EN

Budowa Metropolitan Outlet rozpocznie się jeszcze w tym roku

POLSKA Agata Kopytyńska z Carrefour Polska opowiada o komercjalizacji Metropolitan Outlet i o planowanym rozpoczęciu budowy.

– Metropolitan Outlet w Bydgoszczy będzie pierwszym tego typu obiektem w całym regionie - połączeniem outletu o powierzchni ponad 10 tys. mkw. i nowoczesnego, zremodelowanego hipermarketu Carrefour o powierzchni 5 tys. mkw. – mówi Agata Kopytyńska, director, real estate and expansion department Careefour Polska. – Poziom komercjalizacji już w tej chwili wynosi ponad 50 proc., prowadzimy też zaawansowane negocjacje z kolejnymi najemcami. Na targach ReDi udało nam się podpisać umowę z bardzo silnym operatorem z branży fashion, firmą Onyx, która będzie sprzedawać w Metropolitan Outlet produkty znanych firm na powierzchni około 600 mkw. W procesie komercjalizacji wspiera nas firma Neinver, która będzie też zarządcą obiektu, i firma JLL.

– Obecnie jesteśmy na etapie wyłaniania głównego wykonawcy, mamy już wszystkie pozwolenia, także budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku. I już w przyszłym roku zapraszamy do Metropolitan Outlet – mówi Agata Kopytyńska.

Rozmowę nagrano na targach ReDi, które odbyły się w czerwcu 2017 roku w Warszawie.

Kategorie