EN

E-commerce

RSS
E-commerce

Hebe wchodzi w net

schedule 18 lipca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Oficjalnie ruszył sklep internetowy drogeryjnej sieci Hebe. Zamówienia na terenie Polski dostarczane są przesyłką kurierską, natomiast w Warszawie paczkę można odebrać bezpłatnie także w wybranej drogerii Hebe.

E-commerce

Amazon na celowniku Komisji Europejskiej

schedule 17 lipca 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROPA Komisja Europejska rozpoczęła oficjalne dochodzenie, by sprawdzić, czy firma nie łamie europejskiego prawa, wykorzystując wrażliwe dane niezależnych sprzedawców, korzystających z portalu.

E-handel trafił pod strzechy

schedule 03 lipca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Blisko 57 proc. Polaków kupuje w sieci, a 66 proc. szuka tam informacji o produktach i cenach – wynika z badania przeprowadzonego przez EY.

Beton online nie tylko dla profesjonalistów

schedule 18 czerwca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA W Polsce wystartował pierwszy internetowy serwis do sprzedaży betonu. Platforma EBeton.pl umożliwia zakup betonu z dostawą pod wskazany adres.

Carrefour otwiera e-sklep w Krakowie

schedule 10 maja 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Sieć Carrefour uruchomiła internetowy sklep spożywczy w Krakowie. To kolejne po Warszawie i Katowicach miasto, którego mieszkańcy mogą korzystać z usługi zamawiania i dostawy produktów dostępnych w e-sklepie Carrefoura.

E-commerce

Poczta stawia sieć automatów

schedule 08 maja 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Automaty Poczty Polskiej do odbioru przesyłek staną w placówkach pocztowych i sklepach Biedronki.

Nadchodzi nowy gracz e-handlu

schedule 23 kwietnia 2019
Anna Pakulniewicz

POLSKA Grupa Casino do spółki z Realem i trzema innymi firmami chce stworzyć platformę e-handlu.

E-commerce

Kup online odbierz w sklepie

schedule 11 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Jysk wprowadza nową usługę, dzięki której klienci będą mogli kupić asortyment online i odebrać w najbliższym sklepie.

Lidl wchodzi w e-commerce

schedule 04 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Lidl uruchamia sklep internetowy w Polsce, na razie bez żywności w ofercie.

E-commerce

Click & collect w Bricomarché

schedule 01 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od lutego klienci pięciu supermarketów budowlanych Bricomarché mogą korzystać z tzw. bricomatów. To nowa forma dostawy.

E-commerce

Kup zamiast wynajmować

schedule 01 kwietnia 2019
Anna Pakulniewicz

POLSKA Firma Rent Design – zajmująca się wypożyczaniem mebli i sprzętu na różne wydarzenia profesjonalne – utworzyła nową markę – Buy Design.

E-commerce

Bricomarché wchodzi w e-commerce

schedule 28 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od lutego klienci sieci Bricomarché mogą korzystać z nowej strony internetowej sieci i robić zakupy przez internet. Na razie usługa dostępna jest dla mieszkańców Konina, Skierniewic, Wałcza, Wągrowca i Zduńskiej Woli. W tym roku wprowadzana będzie w kolejnych miastach.

Frisco.pl chce być liderem e-zakupów

schedule 04 marca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Supermarket Frisco.pl miał w 2018 roku sprzedaż na poziomie 96 mln zł, co oznacza wzrost o 32,4 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem. W tym roku spółka planuje dalszy rozwój. W połowie 2019 roku otworzy m.in. nowy magazyn, dzięki któremu jej skala działania zwiększy się blisko czterokrotnie.

E-commerce

Carrefour inwestuje w e-zakupy

schedule 26 lutego 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Carrefour uruchomił w Katowicach internetowy sklep spożywczy. Sieć wprowadziła usługę zamawiania online i dostawy artykułów spożywczych na terenie miasta.

SumUp łączy siły z Shoplo

schedule 12 lutego 2019
Opr./edited by AZ

EUROPA Brytyjska firma SumUp, która umożliwia małym firmom dokonywanie płatności kartą za pośrednictwem urządzeń mobilnych, przejęła polską platformę e-commerce Shoplo.

E-commerce

Apka zamiast wizyty w centrum handlowym

schedule 05 lutego 2019
Agnieszka Zielińska

POLSKA Na przełomie kwietnia i maja 2019 roku na polskim rynku pojawi się nowa aplikacja BagsOff, która ma zastąpić wizytę w centrum handlowym. Dzięki nowemu rozwiązaniu mają być możliwe zakupy online w różnych sklepach w ramach jednego koszyka.

DB Schenker łączy siły z Magento

schedule 25 stycznia 2019
Agnieszka Zielińska

ŚWIAT DB Schenker ogłosił strategiczne partnerstwo z firmą Magento, jednym z globalnych dostawców platform dla segmentu e-commerce. Celem jest wyposażenie małych i średnich firm działających w segmencie online w rozwiązanie, które wspomaga ich rozwój.

E-commerce

Dynamiczny rozwój serwisu Sephora.pl

schedule 16 stycznia 2019
Opr./edited by AC

POLSKA Mija pięć lat od powstania polskiej wersji internetowej perfumerii sieci Sephora. Od tego czasu sklep Sephora.pl rokrocznie notuje dwucyfrowe wzrosty.

E-commerce

Carrefour z Szopi

schedule 14 stycznia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Sieć handlowa Carrefour i polski serwis zakupowy Szopi.pl rozpoczęły współpracę. W jej wyniku kupujący online w serwisie mogą wybierać również artykuły z oferty sieci.

E-commerce

Chiny szansą dla e-commerce

schedule 10 stycznia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Rośnie liczba polskich firm z sektora e-commerce, które działają na zagranicznych rynkach – wynika z danych firmy DHL Express. Kierunkiem, na który szczególnie warto zwrócić uwagę są Chiny. To największy rynek e-commerce na świecie, dwukrotnie większy niż amerykański.

Pozostałe nowości

Kategorie