EN

E-commerce

RSS
E-commerce

Zalando znajdzie Cię wszędzie

schedule 16 maja 2017
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

EUROPA Firmy Zalando i Parcify rozpoczęły testy nowego systemu dostaw – klient może wybrać dowolną godzinę odbioru przesyłki, a miejsce może zmienić w ostatniej chwili przed dostawą. Zatem – w odróżnieniu od tradycyjnych dostaw – odbiorca nie musi czekać na kuriera przez kilka godzin w jednym miejscu. Testy są prowadzone w Brukseli, Gandawie i Antwerpii, w tej fazie usługa jest bezpłatna.

E-commerce

Szafiarki kreują

schedule 18 kwietnia 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Najnowsze badania konsumenckie dowodzą, że 8 proc. osób, które w ubiegłym roku kupiły odzież lub obuwie, czyta blogi lub oglądają vlogi związane z modą. Głównie były to kobiety (68,3 proc.) i osoby w wieku 25-44 lata (prawie 50 proc.) – wynika z raportu firmy PMR pt. "Handel detaliczny odzieżą i obuwiem w Polsce 2017".

E-commerce

Nowa odsłona witryny

schedule 10 kwietnia 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA Marka Meble Wójcik odświeżyła swój serwis internetowy www.meblewojcik.com.pl. Platforma przedsprzedażowa zyskała nową szatę graficzną i bardziej intuicyjny podział treści. Za realizację serwisu odpowiada Ideo.

Dobre perspektywy dla magazynów

schedule 05 kwietnia 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową, robotyzacja i rozpowszechnienie przewozów dronami – to tylko niektóre z trendów w sektorze magazynowym, o jakich mówi raport firmy Savills zatytułwany "Megatrendy w Logistyce". Analitycy Savillsa przewidują, że sprzedaż internetowa w Europie wzrośnie z obecnych 8 proc. nawet do 25 proc do 2025 roku. Spodziewany jest także rozwój robotyki, co pozwolić ma na bardziej efektywne magazynowanie. Towar będzie mógł być pobierany z większych wysokości, dzięki czemu magazyny będą wyższe.

E-commerce

DSV Solutions magazynuje i handluje

schedule 01 grudnia 2016
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Sieć drogeryjna Super-Pharm zleciła firmie DSV Solutions obsługę swojego kanału e-commerce. Poza standardową dystrybucją do odbiorców indywidualnych operator będzie także przygotowywał i kompletował zestawy specjalne z możliwością ich odbioru w dowolnym sklepie Super-Pharm.

Pozostałe nowości

Kategorie