EN

Polska Biuro Na Miarę – kompleksowo, w całym kraju 

Materiał partnera
Biuro Na Miarę umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych jako wyspecjalizowana firma doradcza kompleksowo obsługująca najemców i wynajmujących.

Już dziś, po zaledwie siedmiu latach od rozpoczęcia działalności zbieramy najlepsze opinie, jesteśmy rozpoznawalni, ale przede wszystkim mamy potwierdzoną skuteczność. Każdego dnia jedna firma zawiera transakcję najmu za naszym pośrednictwem – mówi Michał Nisengolc, wspólnik i wiceprezes spółki.

Poza obsługą wynajmu biur, firma działa też w obszarach Fit-out, Capital Markets, Retail i obsługi prawnej, przy negocjacjach umów najmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści

Nasi specjaliści cechują się inicjatywą i wyjątkowym zaangażowaniem w trakcie obsługi klienta - mówi Tomasz Węglarz, który przez ostatnie lata był odpowiedzialny za budowę sieci oddziałów Biuro Na Miarę w największych polskich miastach, gdzie obecnie pełni rolę lidera zespołu.

Aktualnie jesteśmy w stanie obsługiwać procesy jednej firmy w 10 największych miastach jednocześnie nie tracąc na dynamice procesu. W każdym z nich mamy swojego przedstawiciela na miejscu.

Wzmocnienie naszej obecności w miastach regionalnych jest naturalnym kierunkiem rozwoju, o który zamierzamy dbać w najbliższych latach, przy jednoczesnym zwiększaniu kompetencji naszych fantastycznych ludzi - dodaje.

Rynki, na których aktualnie działamy to Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów i Lublin. Wartość umów najmu podpisanych w tych miastach za naszym pośrednictwem przekroczy 100.000.000 PLN w 2022 roku.

Landlord Representation - usługa oparta o wyniki i zaufanie

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wynajmować budynki biurowe każdej klasy, nawet w najtrudniejszych czasach dla rynku.

Usługę komercjalizacji rozpoczęliśmy w środku pandemii reprezentując właściciela jednej z kamienic biurowych na warszawskiej Pradze. Pomimo specyficznej sytuacji na rynku udało nam się w pełni wynająć cały budynek – wspomina Jakub Bereś, menedżer działu Landlord Representation w Biuro Na Miarę.

W każdym budynku dostrzegamy jego wyjątkowe atuty, które maksymalnie eksponujemy z wykorzystaniem najbardziej skutecznych środków promocji. Młody i zaangażowany zespół w oparciu o najnowsze standardy tworzy materiały marketingowe, a wyszkoleni specjaliści sprawnie przeprowadzają procesy; naszych agentów cechuje dostępność, responsywność oraz świetna znajomość budynków.

Dobra współpraca z wynajmującym, zarządcą, architektem oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces komercjalizacji są kluczowe dla całego procesu – dodaje Jakub Bereś.

Otrzymane dotychczas zaufanie pozwoliło wynajmującym na osiągnięcie wymiernych korzyści, właściciele biurowców chcą nas widzieć jako agenta wyłącznego przy kolejnych projektach.

Elastyczne biura dla właścicieli

Uzupełnieniem usługi reprezentacji wynajmującego w standardowym modelu, jest przygotowanie, komercjalizacja i zarządzanie powierzchnią coworkingową. Lubimy adaptować zastane, gotowe układy pomieszczeń, używając przy tym prostych i skutecznych rozwiązań, aby tchnąć w nie nowe życie. Trend posiadania własnej powierzchni elastycznej jest coraz mocniej widoczny na rynku, ale nie każdy wie jak to robić. U nas w ramach współpracy możemy komercjalizować budynek w sposób tradycyjny i elastyczny.

Retail - partery w biurowcach trzeba traktować odrębnie

Wynajmującym przyprowadzamy sprawdzonych najemców; badamy ich wiarygodność, sytuację finansową, dogłębnie staramy się zrozumieć biznes, który prowadzą lub dopiero co tworzą. Naszymi klientami są zarówno firmy sieciowe, instytucje państwowe jak i prywatni przedsiębiorcy. Po drugiej stronie zazwyczaj fundusze i deweloperzy. Wiemy kiedy i jak połączyć ze sobą obydwie odmienne strony transakcji. W naszej opinii, aby skutecznie zapełniać partery nowymi podmiotami, należy wyraźnie oddzielić od siebie najemców biurowych i tych z branż handlowo-usługowych.

