EN

Polska Biuro Na Miarę – kompleksowo, w całym kraju 

Materiał partnera
Biuro Na Miarę umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych jako wyspecjalizowana firma doradcza kompleksowo obsługująca najemców i wynajmujących.

Już dziś, po zaledwie siedmiu latach od rozpoczęcia działalności zbieramy najlepsze opinie, jesteśmy rozpoznawalni, ale przede wszystkim mamy potwierdzoną skuteczność. Każdego dnia jedna firma zawiera transakcję najmu za naszym pośrednictwem – mówi Michał Nisengolc, wspólnik i wiceprezes spółki.

Poza obsługą wynajmu biur, firma działa też w obszarach Fit-out, Capital Markets, Retail i obsługi prawnej, przy negocjacjach umów najmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści

Nasi specjaliści cechują się inicjatywą i wyjątkowym zaangażowaniem w trakcie obsługi klienta - mówi Tomasz Węglarz, który przez ostatnie lata był odpowiedzialny za budowę sieci oddziałów Biuro Na Miarę w największych polskich miastach, gdzie obecnie pełni rolę lidera zespołu.

Aktualnie jesteśmy w stanie obsługiwać procesy jednej firmy w 10 największych miastach jednocześnie nie tracąc na dynamice procesu. W każdym z nich mamy swojego przedstawiciela na miejscu.

Wzmocnienie naszej obecności w miastach regionalnych jest naturalnym kierunkiem rozwoju, o który zamierzamy dbać w najbliższych latach, przy jednoczesnym zwiększaniu kompetencji naszych fantastycznych ludzi - dodaje.

Rynki, na których aktualnie działamy to Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów i Lublin. Wartość umów najmu podpisanych w tych miastach za naszym pośrednictwem przekroczy 100.000.000 PLN w 2022 roku.

Landlord Representation - usługa oparta o wyniki i zaufanie

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wynajmować budynki biurowe każdej klasy, nawet w najtrudniejszych czasach dla rynku.

Usługę komercjalizacji rozpoczęliśmy w środku pandemii reprezentując właściciela jednej z kamienic biurowych na warszawskiej Pradze. Pomimo specyficznej sytuacji na rynku udało nam się w pełni wynająć cały budynek – wspomina Jakub Bereś, menedżer działu Landlord Representation w Biuro Na Miarę.

W każdym budynku dostrzegamy jego wyjątkowe atuty, które maksymalnie eksponujemy z wykorzystaniem najbardziej skutecznych środków promocji. Młody i zaangażowany zespół w oparciu o najnowsze standardy tworzy materiały marketingowe, a wyszkoleni specjaliści sprawnie przeprowadzają procesy; naszych agentów cechuje dostępność, responsywność oraz świetna znajomość budynków.

Dobra współpraca z wynajmującym, zarządcą, architektem oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces komercjalizacji są kluczowe dla całego procesu – dodaje Jakub Bereś.

Otrzymane dotychczas zaufanie pozwoliło wynajmującym na osiągnięcie wymiernych korzyści, właściciele biurowców chcą nas widzieć jako agenta wyłącznego przy kolejnych projektach.

Elastyczne biura dla właścicieli

Uzupełnieniem usługi reprezentacji wynajmującego w standardowym modelu, jest przygotowanie, komercjalizacja i zarządzanie powierzchnią coworkingową. Lubimy adaptować zastane, gotowe układy pomieszczeń, używając przy tym prostych i skutecznych rozwiązań, aby tchnąć w nie nowe życie. Trend posiadania własnej powierzchni elastycznej jest coraz mocniej widoczny na rynku, ale nie każdy wie jak to robić. U nas w ramach współpracy możemy komercjalizować budynek w sposób tradycyjny i elastyczny.

Retail - partery w biurowcach trzeba traktować odrębnie

Wynajmującym przyprowadzamy sprawdzonych najemców; badamy ich wiarygodność, sytuację finansową, dogłębnie staramy się zrozumieć biznes, który prowadzą lub dopiero co tworzą. Naszymi klientami są zarówno firmy sieciowe, instytucje państwowe jak i prywatni przedsiębiorcy. Po drugiej stronie zazwyczaj fundusze i deweloperzy. Wiemy kiedy i jak połączyć ze sobą obydwie odmienne strony transakcji. W naszej opinii, aby skutecznie zapełniać partery nowymi podmiotami, należy wyraźnie oddzielić od siebie najemców biurowych i tych z branż handlowo-usługowych.

