EN

Zdrowo się nakręć

Akcja BikeDay + Rak’n’Roll to święto rowerzystów oraz rozmowy o zdrowiu.

W poprzednich latach akcja skupiała się wokół sportowej rywalizacji na rowerach szosowych w połączeniu z rowerowa akcją serwisową. – W tym roku promocja dojeżdżania rowerem do pracy została połączona z akcją charytatywną. – Nawiązaliśmy współpracę z pozytywnie zakręconymi ludźmi z fundacji Rak’n’Roll – wyjaśnia Radek Kozubski, założyciel firmy Bike2Box, organizatora akcji.

Podczas Bike Daya w Poleczki Park firmy UBM Polska zbierano pieniądze dla fundacji Rak'n'Roll. – Musimy wykręcić jak najwięcej kilometrów, robią to nasi pracownicy, pracownicy najemców, i chyba dzisiaj będziemy mieli sukces – powiedział Jakub Mirosławski z UBM Polska. – Jesteśmy tu dziś na zaproszenie firmy UBM Polska. Kręcimy charytatywne kilometry na przejście przez raka – powiedział Łukasz Kościuczuk z fundacji Rak'n'Roll.

– Bike Day jest to dzień, kiedy promujemy dojeżdżanie rowerem do pracy. Tegoroczna edycja to jest Bike Day zorganizowany razem z fundacją Rak'n'Roll. Rower kojarzy się z ze zdrowiem a działania fundacji polegają właśnie na promocji zdrowego trybu życia. Dlatego połączyliśmy siły w tym roku, by wkręcać rynek nieruchomości, najemców do włączenia się do akcji i wspólnego nakręcania kilometrów, zdrowego nakręcania się – powiedział Radek Kozubski z Bike2Box, firmy, która organizuje Bike Daye. – Mamy tu dużo rowerów. Przede wszystkim są to rowery najemców, którzy dzisiaj przyjechali do pracy rowerami. My te rowery serwisujemy, dbamy o nie, Robimy to już akurat w tym budynku od wielu lat – dodał Radek Kozubski.

– Każdy kilometr przejechany na rowerach stacjonarnych w ramach projektu Bike Day & Rak'n'Roll jest zamieniany na wymierną pomoc, czyli na środki finansowe na przejście przez raka. Zaproś do siebie Bike Day & Rak'n'Roll – pomożesz komuś przejść przez raka, a my zrewanżujemy się wiedza i dobrą energią – powiedział Łukasz Kościuczuk.

Kategorie