EN

Zarządzanie według Unibail-Rodamco

Działania mające na celu wyprzedzenie konkurencji na rynku handlowym w Polsce to jest permanentna walka, powiedział na rozmowie z Eurobuild TV podczas targów Redi Anthony Vesin z Unibail-Rodamco. – To jest ciągłe zastanawianie się, co i jak można ulepszyć w naszych centrach handlowych, jak zadowolić klientów i najemców. To jest kluczowy element. W naszych obiektach staramy się coraz bardziej polepszyć jakość i bezpieczeństwo. Po to, by każdy klient mógł znaleźć swoje miejsce w naszych centrach – dodał szef działy zarządzania centrami handlowymi w Polsce w Unibail-Rodamco.

Jakie zmiany zachodzą obecnie w centrum handlowym Arkadia?

– W Arkadii chcemy – bo brakowało – stworzyć taki fajny plac zabaw dla dzieci. Wyremontowaliśmy teraz także fontannę, która jest zabawna dla dzieci w okresie letnim. To są elementy, nad którymi musimy pracować na co dzień, By klient to widział, czuł, by był w fajnym otoczeniu – powiedział Anthony Vesin.

Skąd pomysł na warsztaty "Galeria Mokotów na widelcu" i "Arkadia na widelcu"?

– Warsztaty są organizowane, ponieważ chcemy coś nauczyć dzieci. Chcemy być proedukacyjni. Wiemy, że jest nauka w szkole, ale chcemy tez pokazać, że jest szkoła gastronomiczna, szkoła bezpieczeństwa i to są elementy, w których chcemy pomóc społeczeństwu – wyjaśnił dyrektor w Unibail-Rodamco.

Kategorie