Widzimy pole to poprawienia procesów i szybszego wynajmowania parterów, przy minimalizowaniu ryzyka dla właściciela budynku. Przede wszystkim najemcy lokali usługowych potrzebują więcej zrozumienia i indywidualnego traktowania – mówi Karolina Kunciak, specjalistka ds. najmu lokali handlowych i usługowych.

Fit-Out - wsparcie niezbędne w procesie wynajmu biura

Przy rosnących cenach materiałów i wykończenia jesteśmy zmuszeni poszukiwać alternatywnych rozwiązań dla wynajmujących i najemców, aby efektywniej zarządzać budżetami na wykończenie i wyposażenie powierzchni biurowych.

Organizacja przetargów, wspieranie wyborów, rozstrzyganie konfliktów to nasz chleb powszedni – mówi Alexandra Kwapisiński, Główna Koordynatorka Projektów w dziale Fit-out. Idąc ramię w ramię z brokerami uszczelniamy procesy, aby szybciej, sprawniej i taniej realizować przedsięwzięcia naszych kontrahentów. Obecnie prowadzimy budowy biur jako menedżerowie projektu i koordynujemy zamówienia elementów wyposażenia biura.

Capital Markets - sprawnie kupisz biurowiec

Łączymy strony transakcji zainteresowane produktami inwestycyjnymi w obrocie budynkami i gruntami na rynku nieruchomości komercyjnych. W portfolio produktów mamy zarówno mniejsze kameralne projekty z atrakcyjną stopą zwrotu, w pełni skomercjalizowane budynki klasy A, jak i działki przeznaczone pod projekty PRS. Uzupełnieniem obsługi transakcyjnej jest doradztwo prawne w ramach usługi Legal.

Obsługa doświadczonego prawnika nie tylko pomaga naszym klientom w zrozumieniu często zawiłych konstrukcji prawnych, ale przede wszystkim służy wsparciem na każdym etapie transakcji, pomagając w sprawnym jej zamknięciu – zaznacza Agnieszka Chrzanowska, Legal Counsel w Biuro Na Miarę.

Nasze atuty - stabilny rozwój i retencja pracowników

Naszą największą dumą jest fakt, że jak ktoś decyduje się na pracę w naszej firmie to zostaje z nami na dłużej. Są z nami osoby od początku istnienia firmy i ciągle stają się lepsi, personalnie i zawodowo. Doceniamy ich indywidualne umiejętności, proponujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dajemy możliwość rozwoju, a oni lubią nasz niekorporacyjny styl pracy. Ciągle tworzymy i wiele od siebie wymagamy. Korzystamy z nowinek technologicznych i szybko adaptujemy się do zmian. Nasza firma od samego początku jest dochodowa i transparentna. Rośniemy w tempie ponad 20 proc. r-d-r., a 2022 będzie jeszcze lepszy. I to nas nakręca!

Jerzy Węglarz

prezes zarządu, Biuro Na Miarę

www.biuronamiare.pl

Ostatnie nowości

ESG

Polska Najjaśniej pod latarnią

schedule 09 czerwca 2023
Opr./edited by ANZ

Firma Hillwood Polska postanowiła zredukować emisję zanieczyszczenia światłem. Nowe rozwiązania wprowadzono na razie w inwestycji magazynowej w Jankach Sokołowie w gminie Michałowice.

Materiał partnera

Polska Złota 83 w Warszawie oficjalnie gotowa na wynajem!

schedule 05 czerwca 2023
Eurobuild CEE

Wytyczona już pod koniec XVII wieku ulica Złota w Warszawie ma na swoim koncie wiele wyjątkowych historii, atrakcyjnych budynków i dobrze prosperujących zakładów przemysłowych. Dziś jedna z najważniejszych ulic stolicy doczekała się także prawdziwego diamentu, który przeszedł generalny remont i renowację. Nowo oddany do użytku apartamentowiec pod numerem 83 zapiera dech. 

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Większe Nowe Bielawy

schedule 09 czerwca 2023
Opr./edited by ANZ

Zakończyła się rozbudowa centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu. Do użytku oddano drugi obiekt handlowy, który zajmują trzy sklepy wielkopowierzchniowe – Sinsay, Maxi Zoo i Action.

