EN

E-commerce

RSS
E-commerce

Łatwiej złowią klientów w sieci

schedule 14 listopada 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Shoper wprowadza dla sklepów internetowych nową usługę. To automatyczne reklamy na Facebooku i Instagramie, które mają pomóc właścicielom sklepów szybciej zdobywać nowe zamówienia.

E-commerce

Ameryka Południowa stoi otworem przed e-commerce

schedule 23 października 2019
Opr./edited by AZ

ŚWIAT Dzięki zniesieniu ceł na sprowadzane z UE produkty, przed polskimi przedsiębiorcami z sektora e-commerce otwierają się nowe rynki, w tym między innymi w Ameryce Południowej.

Zakupy online, odbiory w sklepach

schedule 23 października 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Polacy zapytani, gdzie najczęściej robią zakupy modowe na pierwszym miejscu wskazują centra handlowe (63 proc.), na drugim Internet (48 proc.) – wynika z badania zrealizowanego na zlecenie CBRE. Eksperci firmy wskazują też, że aż 60 proc. odbierających towar zamówiony online w sklepie stacjonarnym, kupuje dodatkowe rzeczy. Zatem w ogólnym rozrachunku ta grupa konsumentów wydaje więcej niż „tradycyjny” klient.

E-commerce

Konsument w erze omnichannel

schedule 09 października 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Blisko 57 proc. Polaków robi zakupy przez internet, a 43 proc. korzysta wyłącznie ze sklepów stacjonarnych – wynika z raportu EY „Konsument w dobie omnichannel”.

E-commerce

Tysiąc nowych punktów DHL Parcel

schedule 30 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA DHL Parcel otwiera nowe punkty nadań i odbioru przesyłek kurierskich. W tym roku uruchomi 1 tys. takich placówek. Zapowiada też, że co roku będzie powiększać swoją sieć o taką liczbę lokalizacji.

Bricomarché inwestuje w e-commerce

schedule 25 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Do końca tego roku około 100 sklepów Bricomarché będzie oferowało usługę click & collect

E-commerce

Eurocash uruchamia platformę marketplace

schedule 24 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Ruszyła platforma marketplace stworzona przez Grupę Eurocash. Dzięki niej sklepy małoformatowe w Polsce zyskały dostęp do tysięcy nowych produktów.

Lidl inwestuje w e-commerce

schedule 16 września 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Od niedawna w sklepie internetowym Lidla zrobimy zakupy również poprzez aplikację mobilną. Sieć wprowadziła do niej aktualizację, zawierającą moduł zakupowy.

E-commerce

Sklepy szykują się na pierwszy dzwonek

schedule 26 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Na wyprawkę szkolną przeznaczamy już więcej niż na święta. Mimo to zwlekamy z zakupami do samego końca wakacji. Tymczasem sklepy szykują się już na początek roku szkolnego.

E-commerce

Intermarché inwestuje w e-commerce

schedule 22 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Firma Intermarché rozwija usługę Drive. Sieć wprowadziła ją do sklepu w Gryfinie. Do końca roku to rozwiązanie będzie dostępne w kolejnych czterech placówkach.

Współpraca Inpostu z Empikiem

schedule 21 sierpnia 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Inpost, operator logistyczny, został partnerem logistycznym w programie Empik Premium.

Więcej paczek dzięki Żabce i Allegro

schedule 21 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Poczta Polska zanotowała wzrost liczby przesyłek. Spółka poinformowała, że w pierwszym półroczu osiągnęła wynik zbliżony do ubiegłorocznego szczytu świątecznego.

Wszechstronne kompetencje potrzebne od zaraz

schedule 19 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Rynek e-commerce to dziedzina gospodarki o najszybszym wzroście, nie tylko w skali Europy ale i świata. Według prognoz do 2022 roku wartość tego rynku zwiększy się o kolejne 6 mld dolarów. Zdaniem eskpertów firmy Bigram dynamizm tego segmentu gospodarki stwarza w szczególności szansę dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych.

Pół miliona dla Empiku

schedule 14 sierpnia 2019
Opr./edited by AKL

POLSKA Empik.com podlicza zamówienia na swojej platformie sprzedażowej. W ciągu ponad dwóch lat od momentu startu marketplace zrealizowano ponad 500 tys. zamówień od sprzedawców oferujących swoje produkty na Empik.com.

E-commerce

Firmy pod presją e-commerce

schedule 12 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Z raportu "Łańcuch dostaw dla e-commerce. Jak sprostać wyzwaniom" firmy DHL Supply Chain działającej w sektorze logistyki kontraktowej wynika, że większość firm nie wdrożyła jeszcze strategii w segmencie e-commerce.

Barner debiutuje w Polsce

schedule 05 sierpnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Na polskim rynku handlowym pojawił się nowy gracz – hiszpańska marka Barner specjalizująca się w produkcji designerskich okularów wyposażonych w soczewki chroniące wzrok przed szkodliwym działaniem światła. Marka będzie dystrybuowana w Polsce przez firmę Barner Polska.

E-commerce

Hebe wchodzi w net

schedule 18 lipca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Oficjalnie ruszył sklep internetowy drogeryjnej sieci Hebe. Zamówienia na terenie Polski dostarczane są przesyłką kurierską, natomiast w Warszawie paczkę można odebrać bezpłatnie także w wybranej drogerii Hebe.

E-commerce

Amazon na celowniku Komisji Europejskiej

schedule 17 lipca 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROPA Komisja Europejska rozpoczęła oficjalne dochodzenie, by sprawdzić, czy firma nie łamie europejskiego prawa, wykorzystując wrażliwe dane niezależnych sprzedawców, korzystających z portalu.

E-handel trafił pod strzechy

schedule 03 lipca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Blisko 57 proc. Polaków kupuje w sieci, a 66 proc. szuka tam informacji o produktach i cenach – wynika z badania przeprowadzonego przez EY.

Beton online nie tylko dla profesjonalistów

schedule 18 czerwca 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA W Polsce wystartował pierwszy internetowy serwis do sprzedaży betonu. Platforma EBeton.pl umożliwia zakup betonu z dostawą pod wskazany adres.

Pozostałe nowości

Kategorie