecznością. Jaki model funkcjonowania przeważy i od kiedy? No i co to w praktyce oznacza dla właścicieli biurowców i całej armii firm żyjących z sektora biurowego?

Wydanie 1 (285) styczeń 2024

Kategorie