Materiał partnera

Polska Mocne wejście BIG Shopping Centers Ltd. na polski rynek: do Andrychowa i Lubina przybył silny gracz

schedule 07 czerwca 2023
Eurobuild CEE

BIG Andrychów i BIG Lubin - to nowe nazwy Galerii Andrychów i Cuprum Park w Lubinie. Obiekty stanowią pierwsze parki handlowe firmy BIG w Polsce. Oba parki handlowe zostały przejęte przez BIG Shopping Centers w 2022 roku i w ostatnim miesiącu przeszły proces całkowitego rebrandingu w stylu BIG.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Miele z widokiem na pałac Poznańskiego

schedule 09 czerwca 2023
Opr./edited by ANZ

Do sieci Miele Experience Center w Polsce dołączył salon w Łodzi. Placówka mieści się w centrum miasta, w budynku Ogrodowa 8 Office.

Rynek mieszkaniowy

Polska Wybudują na Żeraniu

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by MR

GH Development wybrało generalnego wykonawcę inwestycji przy ul. Kotsisa 2/4 na warszawskiej Pradze Północ. Budynek mieszkalny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym zrealizuje firma Łucz-Bud.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Co trzeci magazyn dla e-commerce

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Na początku roku dało się zaobserwować spadek wolumenu projektów w budowie i mniej podpisanych umów, w porównaniu z rekordami przypadającymi na rok 2021 i 2022 - wynika z raportu BNP Paribas Real Estate Poland. W ocenie ekspertów rynek napędza w dużym stopniu e-commerce.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Aura zmian

schedule 09 czerwca 2023
Opr./edited by MR

W Aura Centrum Olsztyna rozpoczęła się modernizacja - swoje lokale przeniesie, wyremontuje i powiększy w sumie 15 najemców. Przebudowa zapewni także łatwiejsze poruszanie się w przestrzeniach galerii. Wszystkie prace zostaną zakończone jesienią tego roku.   

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Z Placu Teatralnego na plac Kościuszki

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Koncept restauracyjny Dinette w I kwartale 2024 roku przeprowadzi się do wrocławskiej Renomy. Wystrój bistro będzie inspirowany stylem art déco i modernizmem.

Rynek mieszkaniowy

Polska Komfort nad morzem

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by ANZ

Trójmiejski deweloper Invest Komfort zakończył budowę kompleksu apartamentów Smolna Sopot.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Logistyczna Polska rośnie

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by JC

Jak wynika z najnowszego raportu firmy Cushman & Wakefield, początek roku w sektorze magazynowym w Polsce stanął pod znakiem najwyższej w historii nowej podaży dostarczonej przez deweloperów.

Architektura i urbanistyka

Polska Warszawski Plac Centralny

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by MR

W Warszawie rozpoczęła się budowa placu Centralnego, który znajdzie się w środkowej części placu Defilad. Przed Pałacem Kultury i Nauki pojawi się ponad 100 nowych drzew, tysiące krzewów, trawniki oraz sadzawka.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Lightware w nowej siedzibie

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by ANZ

Dostawca sprzętu audiowizualnego Lightware wynajął 7 tys. mkw. w Hungária Office Park w Budapeszcie na swoją nową siedzibę.

Rynek mieszkaniowy

Polska Karmar na swoim miejscu

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by JC

Karmar wybuduje II etap osiedla In Place w stołecznych Włochach. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki mieszkalne.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Czechy Zapakują w Pardubicach

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by JC

Firma Ire-Tex Praha podpisała pięcioletnią umowę najmu hali produkcyjnej o powierzchni 7,5 tys. mkw. w strefie przemysłowej Fáblovka w czeskich Pardubicach.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska RealCo wyemitowało pierwsze obligacje

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Firma deweloperska RealCo Property Investment and Development zakończyła pierwszą w historii grupy emisję obligacji skierowanych do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Spółka uplasowała wszystkie oferowane obligacje serii A o łącznej wartości 21 mln zł.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Radioterapia i diagnostyka w Fabryce PZO

schedule 07 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Powierzchnie biurowe w warszawskiej Fabryce PZO zostały w całości wynajęte. Najemcą około 380 mkw. na parterze budynku PZO II została firma medyczna Affidea, która w III kwartale 2023 roku otworzy swoją trzecią placówkę w Warszawie i 34. w Polsce.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Kredyt na Art Deco Marymont

schedule 06 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Alior Bank sfinansuje budowę Art Deco Marymont w Warszawie. Inwestor projektu, spółka Terra Casa, poprzez spółkę celową podpisała z bankiem umowę kredytową na realizację apartamentowca.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Prawnicy z widokiem na centrum Warszawy

schedule 06 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Polskie biuro międzynarodowej sieci prawniczej Eversheds Sutherland zajmie 18. i częściowo 17. piętro biurowca Widok Towers w centrum Warszawy. Na powierzchni ponad 1,4 tys. mkw. powstaje przestrzeń zaprojektowana z myślą o dobrostanie pracowników i dostosowana do unikalnych potrzeb branży prawniczej. 

