EN

E-commerce

RSS

Poczta stawia na paczkomaty

schedule 10 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Poczta Polska przygotowuje sieć maszyn do odbioru paczek z zakupami internetowymi wspólnie z duńską spółką SwipBox.

E-commerce

Mango szykuje cyfrową rewolucję

schedule 09 kwietnia 2019
Opr./edited by AC

ŚWIAT Marka modowa Mango stawia na cyfryzację i e-commerce. W barcelońskiej dzielnicy 22@ firma uruchamia centrum innowacji cyfrowej.

Lidl wchodzi w e-commerce

schedule 04 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Lidl uruchamia sklep internetowy w Polsce, na razie bez żywności w ofercie.

Platforma szyta na miarę

schedule 03 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Zakupy przez całą dobę, duży wybór, możliwość realizowania transakcji z każdego miejsca świata – to największe zalety zakupów w internecie. W ostatnich 21 latach polski sektor e-commerce zmieniał się pod kątem dopasowania do oczekiwań klienta. Zdaniem firmy Komputronik kluczowy był zwłaszcza wybór odpowiedniej platformy e-commerce.

Coraz chętniej zamawiamy jedzenie na wynos

schedule 02 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Rynek zamówień jedzenia online rośnie w tempie około 40-50 proc. rocznie, a jego wartość może wzrosnąć w tym roku do 1,3 mld zł. W 2025 roku rynek może osiągnąć wartość około 6 mld zł – wynika z raportu PizzaPortal.

E-commerce

Click & collect w Bricomarché

schedule 01 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od lutego klienci pięciu supermarketów budowlanych Bricomarché mogą korzystać z tzw. bricomatów. To nowa forma dostawy.

E-commerce

Kup zamiast wynajmować

schedule 01 kwietnia 2019
Anna Pakulniewicz

POLSKA Firma Rent Design – zajmująca się wypożyczaniem mebli i sprzętu na różne wydarzenia profesjonalne – utworzyła nową markę – Buy Design.

E-commerce

Bricomarché wchodzi w e-commerce

schedule 28 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od lutego klienci sieci Bricomarché mogą korzystać z nowej strony internetowej sieci i robić zakupy przez internet. Na razie usługa dostępna jest dla mieszkańców Konina, Skierniewic, Wałcza, Wągrowca i Zduńskiej Woli. W tym roku wprowadzana będzie w kolejnych miastach.

Ceneo ma partnerstwo z Microsoftem

schedule 26 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Ceneo.pl oraz polski oddział Microsoftu ogłosiły partnerstwo technologiczne w obszarze akceleracji biznesu.

E-commerce

Hamburger z dostawą do domu teraz w Gdyni

schedule 21 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Sieć McDonald’s poszerza usługę zamawiania jedzenia z dowozem za pośrednictwem aplikacji Uber Eats. Od 21 marca, oprócz Gdańska i Sopotu, zamówienia z dowozem będą realizowane również w Gdyni.

Ułatwią polskim firmom zagraniczny rozwój

schedule 21 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Firma Oex E-Business podpisała umowę ze spółką GoGlobal24, która będzie obsługiwać dla Oex E-Business wysyłki we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Dostarczanie przesyłek będzie realizowane we współpracy z lokalnymi firmami.

Polskie pudełka to dobry biznes

schedule 18 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Startup Packhelp, znany w Polsce jako Zapakuj.to otrzymał 38 mln zł od funduszu White Star Capital i grupy inwestorów. Pozyskany kapitał chce wykorzystać na dalszy rozwój i wejście na rynki w Europie Zachodniej.

Mobilne zakupy prosto z przymierzalni

schedule 18 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Źródłem już blisko 2/3 wizyt w sklepach internetowych są smartfony i tablety - wynika z danych zebranych przez platformę Shoper. Udział mobilnych zakupów rośnie, zwłaszcza w sklepach z odzieżą.

Ostatnia mila wyzwaniem nie tylko dla detalistów

schedule 12 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Usługi ostatniej mili powinny być dopasowane do potrzeb klienta wynika z raportu Capgemini „The Last-Mile Delivery Challenge” (Wyzwanie ostatniej mili).

Frisco.pl chce być liderem e-zakupów

schedule 04 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Supermarket Frisco.pl miał w 2018 roku sprzedaż na poziomie 96 mln zł, co oznacza wzrost o 32,4 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem. W tym roku spółka planuje dalszy rozwój. W połowie 2019 roku otworzy m.in. nowy magazyn, dzięki któremu jej skala działania zwiększy się blisko czterokrotnie.

Szopi ma środki na rozwój

schedule 04 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Polski startup Szopi.pl umożliwiający robienie zakupów spożywczych przez internet uzyskał od grupy prywatnych inwestorów dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł. Firma przeznaczy je na dalsze inwestycje i ekspansję firmy w kolejnych miastach Polski.

E-sklep z hotelami

schedule 28 lutego 2019
Anna Pakulniewicz

POLSKA Irlandzkie internetowe biuro podróży – Click&Go – wchodzi do Polski. Biuro wprowadza możliwość zakupów związanych z podróżami jak w e-sklepie, łącznie z indywidualnym aspektem każdego elementów podróży przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Nowa platforma dla e-commerce

schedule 28 lutego 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Grupa Oex uruchamia marketplace Oex24.com. To rozwiązanie typu one-stop shop zaprojektowane z myślą o digitalizacji handlu B2B.

E-commerce

Carrefour inwestuje w e-zakupy

schedule 26 lutego 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Carrefour uruchomił w Katowicach internetowy sklep spożywczy. Sieć wprowadziła usługę zamawiania online i dostawy artykułów spożywczych na terenie miasta.

E-commerce

Eobuwie i Decathlon.pl najlepszymi e-sklepami

schedule 21 lutego 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Najlepszymi sklepami internetowymi według polskich konsumentów są Eobuwie.com.pl i Decathlon.pl – wynika z dziewiątej edycji rankingu Opineo.pl.

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Kategorie