Widzimy pole to poprawienia procesów i szybszego wynajmowania parterów, przy minimalizowaniu ryzyka dla właściciela budynku. Przede wszystkim najemcy lokali usługowych potrzebują więcej zrozumienia i indywidualnego traktowania – mówi Karolina Kunciak, specjalistka ds. najmu lokali handlowych i usługowych.

Fit-Out - wsparcie niezbędne w procesie wynajmu biura

Przy rosnących cenach materiałów i wykończenia jesteśmy zmuszeni poszukiwać alternatywnych rozwiązań dla wynajmujących i najemców, aby efektywniej zarządzać budżetami na wykończenie i wyposażenie powierzchni biurowych.

Organizacja przetargów, wspieranie wyborów, rozstrzyganie konfliktów to nasz chleb powszedni – mówi Alexandra Kwapisiński, Główna Koordynatorka Projektów w dziale Fit-out. Idąc ramię w ramię z brokerami uszczelniamy procesy, aby szybciej, sprawniej i taniej realizować przedsięwzięcia naszych kontrahentów. Obecnie prowadzimy budowy biur jako menedżerowie projektu i koordynujemy zamówienia elementów wyposażenia biura.

Capital Markets - sprawnie kupisz biurowiec

Łączymy strony transakcji zainteresowane produktami inwestycyjnymi w obrocie budynkami i gruntami na rynku nieruchomości komercyjnych. W portfolio produktów mamy zarówno mniejsze kameralne projekty z atrakcyjną stopą zwrotu, w pełni skomercjalizowane budynki klasy A, jak i działki przeznaczone pod projekty PRS. Uzupełnieniem obsługi transakcyjnej jest doradztwo prawne w ramach usługi Legal.

Obsługa doświadczonego prawnika nie tylko pomaga naszym klientom w zrozumieniu często zawiłych konstrukcji prawnych, ale przede wszystkim służy wsparciem na każdym etapie transakcji, pomagając w sprawnym jej zamknięciu – zaznacza Agnieszka Chrzanowska, Legal Counsel w Biuro Na Miarę.

Nasze atuty - stabilny rozwój i retencja pracowników

Naszą największą dumą jest fakt, że jak ktoś decyduje się na pracę w naszej firmie to zostaje z nami na dłużej. Są z nami osoby od początku istnienia firmy i ciągle stają się lepsi, personalnie i zawodowo. Doceniamy ich indywidualne umiejętności, proponujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dajemy możliwość rozwoju, a oni lubią nasz niekorporacyjny styl pracy. Ciągle tworzymy i wiele od siebie wymagamy. Korzystamy z nowinek technologicznych i szybko adaptujemy się do zmian. Nasza firma od samego początku jest dochodowa i transparentna. Rośniemy w tempie ponad 20 proc. r-d-r., a 2022 będzie jeszcze lepszy. I to nas nakręca!

Jerzy Węglarz

prezes zarządu, Biuro Na Miarę

www.biuronamiare.pl

Ostatnie nowości

Rynek inwestycyjny i finansowy

Rumunia Żabka ze zgodą na Rumunię

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

Grupa Żabka otrzymała zgodę rumuńskiego UOKIK-u na przejęcie większościowych spółki Drim Daniel Distributie, dystrybutora produktów FMCG.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Rekomercjalizacja w Zgierzu i Grodzisku

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

Firma Newgate Investment podpisała umowy najmu dotyczące dwóch lokali o łącznej powierzchni około 1,2 tys. mkw., których najemcą była wcześniej spółka Neonet. Na powierzchni w Zgierzu swój sklep otworzy Rossmann, a w Grodzisku Mazowieckim – Media Expert.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Dostali kredyt na fotowoltaikę

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

Litewska spółka inwestycyjna Atsinaujinančios energetikos investicijos pozyskała finansowanie w wysokości 45 mln euro na realizację 16 farm fotowoltaicznych w zachodniej Polsce. Kredytu udzieliły Eiffel Investment Group i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Zmotoryzowana Żabka

