Stawiamy na remodeling budynków – zdradza Eurobuild TV Max Castro z pracowni Castro Denissof Associé

- Zamierzamy rozwinąć naszą działalność za granicą i jednym z krajów, które wzięliśmy na celownik, jest Polska – powiedział Max Castro, dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego z pracowni architektonicznej Castro Denissof Associés.
Castro uważa, że firma ma duże doświadczenie w pracach, na które może być rynek w Polsce. – Przez wiele lat wykonywaliśmy remodeling starych budynków o nieładnej bryle i przekształcaliśmy je w bardzo interesujące projekty, w których się dobrze mieszka i które ożywiały okolicę. Wiem, że wiele pracy wkłada się teraz w Polsce i we wszystkich krajach Europy Środkowo-Wschodniej w te stare budynki z czasów komunistycznych, które teraz przeobraża się tak, aby pasowały do nowych realiów gospodarczych i sposobu życia. Niedawno wykonaliśmy jeden z większych projektów hotelowych tego typu w Paryżu, który okazał się dużym sukcesem. Dostaliśmy podobne zlecenia poza Francją i jest to jedna z rzeczy, o których myślimy również pod kątem Polski. To oczywiście dopiero początek, przyglądamy się możliwościom, ale może w przyszłym roku albo nawet wcześniej zaczniemy rozmawiać z potencjalnymi klientami – powiedział Max Castro.

Categories

Your order
Your data
Number of access accounts
Each account provides independent access on one device. You will be able to create additional access accounts in the account settings.
Invoicing data
Order summary
Net price
Access accounts #
Net order
VAT (%)
Gross order
Payment security is ensured

Don`t miss out the current edition