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Oprogramowanie dla biznesu w Nimbusie

schedule 06 czerwca 2023
Opr./edited by MR

LeverX otwiera biuro w budynku Nimbus Office w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. To drugie biuro amerykańskiej firmy w Polsce, po siedzibie we Wrocławiu.

Najnowsze w Materiał partnera

schedule 08 maja 2023

Luksusowe Apartamenty Biały Kamień

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwestycja prestiżowego kompleksu hotelowego oraz wielokrotnie nagradzanego Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień. Powstaną w odległości 50 m od istniejącego od 2008 r. Hotelu Biały Kamień, który oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój i od nowo wybudowanej wieży Sky Walk. Planowany obiekt położony będzie w otulinie góry Biały Kamień, co gwarantuje ciszę, spokój, a przede wszystkim malownicze widoki.

schedule 13 kwietnia 2023

Zyski z zakupu gruntów. Kluczem są kompetencje

Warszawa jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo stolic do zamieszkania w Unii Europejskiej. Aby utrzymać tę konkurencyjność, należy przede wszystkim poszerzać ofertę gruntów.

schedule 18 stycznia 2023

Przebudowa hotelu w Zakopanem – postępowanie przetargowe

schedule 14 grudnia 2022

Pokój hotelowy – koszt, który staje się zyskiem

Grupa Arche rewitalizuje zabytki, by dać nowe życie budynkom, które straciły użytkowość. Dla firmy najważniejsze jest, by zatrzymać zabytek na tym etapie starzenia, na którym dotrwał do naszych czasów. Nie jest udoskonalane w nim nic, co miałoby zmienić jego wygląd. Uzupełniane jest tylko to co niezbędne, nie naruszając przy tym jego charakteru.

schedule 13 grudnia 2022

Biuro Na Miarę – kompleksowo, w całym kraju 

Biuro Na Miarę umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych jako wyspecjalizowana firma doradcza kompleksowo obsługująca najemców i wynajmujących.

schedule 05 grudnia 2022

Kształtowanie przyszłości przestrzeni elastycznych

Eksperci Colliers dyskutują na temat sposobu, w jaki rozwój hybrydowego modelu pracy w dalszym ciągu wpływa na rynek nieruchomości, dając początek interesującym możliwościom dla podmiotów wynajmujących nieruchomości i partnerów franczyzowych.

schedule 15 listopada 2022

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Bielsku-Białej

mBank S.A. ogłasza pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Bielsku-Białej przy pl. Wolności 7 objętej księgą wieczystą BB1B/00070605/9. Działka zabudowana budynkiem o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni ok. 1370 mkw. składającym się z trzech kondygnacji naziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej. Nieruchomość ma wewnętrzny dziedziniec z wjazdem od ul. Paderewskiego.

schedule 21 października 2022

Raport Crido & Savills: Rynek PRS w Polsce – aspekty biznesowe, prawne i podatkowe

Polski rynek najmu instytucjonalnego na pewno znajduje się na początku swojej drogi. Jest niczym pierworodny syn rodu królewskiego w pierwszym latach swojego życia - ledwo zaczął mówić i chodzić, a już wzbudza ogromne zainteresowanie i oczekiwania, a jeszcze musi mierzyć się z mocną presją otoczenia.

schedule 19 września 2022

Przestrzeń elastyczna to korzyść dla każdej firmy… i nieruchomości

Jamal Brown, założyciel agencji nieruchomości komercyjnych z San Diego – The Ocean Company – uważa, że przestrzeń elastyczna jest przyszłością. Czy podmioty wynajmujące nieruchomości komercyjne pozostaną w tyle, jeśli nie uwzględnią jej w swoich ofertach?

