EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Polska Czerwcowy numer "Eurobuildu" już jest!

schedule 13 czerwca 2024
Eurobuild CEE

Ostatni numer magazynu przed wakacjami właśnie wyjechał z drukarni! Przeczytacie o niebanalnych sposobach na zawojowanie magazynowego biznesu, o metodach poprawienia swojej sytuacji zawodowej w ciężkich czasach, a także o rynku nieruchomości Ukrainy, gdzie pod bombami się buduje, sprzedaje i wynajmuje.

Eurobuild CEE

Polska Majowy "Eurobuild" już w obiegu!

schedule 13 maja 2024
Eurobuild CEE

Ukazał się już majowy numer "Eurobuildu" jak zwykle pełen ciekawych artykułów i fachowych analiz! Miłośnicy nowości z dziedzin technologii, inwestycji, finansów, PRS, retailu i logistyki nie będą się nudzić!

Eurobuild CEE

Polska Kwietniowy "Eurobuild" już do poczytania!

schedule 11 kwietnia 2024
Eurobuild CEE

Kolejna edycja miesięcznika jest już dostępna w wersji papierowej i online! Tradycyjnie nowy numer trafił w pierwszej kolejności do Gości naszej konferencji, a zaraz później – do wszystkich Czytelników!

Eurobuild CEE

Polska Świętujmy!

schedule 29 marca 2024
Eurobuild CEE

Dużo spokoju, radości i miłości w tę Wielkanoc wszystkim Czytelnikom "Eurobuildu" życzy zespół redakcyjny. Oby nasz sektor rynku odrodził się jak najszybciej (przynajmniej w tym roku)!

Eurobuild CEE

Polska Marcowy "Eurobuild" już dostępny!

schedule 04 marca 2024
Eurobuild CEE

Ukazała się marcowa edycja naszego miesięcznika – pismo jest dostępne online i w wersji papierowej, która za tydzień trafi do rąk gości targów MIPIM w Cannes.

Eurobuild CEE

Zimowe wydanie Eurobuildu już dostępne w wersji papierowej i online!

schedule 24 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Ukazał się już podwójny, styczniowo-lutowy numer "Eurobuildu" – publikacja jest jak zwykle pełna ciekawych artykułów i fachowych analiz, a zielona zakładka nieomylnie zapowiada dział ESG!

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt!

schedule 22 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Wszystkim naszym Czytelnikom – i Słuchaczom naszych podkastów! – życzymy najpiękniejszych i najlepszych z możliwych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego 2024 roku!

Eurobuild CEE

Polska Świąteczny numer Eurobuildu już w dystrybucji!

schedule 13 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Jak zwykle grudniowa edycja miesięcznika w pierwszej kolejności trafiła do rąk gości Dorocznej Konferencji Eurobuildu, a dziś jest już dostępna dla wszystkich. Zapraszamy do lektury - w wersji html lub flipbook, wedle uznania.

Eurobuild CEE

Polska Postulaty dla nowego rządu

schedule 11 grudnia 2023
Opr./edited by MR

Eksperci z firmy doradczej Crido opracowali raport z postulatami dla nowego rządu. Propozycje obejmują szeroką gamę zmian – od obszarów prawnych i podatkowych po regulacyjne. 

Eurobuild CEE

Polska Rusza nasz kanał na WhatsAppie!

schedule 07 listopada 2023
Eurobuild CEE

„Eurobuild” jako jedno z pierwszych mediów w Polsce uruchomił kanał informacyjny na WhatsAppie. Znajdziecie tam tylko najważniejsze informacje z rynku podane szybko, treściwie, po angielsku, bezpłatnie i… bez komplikacji.

Eurobuild CEE

Polska Eurobuild CEE na Galę już dostępny!

schedule 30 października 2023
Eurobuild CEE

Ukazał się już listopadowy numer "Eurobuildu" jak zwykle pełen ciekawych artykułów i fachowych analiz! A za trzy tygodnie goście Gali Eurobuild Awards 2023 otrzymają to wydanie razem ze specjalnym dodatkiem!

Eurobuild CEE

Polska Październikowy "Eurobuild" już dostępny!

schedule 26 września 2023
Eurobuild CEE

Nieco wcześniej niż zwykle (ze względu na zbliżające się targi Expo Real) ukazało się październikowe wydanie miesięcznika "Eurobuild CEE", w którym znajdziecie również specjalny dodatek magazynowy. Obie publikacje są dostępne w wersji papierowej oraz cyfrowej – w wersji html i w formie flipbooka.

Eurobuild CEE

Polska Wrześniowy Eurobuild także w nowej formie!

schedule 01 września 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy do lektury wrześniowego wydania "Eurobuildu"! Po raz pierwszy nasz magazyn ukazuje się także w formie flipbooka.

Eurobuild CEE

Polska Rusza nasza strona firmowa na LinkedIn

schedule 08 sierpnia 2023
Eurobuild CEE

Rozpoczęła działalność nowa, firmowa strona Eurobuild CEE na platformie LinkedIn. Serdecznie zapraszamy do obserwowania!

Eurobuild CEE

Karol Bartos (1980-2023)

schedule 01 lutego 2023
Eurobuild CEE

Z głębokim żalem informujemy o śmierci Karola Bartosa, jednej z najbardziej znanych i wyróżniających się osobowości na polskim rynku real estate, którego był znaczącym współtwórcą. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt!

schedule 23 grudnia 2022
Eurobuild CEE

Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w w Nowym Roku życzy redakcja Eurobuildu!

Eurobuild CEE

Polska Wszyscy na siodełka!

schedule 17 sierpnia 2022
Eurobuild CEE

Serdecznie zapraszamy działy: MARKETINGU, PUBLIC RELATIONS i HR firm branży nieruchomości do udziału w ankiecie promującej transport rowerowy podczas dojazdów do pracy. Weź udział w kolejnej przyjaznej rywalizacji i zdobądź tytuł Rowerowego Pracodawcy Roku!

Eurobuild CEE

Polska Konferencja magazynowa – mamy datę i miejsce!

schedule 20 lipca 2022
Eurobuild CEE

Najbardziej prestiżowe i najstarsze spotkanie branży magazynowej w Polsce, czyli 18. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej magazynu "Eurobuild CEE", odbędzie się 24 listopada w warszawskim hotelu Marriott. Zapraszamy!

Eurobuild CEE

Polska Akademia Golfa dla pracowników Twojej firmy!

schedule 04 maja 2022
Eurobuild CEE

Zastanawiasz się nad nowym programem motywacyjnym dla pracowników? A może chcesz nagrodzić zespół za efekty ostatniego projektu? Czekamy na Twoich pracowników 27 maja o godz. 12:00 w Akademii Golfa, która odbędzie się na polu First Warsaw Golf w Rajszewie!

Eurobuild CEE

Polska Szczęśliwa Dwunastka już we wrześniu!

schedule 01 kwietnia 2022
Eurobuild CEE

Już 27 września absolutnie wszyscy liczący się gracze rynku nieruchomości spotkają się na Dorocznej Gali Eurobuild CEE Awards, dwunasta edycja wydarzenia odbędzie się w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton. Już dziś wpiszcie tę datę do kalendarza i zarezerwujcie dobre miejsce!

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Kategorie