EN

Tedi atakuje

29 czerwca pierwszy sklep dyskontowy Tedi w Polsce otworzy drzwi dla klientów. Salon powstał w Vendo Parku w Dąbrowie Górniczej.
– Do końca tego roku firma otworzy kilkadziesiąt lokalizacji w Polsce. I każdego roku będziemy otwierać po kilkadziesiąt nowych lokali. Myślimy o ekspansji w obiektach o dużej odwiedzalności, które posiadają najemców podobnych do naszego profilu działalności zgrupowanych wokół silnego operatora spożywczego. Wynajmujemy sklepy o powierzchni od 500 mkw. do 1,3 tys. mkw. – powiedział w rozmowie z „Eurobuild CEE” Mirosław Huczek, prezes zarządu, Tedi Sieć Handlowa.

Tedi należy do koncernu Tengelmann, która jest również właścicielem firmy Trei – dewelopera obiektów z logo Vendo Park. Tedi to sieć z elektroniką, artykułami dekoracyjnymi, prezentami, zabawkami, artykułami biurowymi i kosmetykami. Firma działa w segmencie dyskontowym. Jej sklepy działają w takich krajach, jak: rodzime Niemcy, Austria, Słowacja, Słowenia, Hiszpania. Ekspansję firmy w Polsce zapowiadaliśmy w zeszłym roku.

Rozmowa odbyła się podczas targów branży handlowej ReDI organizowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych (PRCH).

Kategorie