EN

Podkasty

Podkasty

Nosem w nos z... Kamilem Kowalskim

schedule 31 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA W kolejnej odsłonie podkastów Eurobuildu spotykamy się z Kamilem Kowalskim, architektem wnętrz i projektantem dostępności, dyrektorem Działu Usług Eksperckich Fundacji Integracja.

Podkasty

Nosem w nos z... Kingą Nowakowską

schedule 24 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Zapraszamy na kolejne wydanie Eurobuild Podcasts – serii wywiadów z najciekawszymi osobowościami rynku nieruchomości! Tym razem siedzimy "nosem w nos" z Kingą Nowakowską, dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu grupy Capital Park.

Podkasty

Nosem w nos z... Tomaszem Konarskim

schedule 10 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Ruszyliśmy z kopyta i nie ustajemy! To już trzecie wydanie Eurobuild Podcasts – serii wywiadów z najciekawszymi osobowościami rynku nieruchomości. Tym razem "nosem w nos" spotkał się z nami Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT.

Podkasty

Nosem w nos z… Magdaleną Kowalewską

schedule 06 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Zapraszamy na drugie wydanie Eurobuild Podcasts – serii wywiadów z najciekawszymi osobowościami rynku nieruchomości! Tym razem siadamy "nosem w nos" z Magdą Kowalewską, country managerem i członkiem zarządu Immofinanz.

Podkasty

Nosem w nos z... Tomaszem Czubą

schedule 25 kwietnia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Zapraszamy na premierę Eurobuild Podcasts – serii wywiadów z najciekawszymi osobowościami rynku nieruchomości! Spotkaj się "nosem w nos" z pierwszym gościem, Tomaszem Czubą, szefem agencji biurowej JLL.

Kategorie