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

W Opolu, w budynku lokalnej stacji paliw Viwa, został otwarty sklep Żabka. To druga placówka sieci tego typu, przeznaczona m.in. dla zmotoryzowanych klientów.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Węgry Firma lotnicza koło lotniska

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by ANZ

CTP podpisało długoterminową umowę najmu około 5,6 tys. mkw. wielofunkcyjnej powierzchni w parku logistycznym CTPark Budapest Ecser z firmą FL Technics, specjalizującą się w obsłudze technicznej i naprawach samolotów.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Trójka w Silwanie

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Do grona najemców parku handlowego Silwana w Gorzowie Wielkopolskim dołączyła drogeria Rossmann, biuro podróży Itaka i restauracja Świat Pierogów.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Cropp wprowadzi się do Swarzędza

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

Grupa Capital Park podpisała umowę ze sklepem Cropp, którego nowy lokal pojawi się w należącym do spółki centrum handlowym ETC Swarzędz. W podpoznańskiej galerii Cropp zajmie powierzchnię ponad 510 mkw.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Podwójny debiut Bricomarché

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Bricomarché otworzyło nowe placówki w Międzyrzecu Podlaskim i Rudzie Śląskiej-Halembie. To pierwsze sklepy sieci w obu tych miejscowościach.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Pora na Dobrą Novinę

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Do użytku oddano centrum produkcyjno-logistyczne Dobra Novina. Obiekt zajmuje teren 3,3 ha i leży pod Elblągiem, w sąsiedztwie drogi S7.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Biuro to miejsce spotkań

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Jak wynika z najnowszych badań JLL, przeprowadzonych wśród pracowników biurowych w Polsce, 64 proc. z nich pracuje stacjonarnie do dwóch dni w tygodniu włącznie. Z kolei 55 proc. ankietowanych uważa, że biuro jest niezbędnym elementem budującym kulturę firmy.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Kosmetyki zostają w Nowej Górnej

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Yves Rocher przedłużył umowę najmu w łódzkim centrum handlowym Nowa Górna. Francuska sieć kosmetyczna oferuje m.in. produkty pielęgnacyjne i perfumy.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Nie tylko dla sportowców

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Działalność w konińskim Vendo Parku ma wkrótce rozpocząć Xtreme Fitness. Do grona najemców obiektu dołączyła również sieć Sinsay oraz Piekarnia Grochola.

Rynek mieszkaniowy

Polska ŚwiatoVida już w sprzedaży

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by JC

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji ŚwiatoVida na warszawskiej Białołęce. W ramach projektu powstaną dwa budynki, w których znajdzie się łącznie 311 mieszkań.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Meduza i ramen

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

Restauracja Ramen Shop dołączyła do najemców krakowskiego biurowca M65 Meduza przy ul. Mogilskiej. Lokal o powierzchni około 90 mkw. znajduje się na parterze budynku.

Rynek mieszkaniowy

Polska Nowa setka na Osiedlu Przyjemnym

schedule 01 marca 2024
Opr./edited by MR

Atal powiększył o około 100 mieszkań ofertę na Osiedlu Przyjemnym w Gdańsku. Inwestycja obejmująca dziewięć budynków powstaje w przy ul. Flisykowskiego.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Wita w Twierdzy Kraków

schedule 29 lutego 2024
Opr./edited by MR

Echo Investment i Archicom zrealizują wielofunkcyjny projekt przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. W miejscu dawnych magazynów zaopatrzenia Twierdzy Kraków powstanie pięć czteropiętrowych budynków. Inwestycja budowana będzie etapowo, a jej zakończenie planowane jest w 2026 roku.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Pan Kleks w Koneserze

schedule 29 lutego 2024
Opr./edited by MR

W Centrum Praskim Koneser w Warszawie w II połowie roku powstanie interaktywne muzeum „Kleks. Magia Kina”.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Elektronika w Nowej Sukcesji

schedule 29 lutego 2024
Opr./edited by JC

Do grona najemców Nowej Sukcesji dołączyła sieć Media Expert. Elektromarket zajmie w łódzkim obiekcie powierzchnię ponad 900 mkw.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Chętni na Pasaż Ciechanowski

schedule 29 lutego 2024
Opr./edited by MR

CCC i HalfPrice dołączają do najemców Pasażu Ciechanowskiego. Marki zajmą łącznie ponad 2,5 tys. mkw. Otwarcie parku handlowego w Ciechanowie zaplanowano na IV kwartał 2025 roku.