schedule 02 sierpnia 2022

Ciarki na piasku

83 firmy, 1256 sprzedanych wejściówek i 56 drużyn – po dwuletniej przerwie JLL Polska wraca do organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń sektora real estate – JLL Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości. Tegoroczne rozgrywki odbędą się już w najbliższy czwartek, 4 sierpnia, w Monta Beach Volley Club przy ulicy Zaruskiego 12 w Warszawie.

schedule 02 sierpnia 2022

Nowy raport ESG – Atrium

Atrium po raz szósty opublikowało raport ESG, prezentujący osiągnięcia firmy w 2021 roku. Raport podsumowuje kluczowe działania w zakresie realizacji strategii ESG. Firma wyznaczyła nowe, jeszcze bardziej ambitne średnioterminowe cele na 2030 rok, które obejmują zmniejszenie śladu węglowego swoich centrów handlowych o 40% w 2030 roku w porównaniu do 2019 roku. Do 2050 roku Atrium chce stać się organizacją neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla.

schedule 06 czerwca 2022

Wypróbuj pierwszy w Polsce automatyczny podziemny parking rowerowy!

Grupa Capital Park, inwestor Fabryki Norblina, dołączyła do inicjatywy Eurobuildu „Garnitury na rowery” zostając Sponsorem Finału Przejazdu. Uczestnicy tegorocznej edycji wydarzenia zakończą przejazd w zrewitalizowanym kompleksie i będą mogli przetestować pierwszy w Polsce automatyczny podziemny parking dla rowerów, który funkcjonuje na jego terenie.

schedule 18 maja 2022

MK Dach na sportowo

MK Dach System Sp. z o. o. ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa w dwóch równolegle odbywających się wydarzeniach organizowanych przez Eurobuild CEE – 21. Dorocznym Turnieju Golfa oraz 17. Dorocznym Turnieju Tenisa dla branży nieruchomości.

schedule 04 kwietnia 2022

Coworking w Atlas Tower

W czasach niepewnej sytuacji pandemicznej i związanymi z nią obostrzeniami, coraz większą popularnością cieszą się biura coworkingowe, zapewniające znacznie większą elastyczność i swobodę najemcom. Dodajmy do tego skomplikowane prawo podatkowe dla przedsiębiorców i jasne staje się, czego małe i średnie firmy obecnie potrzebują – wsparcia merytorycznego i przestrzeni dostosowanej do ich potrzeb.

schedule 22 marca 2022

Trójmiasto przyciąga skandynawskim klimatem

Za chwilę miną dwa lata od momentu pojawienia się koronawirusa w Polsce. Co można powiedzieć o aktualnej kondycji naszego rynku biurowego?

schedule 01 lutego 2022

CMS z rozbudowanym zespołem nieruchomości i budownictwa

Ponad 40 specjalistów, w tym 5 partnerów, tworzy praktykę nieruchomości i budownictwa kancelarii CMS. Powstał jeden z największych i najbardziej doświadczonych zespołów tego sektora w Polsce.

schedule 01 lutego 2022

Jak wrócić do biura w dobrej kondycji?

Skanska przeprowadziła już trzecie badanie, które dotyczyło powrotu do biur w czterech krajach – w Polsce, Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Poprzednie edycje koncentrowały się na potrzebach pracowników oraz ich oczekiwaniach względem biur w nowej rzeczywistości. Tym razem deweloper skupił się na badaniu wpływu pandemii na zdrowie psychiczne i dobrostan użytkowników biur.

schedule 06 grudnia 2021

INWI oferuje pracownikom udziały i szuka co-founderów

Nowoczesne systemy motywacyjne dostrzegają zależności pomiędzy zaangażowaniem pracownika wykazującym inicjatywę a zyskiem firmy. Większa motywacja przekłada się na realnie lepsze wyniki. Daniel Radkiewicz, prezes INWI, polskiej spółki, która zrewolucjonizowała rynek nieruchomości, jest o tym przekonany.

schedule 08 listopada 2021

Zrównoważone przyciąganie

Z naszych badań wynika, że 65% pracowników w regionie CEE chce pracować w certyfikowanym, zrównoważonym biurze. Przewidujemy migrację najemców do nowych budynków, które lepiej odpowiadają na ich potrzeby – zapowiada Paweł Warda z firmy Skanska Commercial Development Europe

schedule 26 października 2021

Spacerem przez Varso

WIREP (Women in Real Estate in Poland) Property Walk 2021 już za nami, tym razem członkinie oraz tegoroczni partnerzy wydarzenia spotkali się w kompleksie Varso Place.

Kategorie