EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Po co w kuchni są kije golfowe?

schedule 27 maja 2019

POLSKA Czym zaskoczyć nastolatka? Otóż można mu pokazać fantastyczne biurowce i wnętrza gabinetów prezesów, do których wstęp mają tylko nieliczni.

Wydarzenia

Wyrzuć zbędne kilowaty na wiosnę

schedule 23 maja 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od 27 maja do 14 czerwca dziesięć firm z branży nieruchomości komercyjnych przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów w ramach siódmej edycji akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na Stowarzyszenie Ekon, którego misją jest aktywizacja zawodowa i tworzenie miejsc pracy dla niepełnosprawnych.

Wydarzenia

Technologie zmieniają rynek pracy i burzą stereotypy

schedule 22 maja 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Lepsza jakość życia, mniejsze koszty pracy, poprawa stanu środowiska, oszczędność czasu i zasobów – to najważniejsze korzyści z wprowadzania innowacji – wynika z raportu „Kobiety Piszą Przyszłość” opracowanego przez Stowarzyszenie Liderek w Biznesie Ladies First, radę programową i grono ekspertów.

Wydarzenia

Którą ścieżkę wybrać?

schedule 21 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Spowolnienie na rynku biurowym? Czy ono w końcu się pojawi? Czy przyjdzie wcześniej, czy może jednak trochę czasu zostało, by się do niego przygotować?

Wydarzenia

Malinowy smak zwycięstwa

schedule 24 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA W tegorocznej edycji Dorocznego Turnieju Tenisa Eurobuild CEE jednym ze sponsorów nagród jest Hotel Medical Spa Malinowy Dwór.

Wydarzenia

Drobnym druczkiem

schedule 20 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Wynajmujący i najemca to często nie tylko strony skomplikowanych relacji biznesowych, ale też twardzi negocjatorzy, którzy wiedzą, że umowy zawiera się na trudne czasy.

Wydarzenia

Weekend w parku pod pięcioma gwiazdkami

schedule 15 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Wiemy już, co będzie czekać na zwycięzców 14. Turnieju Tenisa oraz 18. Turnieju Golfa organizowanego 28. czerwca przez Eurobuild Conferences w Warszawie.

Wydarzenia

I Ty możesz zostać panelistą!

schedule 14 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Po sprawdzonych już formatach „10, 20, 30 pytań do…” oraz „Sparingu” chcemy zaproponować kolejną innowację podczas konferencji organizowanych przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

Nagroda za dostępność

schedule 14 maja 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Znamy już wyniki 4. edycji konkursu architektoniczno-urbanistycznego Lider Dostępności organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracja i Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Wydarzenia

Do odpowiedzi… Magdalena Kowalewska!

schedule 10 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Chcielibyście o coś zapytać eksperta, ale brakuje Wam śmiałości? Eurobuild Conferences daje wam taką możliwość.

Wydarzenia

Plac Defilad – serce Warszawy... rowerowej

schedule 10 maja 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Pałac Kultury i Nauki oraz plac Defilad to serce Warszawy, wokół którego toczy się życie kulturalne i biznesowe. Wkrótce, za sprawą Eurobuildu i jego partnerów, rejon ten stanie się także ważnym punktem na rowerowej mapie stolicy.

Wydarzenia

Inwestycje dla przyszłych pokoleń

schedule 07 maja 2019
Anna Pakulniewicz

POLSKA W dniach 21-22 maja w Warszawie odbędzie się ULI Poland Annual Conference. Konferencja organizowana jest przez polski oddział Urban Land Institute.

Wydarzenia

I work, you work, WeWork

schedule 26 kwietnia 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Globalny potentat branży biur współdzielonych – WeWork – został partnerem merytorycznym 10. konferencji Eurobuild Conferences Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy.

Wydarzenia

Pobiegli po Woli dla autyzmu

schedule 17 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Blisko 80 uczestników wzięło udział w trzeciej edycji Niebieskiego Biegu Charytatywnego organizowanego przez Cushman & Wakefield, która odbyła się 12 kwietnia. W tym roku po raz pierwszy wzięli w nim udział nie tylko pracownicy Cushmana, ale również reprezentanci innych firm.

Wydarzenia

Biuro narzędziem rekrutacyjnym?

schedule 15 kwietnia 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Czy to możliwe? Czy lokalizacja i miejsce pracy mogą być kartą przetargową w walce o nowego pracownika? Czy utrzymująca się moda na coworkingi wykreowała trendy wpływające na cały rynek?

Wydarzenia

Wyjść naprzeciw

schedule 11 kwietnia 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA Jakie są oczekiwania względem miejsca pracy młodego (i nie tylko) pokolenia pracowników? Jak i czy w ogóle da się im sprostać? Możliwości jest wiele: kipiąca życiem kawiarnia, hotelowy hol, zaciszny kąt w domu, przyciągający kreatywne osobowości coworking czy wreszcie powierzchnia biurowa w szklanej wieży…

Wydarzenia

Zaświecą na niebiesko

schedule 28 marca 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Już 2 kwietnia setki budynków na świecie zaświeci na niebiesko w ramach solidarności z osobami z autyzmem i ich rodzinami.

Wydarzenia

Norblin wczoraj, dziś i jutro

schedule 27 marca 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Jak przez lata toczyły się losy dawnej fabryki Norblina i jak kształtować się będzie jej przyszłość? Między innymi na te pytania odpowie wystawa pod tytułem „Dawna fabryka Norblina – gdzie historia spotyka się z nowoczesnością”, zorganizowana przez Fundację Otwartego Muzeum Dawnej Fabryki Norblina we współpracy z Fotoplastikonem Warszawskim oraz Grupą Capital Park.

Wydarzenia

O biurowcach po raz 10.

schedule 21 marca 2019
Eurobuild Conferences

POLSKA 28 maja 2019 roku odbędzie się 10. Konferencja „Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy” organizowana przez Eurobuild Conferences. Zapraszamy do jednego z najwyższych budynków w Polsce – warszawskiego Warsaw Spire. Wydarzenie będzie mieć miejsce w przestrzeni The Heart na 38. piętrze tego obiektu.

Wydarzenia

Pobiegnij Po Woli w szczytnym celu

schedule 21 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Startuje trzecia edycja Niebieskiego Biegu Charytatywnego organizowanego przez Cushman & Wakefield. Wydarzenie rozpocznie się 12 kwietnia o godz. 10.

Pozostałe nowości

Kategorie