Technologie

Polska Cyrkularna logistyka mody

schedule 29 lutego 2024
Opr./edited by MR

Reflaunt, platforma technologiczna zajmująca się sprzedażą odzieży z drugiej ręki oraz DHL Supply Chain ogłaszają współpracę logistyczną w zakresie optymalizacji usług z zakresu recommerce. .

Najnowsze w Materiał partnera

schedule 29 grudnia 2023

Deweloperzy Dzieciom – sukces po raz dwunasty!

Kilka dni temu roku odbył się finał 12. edycji Deweloperzy Dzieciom. W ramach akcji wyjątkowe prezenty otrzymały dzieci z publicznych rodzinnych domów dziecka oraz innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Wielkopolski. "Eurobuild" od wielu lat patronuje tej zaszczytnej akcji.

schedule 13 grudnia 2023

Deweloperzy Dzieciom po raz dwunasty!

Każdego roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbywa się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom. Tegoroczna, już XII edycja tego wydarzenia wesprze tradycyjnie podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski. "Eurobuild" kolejny raz jest patronem medialnym tego wydarzenia.

schedule 05 grudnia 2023

Lepsza jakość sprzątania to większa satysfakcja pracowników

Nowe badanie pokazuje jak czyste, dobrze funkcjonujące miejsce pracy wpływa na satysfakcję pracowników

schedule 30 listopada 2023

Transformacja energetyczna uratuje świat

Przyszłość jest fikcją, więc powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony, a Polska może czerpać w tej kwestii z doświadczeń Wielkiej Brytanii. O prognozach, zagrożeniach i możliwościach rozwoju opowiedziała znana brytyjska inżynier i architektka, Dame Jo Da Silva w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie. "Eurobuild" był patronem medialnym tego wydarzenia.

schedule 16 listopada 2023

Żeby las był na zawsze

Hektar dojrzałego lasu może w ciągu swojego życia zakumulować 1,5 tysiąca tony CO2. Odpowiedzialny biznes musi zrozumieć tę zależność – przekonują przedstawiciele firmy MDC2, która wspiera Fundację Las Na Zawsze. O genezie i szczegółach tej współpracy opowiadają Magda Cieliczko, Lidia Jabłonowska-Luba i Jeremy Cordery

schedule 14 listopada 2023

W biznesie stawiamy na długoterminowe partnerstwo

Michał Ptaszyński, country manager Poland w firmie Logicor, mówi nam optymistycznie o przyszłości branży logistycznej w Polsce, najbliższych planach inwestycyjnych firmy oraz o tym, że warto działać na rzecz lokalnych społeczności

schedule 29 września 2023

Łódź zaprasza do Monachium!

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości tegorocznego Expo Real na wydarzenia organizowane na stoisku Urzędu Miasta Łódź. "Eurobuild" będzie także na miejscu jako patron medialny łódzkich eventów. 

schedule 25 września 2023

Grunt to  doświadczenie

W ekskluzywnym wywiadzie dla „Eurobuildu” managerowie firmy doradczej Greenfields, Justyna Cymerman, dyrektorka działu urbanistyki, i Michał Różycki, dyrektor pionu nieruchomości gruntowych – sektor living, opowiadają o największych sukcesach firmy ostatnich lat, rosnącej roli idei ESG oraz coraz bardziej pożądanych terenach typu brownfield, ponadto zapowiadają jeszcze większą gorączkę na rynku inwestycji mieszkaniowych.

schedule 31 sierpnia 2023

Maksymalizacja higieny i minimalizacja śladu węglowego w całym cyklu życia produktu

Zmiany klimatu zmuszają firmy do wdrażania strategii biznesowych opartych na gospodarce obiegowej. Essity oraz jej światowa marka Tork® wykorzystują obiegowy cykl życia produktu w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, począwszy od pozyskiwania surowców, a skończywszy na utylizacji

schedule 22 sierpnia 2023

Dynamiczny rozwój Białołęki atutem Galerii Północnej

Białołęka zyskuje nowe inwestycje i mieszkańców, a Galeria Północna – klientów. Ale nie tylko rozwój dzielnicy pozytywnie wpływa na obiekt. Rośnie także rynek galerii, który obejmuje już swoim zasięgiem ponad 1 mln mieszkańców Warszawy i okolic. O roli dzielnicy, poszerzającym się catchmencie i potencjale Północnej opowiada Roman Bugajczyk, dyrektor obiektu.

schedule 29 czerwca 2023

Solidny związek na lata

Systemy operacyjno-finansowe wspierające zarządców nieruchomości nieustannie się rozbudowują i zmieniają, by nadążać za zmieniającymi się potrzebami rynku. Bezcenne pozostają dobre relacje między dostawcami i użytkownikami tych systemów oraz gotowość do wspólnego mierzenia się z wyzwaniami

schedule 05 czerwca 2023

Złota 83 w Warszawie oficjalnie gotowa na wynajem!

Wytyczona już pod koniec XVII wieku ulica Złota w Warszawie ma na swoim koncie wiele wyjątkowych historii, atrakcyjnych budynków i dobrze prosperujących zakładów przemysłowych. Dziś jedna z najważniejszych ulic stolicy doczekała się także prawdziwego diamentu, który przeszedł generalny remont i renowację. Nowo oddany do użytku apartamentowiec pod numerem 83 zapiera dech. 

schedule 08 maja 2023

Luksusowe Apartamenty Biały Kamień

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwestycja prestiżowego kompleksu hotelowego oraz wielokrotnie nagradzanego Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień. Powstaną w odległości 50 m od istniejącego od 2008 r. Hotelu Biały Kamień, który oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój i od nowo wybudowanej wieży Sky Walk. Planowany obiekt położony będzie w otulinie góry Biały Kamień, co gwarantuje ciszę, spokój, a przede wszystkim malownicze widoki.

schedule 13 kwietnia 2023

Zyski z zakupu gruntów. Kluczem są kompetencje

Warszawa jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo stolic do zamieszkania w Unii Europejskiej. Aby utrzymać tę konkurencyjność, należy przede wszystkim poszerzać ofertę gruntów.

schedule 18 stycznia 2023

Przebudowa hotelu w Zakopanem – postępowanie przetargowe

schedule 14 grudnia 2022

Pokój hotelowy – koszt, który staje się zyskiem

Grupa Arche rewitalizuje zabytki, by dać nowe życie budynkom, które straciły użytkowość. Dla firmy najważniejsze jest, by zatrzymać zabytek na tym etapie starzenia, na którym dotrwał do naszych czasów. Nie jest udoskonalane w nim nic, co miałoby zmienić jego wygląd. Uzupełniane jest tylko to co niezbędne, nie naruszając przy tym jego charakteru.

schedule 13 grudnia 2022

Biuro Na Miarę – kompleksowo, w całym kraju 

Biuro Na Miarę umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych jako wyspecjalizowana firma doradcza kompleksowo obsługująca najemców i wynajmujących.

schedule 05 grudnia 2022

Kształtowanie przyszłości przestrzeni elastycznych

Eksperci Colliers dyskutują na temat sposobu, w jaki rozwój hybrydowego modelu pracy w dalszym ciągu wpływa na rynek nieruchomości, dając początek interesującym możliwościom dla podmiotów wynajmujących nieruchomości i partnerów franczyzowych.

schedule 15 listopada 2022

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Bielsku-Białej

mBank S.A. ogłasza pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Bielsku-Białej przy pl. Wolności 7 objętej księgą wieczystą BB1B/00070605/9. Działka zabudowana budynkiem o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni ok. 1370 mkw. składającym się z trzech kondygnacji naziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej. Nieruchomość ma wewnętrzny dziedziniec z wjazdem od ul. Paderewskiego.

schedule 21 października 2022

Raport Crido & Savills: Rynek PRS w Polsce – aspekty biznesowe, prawne i podatkowe

Polski rynek najmu instytucjonalnego na pewno znajduje się na początku swojej drogi. Jest niczym pierworodny syn rodu królewskiego w pierwszym latach swojego życia - ledwo zaczął mówić i chodzić, a już wzbudza ogromne zainteresowanie i oczekiwania, a jeszcze musi mierzyć się z mocną presją otoczenia.

Wydanie 1 (285) styczeń 2024

Ostatnie komentarze

Kategorie