EN

E-commerce

RSS
E-commerce

Eurocash uruchamia platformę marketplace

schedule 24 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Ruszyła platforma marketplace stworzona przez Grupę Eurocash. Dzięki niej sklepy małoformatowe w Polsce zyskały dostęp do tysięcy nowych produktów.

E-commerce

Współpraca Ikei i GLS

schedule 23 września 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Firma kurierska GLS realizuje dostawy z magazynu firmy 3LP, który obsługuje sklep Ikea.

E-commerce

Inpost z nową usługą dla e-commerce

schedule 18 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Firma Inpost wprowadza usługę kompleksowej obsługi procesów magazynowych na potrzeby rynku e-commerce.

Lidl inwestuje w e-commerce

schedule 16 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od niedawna w sklepie internetowym Lidla zrobimy zakupy również poprzez aplikację mobilną. Sieć wprowadziła do niej aktualizację, zawierającą moduł zakupowy.

E-commerce

Apetyt na zakupy online maleje z wiekiem

schedule 13 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Z raportu Omnichannel 2019 firmy GfK Polonia wynika, że zakupy w sklepach internetowych robią najczęściej młodzi zamożni mieszkańcy dużych miast. Powyżej 35 roku życia skłonność do zakupów w internecie maleje.

E-commerce

Poleć zakupy w zamian za rabaty

schedule 09 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Carrefour wprowadza do swojego e-sklepu spożywczego system poleceń „Poleceni”, w którym kupujący i polecający mogą korzystać z rabatów na zakupy.

Nowa odsłona City Fit

schedule 09 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Sieć klubów fitness City Fit uruchomiła nową stronę internetową. Nowa witryna łączy funkcje informacyjne i sprzedażowe.

E-commerce

GLS ma plan na Brexit

schedule 30 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Polskie sklepy online zdobywają coraz więcej klientów w innych krajach, a internauci kupują coraz więcej za granicą. Spodziewany Brexit może tozakłócić. Jak podchodzą do tego firmy kurierskie? Firma GLS Poland szykuje się na różne scenariusze.

Zalando stawia na personalizację

schedule 30 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Do 2020 roku doświadczenie klienta (tzw. customer experience) będzie głównym wyróżnikiem stanowiącym o konkurencyjności marki – wynika z danych firmy Zalando.

E-commerce

Sklepy szykują się na pierwszy dzwonek

schedule 26 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Na wyprawkę szkolną przeznaczamy już więcej niż na święta. Mimo to zwlekamy z zakupami do samego końca wakacji. Tymczasem sklepy szykują się już na początek roku szkolnego.

E-commerce

Intermarché inwestuje w e-commerce

schedule 22 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Firma Intermarché rozwija usługę Drive. Sieć wprowadziła ją do sklepu w Gryfinie. Do końca roku to rozwiązanie będzie dostępne w kolejnych czterech placówkach.

Współpraca Inpostu z Empikiem

schedule 21 sierpnia 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Inpost, operator logistyczny, został partnerem logistycznym w programie Empik Premium.

Więcej paczek dzięki Żabce i Allegro

schedule 21 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Poczta Polska zanotowała wzrost liczby przesyłek. Spółka poinformowała, że w pierwszym półroczu osiągnęła wynik zbliżony do ubiegłorocznego szczytu świątecznego.

E-sklepy migrują do chmury

schedule 20 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Blisko 2/3 sklepów internetowych działających na licencji firmy Shoper, dostawcy oprogramowania e-commerce, przeniosło się do chmury.

Wszechstronne kompetencje potrzebne od zaraz

schedule 19 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Rynek e-commerce to dziedzina gospodarki o najszybszym wzroście, nie tylko w skali Europy ale i świata. Według prognoz do 2022 roku wartość tego rynku zwiększy się o kolejne 6 mld dolarów. Zdaniem eskpertów firmy Bigram dynamizm tego segmentu gospodarki stwarza w szczególności szansę dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych.

Pół miliona dla Empiku

schedule 14 sierpnia 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Empik.com podlicza zamówienia na swojej platformie sprzedażowej. W ciągu ponad dwóch lat od momentu startu marketplace zrealizowano ponad 500 tys. zamówień od sprzedawców oferujących swoje produkty na Empik.com.

E-commerce

Firmy pod presją e-commerce

schedule 12 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Z raportu "Łańcuch dostaw dla e-commerce. Jak sprostać wyzwaniom" firmy DHL Supply Chain działającej w sektorze logistyki kontraktowej wynika, że większość firm nie wdrożyła jeszcze strategii w segmencie e-commerce.

Barner debiutuje w Polsce

schedule 05 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Na polskim rynku handlowym pojawił się nowy gracz – hiszpańska marka Barner specjalizująca się w produkcji designerskich okularów wyposażonych w soczewki chroniące wzrok przed szkodliwym działaniem światła. Marka będzie dystrybuowana w Polsce przez firmę Barner Polska.

Jak wypromować e-sklep na Instagramie

schedule 05 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Polskie sklepy internetowe sprzedają i promują się na Instagramie. Blisko 41 proc. sprzedawców na platformie Shoper wykorzystuje ten serwis do promocji.

E-commerce

Hebe wchodzi w net

schedule 18 lipca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Oficjalnie ruszył sklep internetowy drogeryjnej sieci Hebe. Zamówienia na terenie Polski dostarczane są przesyłką kurierską, natomiast w Warszawie paczkę można odebrać bezpłatnie także w wybranej drogerii Hebe.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie