EN

Polska Biuro Na Miarę – kompleksowo, w całym kraju 

Materiał partnera
Biuro Na Miarę umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych jako wyspecjalizowana firma doradcza kompleksowo obsługująca najemców i wynajmujących.

Już dziś, po zaledwie siedmiu latach od rozpoczęcia działalności zbieramy najlepsze opinie, jesteśmy rozpoznawalni, ale przede wszystkim mamy potwierdzoną skuteczność. Każdego dnia jedna firma zawiera transakcję najmu za naszym pośrednictwem – mówi Michał Nisengolc, wspólnik i wiceprezes spółki.

Poza obsługą wynajmu biur, firma działa też w obszarach Fit-out, Capital Markets, Retail i obsługi prawnej, przy negocjacjach umów najmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści

Nasi specjaliści cechują się inicjatywą i wyjątkowym zaangażowaniem w trakcie obsługi klienta - mówi Tomasz Węglarz, który przez ostatnie lata był odpowiedzialny za budowę sieci oddziałów Biuro Na Miarę w największych polskich miastach, gdzie obecnie pełni rolę lidera zespołu.

Aktualnie jesteśmy w stanie obsługiwać procesy jednej firmy w 10 największych miastach jednocześnie nie tracąc na dynamice procesu. W każdym z nich mamy swojego przedstawiciela na miejscu.

Wzmocnienie naszej obecności w miastach regionalnych jest naturalnym kierunkiem rozwoju, o który zamierzamy dbać w najbliższych latach, przy jednoczesnym zwiększaniu kompetencji naszych fantastycznych ludzi - dodaje.

Rynki, na których aktualnie działamy to Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów i Lublin. Wartość umów najmu podpisanych w tych miastach za naszym pośrednictwem przekroczy 100.000.000 PLN w 2022 roku.

Landlord Representation - usługa oparta o wyniki i zaufanie

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wynajmować budynki biurowe każdej klasy, nawet w najtrudniejszych czasach dla rynku.

Usługę komercjalizacji rozpoczęliśmy w środku pandemii reprezentując właściciela jednej z kamienic biurowych na warszawskiej Pradze. Pomimo specyficznej sytuacji na rynku udało nam się w pełni wynająć cały budynek – wspomina Jakub Bereś, menedżer działu Landlord Representation w Biuro Na Miarę.

W każdym budynku dostrzegamy jego wyjątkowe atuty, które maksymalnie eksponujemy z wykorzystaniem najbardziej skutecznych środków promocji. Młody i zaangażowany zespół w oparciu o najnowsze standardy tworzy materiały marketingowe, a wyszkoleni specjaliści sprawnie przeprowadzają procesy; naszych agentów cechuje dostępność, responsywność oraz świetna znajomość budynków.

Dobra współpraca z wynajmującym, zarządcą, architektem oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces komercjalizacji są kluczowe dla całego procesu – dodaje Jakub Bereś.

Otrzymane dotychczas zaufanie pozwoliło wynajmującym na osiągnięcie wymiernych korzyści, właściciele biurowców chcą nas widzieć jako agenta wyłącznego przy kolejnych projektach.

Elastyczne biura dla właścicieli

Uzupełnieniem usługi reprezentacji wynajmującego w standardowym modelu, jest przygotowanie, komercjalizacja i zarządzanie powierzchnią coworkingową. Lubimy adaptować zastane, gotowe układy pomieszczeń, używając przy tym prostych i skutecznych rozwiązań, aby tchnąć w nie nowe życie. Trend posiadania własnej powierzchni elastycznej jest coraz mocniej widoczny na rynku, ale nie każdy wie jak to robić. U nas w ramach współpracy możemy komercjalizować budynek w sposób tradycyjny i elastyczny.

Retail - partery w biurowcach trzeba traktować odrębnie

Wynajmującym przyprowadzamy sprawdzonych najemców; badamy ich wiarygodność, sytuację finansową, dogłębnie staramy się zrozumieć biznes, który prowadzą lub dopiero co tworzą. Naszymi klientami są zarówno firmy sieciowe, instytucje państwowe jak i prywatni przedsiębiorcy. Po drugiej stronie zazwyczaj fundusze i deweloperzy. Wiemy kiedy i jak połączyć ze sobą obydwie odmienne strony transakcji. W naszej opinii, aby skutecznie zapełniać partery nowymi podmiotami, należy wyraźnie oddzielić od siebie najemców biurowych i tych z branż handlowo-usługowych.

Widzimy pole to poprawienia procesów i szybszego wynajmowania parterów, przy minimalizowaniu ryzyka dla właściciela budynku. Przede wszystkim najemcy lokali usługowych potrzebują więcej zrozumienia i indywidualnego traktowania – mówi Karolina Kunciak, specjalistka ds. najmu lokali handlowych i usługowych.

Fit-Out - wsparcie niezbędne w procesie wynajmu biura

Przy rosnących cenach materiałów i wykończenia jesteśmy zmuszeni poszukiwać alternatywnych rozwiązań dla wynajmujących i najemców, aby efektywniej zarządzać budżetami na wykończenie i wyposażenie powierzchni biurowych.

Organizacja przetargów, wspieranie wyborów, rozstrzyganie konfliktów to nasz chleb powszedni – mówi Alexandra Kwapisiński, Główna Koordynatorka Projektów w dziale Fit-out. Idąc ramię w ramię z brokerami uszczelniamy procesy, aby szybciej, sprawniej i taniej realizować przedsięwzięcia naszych kontrahentów. Obecnie prowadzimy budowy biur jako menedżerowie projektu i koordynujemy zamówienia elementów wyposażenia biura.

Capital Markets - sprawnie kupisz biurowiec

Łączymy strony transakcji zainteresowane produktami inwestycyjnymi w obrocie budynkami i gruntami na rynku nieruchomości komercyjnych. W portfolio produktów mamy zarówno mniejsze kameralne projekty z atrakcyjną stopą zwrotu, w pełni skomercjalizowane budynki klasy A, jak i działki przeznaczone pod projekty PRS. Uzupełnieniem obsługi transakcyjnej jest doradztwo prawne w ramach usługi Legal.

Obsługa doświadczonego prawnika nie tylko pomaga naszym klientom w zrozumieniu często zawiłych konstrukcji prawnych, ale przede wszystkim służy wsparciem na każdym etapie transakcji, pomagając w sprawnym jej zamknięciu – zaznacza Agnieszka Chrzanowska, Legal Counsel w Biuro Na Miarę.

Nasze atuty - stabilny rozwój i retencja pracowników

Naszą największą dumą jest fakt, że jak ktoś decyduje się na pracę w naszej firmie to zostaje z nami na dłużej. Są z nami osoby od początku istnienia firmy i ciągle stają się lepsi, personalnie i zawodowo. Doceniamy ich indywidualne umiejętności, proponujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dajemy możliwość rozwoju, a oni lubią nasz niekorporacyjny styl pracy. Ciągle tworzymy i wiele od siebie wymagamy. Korzystamy z nowinek technologicznych i szybko adaptujemy się do zmian. Nasza firma od samego początku jest dochodowa i transparentna. Rośniemy w tempie ponad 20 proc. r-d-r., a 2022 będzie jeszcze lepszy. I to nas nakręca!

Jerzy Węglarz

prezes zarządu, Biuro Na Miarę

www.biuronamiare.pl

Ostatnie nowości

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Multibox pod Wołominem

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by ANZ

W Nowych Lipinach pod Wołominem otwarto park handlowy Multibox. Nowy obiekt oferuje powierzchnię 1,3 tys. mkw.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Chorwacja Studenac rośnie niedaleko stolicy

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Studenac, chorwacki detalista spożywczy, zbuduje nowe centrum dystrybucyjne w pobliżu Zagrzebia. Obiekt o powierzchni 36 tys. mkw. ma zostać otwarty w 2025 roku.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska WPIP rozbuduje dla WRI

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Wkopano kamień węgielny pod rozbudowę Chylonia Business Parku w Gdyni. W ramach nowej inwestycji WRI Investment powstanie hala magazynowo-usługowa o powierzchni ponad 3,5 tys. mkw.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Ambitne plany LPP

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by ANZ

LPP Logistics planuje 50 proc. wzrost powierzchni magazynowej do końca 2025 roku. Operator logistyczny przewiduje wydatki na rozwój na poziomie 450 mln zł i wzrost powierzchni magazynowej do 700 tys. mkw.

Rynek mieszkaniowy

Polska Młynówka się rozkręca

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Rusza budowa osiedla Młynówka w Jeleniej Górze. W ramach I fazy inwestycji Redkom Development i grupa Europlan zrealizują dwa pięciokondygnacyjne budynki.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Rynek rośnie najszybciej w Europie

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by ANZ

Analitycy BNP Paribas Real Estate Poland w cyklicznym raporcie „At a Glance – Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce, I kwartał 2024 roku” wskazali, że w budowie znajduje się obecnie 2,32 mln mkw. powierzchni przemysłowo-logistycznej, co plasuje Polskę w czołówce rynków europejskich.

Rynek mieszkaniowy

Polska Dwadzieścia lat minęło

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

JLL podsumowuje sytuację na polskim rynku mieszkaniowym w ciągu ostatnich dwóch dekad. Jak zauważają eksperci, wejście Polski do UE stanowiło ważny czynnik rozwoju dla branży deweloperskiej, gdyż znacznie zwiększyło skalę napływu zagranicznego kapitału i know-how w tym sektorze.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Vittera wybrała Olivię

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by ANZ

W gdańskim kompleksie Olivia Centre swoją nową siedzibę otworzyła Viterra, firma z branży handlu roślinami. Spółka zajęła przestrzeń na najwyższym piętrze najnowszego budynku Olivii – Olivia Prime.

ESG

Polska Precertyfikacja dla Saskiego

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Butikowy biurowiec Nowy Saski Crescent z portfolio CA Immo uzyskał precertyfikację WELL. Stanowi to potwierdzenie, że budynek spełnia najwyższe standardy w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników, a także minimalnego wpływu obiektu na środowisko naturalne.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Niemcy Garbe jest bardzo zajęte

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Garbe Industrial Real Estate wynajęło w całości nieruchomość logistyczną położoną w niemieckim Duisburgu. Do obiektu wprowadzi się spółka TST.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Rumunia Finanse w America House

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Do grona najemców America House dołączyły dwie firmy z sektora usług finansowych – VSR i Ebury. Łącznie spółki wynajęły 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska CTPark Warsaw West będzie większy

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by ANZ

CTP zakupił działkę inwestycyjną o powierzchni 85 tys. mkw. w podwarszawskiej gminie Wiskitki, nabycie terenu pozwoli firmie rozbudować kompleks CTPark Warsaw West o dodatkowe 36 tys. mkw.

Eurobuild FM

Polska Michael Polzer o europejskim rynku mieszkaniowym

schedule 18 czerwca 2024
Eurobuild CEE

W najnowszym odcinku Eurobuild FM Michael Polzer, CEO firmy RE/Max Europe, komentuje kondycję branży housing, największe wyzwania stojące przed nią, a także jej perspektywy.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Infinity z biurami flex

schedule 18 czerwca 2024
Opr./edited by ANZ

The Shire – Beyond Coworking dołączył do grona najemców wrocławskiego biurowca Infinity. Sieć biur serwisowanych zajmie ponad 2 tys. mkw. powierzchni na trzecim piętrze budynku. Otwarcie przestrzeni coworkingowej zaplanowano na I kwartał 2025 roku.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Hebe razy dwa

schedule 17 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Sieć drogerii Hebe otworzyła kolejne sklepy w Wielkopolsce. Nowe placówki powstały w Pile i Kaliszu.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Niemcy Startuje Panattoni Park Cologne II

schedule 17 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Panattoni Germany rozpoczął przebudowę dawnej siedziby Forda w Kolonii-Niehl. Na miejscu po rozebranym budynku w najbliższych miesiącach powstanie obiekt logistyczno-przemysłowy o powierzchni użytkowej około 35 tys. mkw.

Style i wnętrza

Polska Witawa odzyskała apetyt

schedule 17 czerwca 2024
Opr./edited by JC

W gdyńskim centrum handlowym Witawa powstał nowy food hall. Za rewitalizację przestrzeni, która pomieści pięć lokali gastronomicznych oraz bar, odpowiedzialne jest Biuro Kreacja.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Ulice handlowe zaczną tętnić życiem

schedule 17 czerwca 2024
Opr./edited by JC

Jak zwracają uwagę eksperci firmy Cushman & Wakefield, rynek handlowy w Polsce znajduje się teraz w interesującym momencie rozwoju. Umowy najmu podpisane w ostatnich miesiącach w Warszawie mogą stanowić zapowiedź odrodzenia ulic handlowych nie tylko w stolicy.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Outsourcing IT w Infinity

schedule 17 czerwca 2024
Opr./edited by MR

Firma Natek Poland, dostawca usług IT i outsourcingu, otworzył nowe biuro w biurowcu Infinity we Wrocławiu. Wrocławska siedziba firmy zajmuje około 600 mkw.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Polska Najszybsi w Europie

schedule 17 czerwca 2024
Opr./edited by MR

W Polsce budowie znajduje się obecnie 2,32 mln mkw. powierzchni przemysłowo-logistycznej, co plasuje nas w czołówce rynków europejskich – wskazują w raporcie „At a Glance – Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce, I kwartał 2024 roku” analitycy BNP Paribas Real Estate Poland.

Najnowsze w Materiał partnera

schedule 05 maja 2024

Nordbygg 2024: sporo innowacji i ogromne zainteresowanie

W zeszłym tygodniu odbyły się największe w Europie Północnej targi dla profesjonalistów z branży budowlanej i nieruchomości. Nordbygg 2024 odwiedziło 35 tys. zwiedzających, co w połączeniu z 5 tys. osób obsługujących stoiska daje łączną liczbę 40 tys. uczestników. Wśród nowości tegorocznej edycji można wskazać większe niż wcześniej zaangażowanie władz Sztokholmu w imprezę oraz nową aplikację przygotowaną specjalnie dla gości targów.

schedule 04 kwietnia 2024

Excellent Fern w Off Piotrkowska

Ruszyła intensywna komercjalizacja wielofunkcyjnego budynku Fern powstającego w Off Piotrkowska Center. Nowoczesny budynek, którego realizacja rozpocznie się na przełomie 2024/2025, oferuje 4,7 tys. mkw. powierzchni usługowej i 2,7 tys. mkw. powierzchni biurowej.

schedule 07 marca 2024

Śląsk zaprasza do Cannes!

Zapraszamy na spotkanie: "Explore Silesia: Where Economic Resilience Meets Opportunity!", które odbędzie się na targach MIPIM w najbliższą środę. Śląsk i jego metropolia to jeden z najszybciej rozwijających się i innowacyjnych regionów w Europie, w trakcie dyskusji omówione zostaną okoliczności tego sukcesu, a także perspektywy regionu na przyszłość.

schedule 29 grudnia 2023

Deweloperzy Dzieciom – sukces po raz dwunasty!

Kilka dni temu roku odbył się finał 12. edycji Deweloperzy Dzieciom. W ramach akcji wyjątkowe prezenty otrzymały dzieci z publicznych rodzinnych domów dziecka oraz innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Wielkopolski. "Eurobuild" od wielu lat patronuje tej zaszczytnej akcji.

schedule 13 grudnia 2023

Deweloperzy Dzieciom po raz dwunasty!

Każdego roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbywa się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom. Tegoroczna, już XII edycja tego wydarzenia wesprze tradycyjnie podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski. "Eurobuild" kolejny raz jest patronem medialnym tego wydarzenia.

schedule 05 grudnia 2023

Lepsza jakość sprzątania to większa satysfakcja pracowników

Nowe badanie pokazuje jak czyste, dobrze funkcjonujące miejsce pracy wpływa na satysfakcję pracowników

schedule 30 listopada 2023

Transformacja energetyczna uratuje świat

Przyszłość jest fikcją, więc powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony, a Polska może czerpać w tej kwestii z doświadczeń Wielkiej Brytanii. O prognozach, zagrożeniach i możliwościach rozwoju opowiedziała znana brytyjska inżynier i architektka, Dame Jo Da Silva w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie. "Eurobuild" był patronem medialnym tego wydarzenia.

schedule 16 listopada 2023

Żeby las był na zawsze

Hektar dojrzałego lasu może w ciągu swojego życia zakumulować 1,5 tysiąca tony CO2. Odpowiedzialny biznes musi zrozumieć tę zależność – przekonują przedstawiciele firmy MDC2, która wspiera Fundację Las Na Zawsze. O genezie i szczegółach tej współpracy opowiadają Magda Cieliczko, Lidia Jabłonowska-Luba i Jeremy Cordery

schedule 14 listopada 2023

W biznesie stawiamy na długoterminowe partnerstwo

Michał Ptaszyński, country manager Poland w firmie Logicor, mówi nam optymistycznie o przyszłości branży logistycznej w Polsce, najbliższych planach inwestycyjnych firmy oraz o tym, że warto działać na rzecz lokalnych społeczności

schedule 29 września 2023

Łódź zaprasza do Monachium!

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości tegorocznego Expo Real na wydarzenia organizowane na stoisku Urzędu Miasta Łódź. "Eurobuild" będzie także na miejscu jako patron medialny łódzkich eventów. 

schedule 25 września 2023

Grunt to  doświadczenie

W ekskluzywnym wywiadzie dla „Eurobuildu” managerowie firmy doradczej Greenfields, Justyna Cymerman, dyrektorka działu urbanistyki, i Michał Różycki, dyrektor pionu nieruchomości gruntowych – sektor living, opowiadają o największych sukcesach firmy ostatnich lat, rosnącej roli idei ESG oraz coraz bardziej pożądanych terenach typu brownfield, ponadto zapowiadają jeszcze większą gorączkę na rynku inwestycji mieszkaniowych.

schedule 31 sierpnia 2023

Maksymalizacja higieny i minimalizacja śladu węglowego w całym cyklu życia produktu

Zmiany klimatu zmuszają firmy do wdrażania strategii biznesowych opartych na gospodarce obiegowej. Essity oraz jej światowa marka Tork® wykorzystują obiegowy cykl życia produktu w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, począwszy od pozyskiwania surowców, a skończywszy na utylizacji

schedule 22 sierpnia 2023

Dynamiczny rozwój Białołęki atutem Galerii Północnej

Białołęka zyskuje nowe inwestycje i mieszkańców, a Galeria Północna – klientów. Ale nie tylko rozwój dzielnicy pozytywnie wpływa na obiekt. Rośnie także rynek galerii, który obejmuje już swoim zasięgiem ponad 1 mln mieszkańców Warszawy i okolic. O roli dzielnicy, poszerzającym się catchmencie i potencjale Północnej opowiada Roman Bugajczyk, dyrektor obiektu.

schedule 29 czerwca 2023

Solidny związek na lata

Systemy operacyjno-finansowe wspierające zarządców nieruchomości nieustannie się rozbudowują i zmieniają, by nadążać za zmieniającymi się potrzebami rynku. Bezcenne pozostają dobre relacje między dostawcami i użytkownikami tych systemów oraz gotowość do wspólnego mierzenia się z wyzwaniami

schedule 05 czerwca 2023

Złota 83 w Warszawie oficjalnie gotowa na wynajem!

Wytyczona już pod koniec XVII wieku ulica Złota w Warszawie ma na swoim koncie wiele wyjątkowych historii, atrakcyjnych budynków i dobrze prosperujących zakładów przemysłowych. Dziś jedna z najważniejszych ulic stolicy doczekała się także prawdziwego diamentu, który przeszedł generalny remont i renowację. Nowo oddany do użytku apartamentowiec pod numerem 83 zapiera dech. 

schedule 08 maja 2023

Luksusowe Apartamenty Biały Kamień

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwestycja prestiżowego kompleksu hotelowego oraz wielokrotnie nagradzanego Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień. Powstaną w odległości 50 m od istniejącego od 2008 r. Hotelu Biały Kamień, który oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój i od nowo wybudowanej wieży Sky Walk. Planowany obiekt położony będzie w otulinie góry Biały Kamień, co gwarantuje ciszę, spokój, a przede wszystkim malownicze widoki.

schedule 13 kwietnia 2023

Zyski z zakupu gruntów. Kluczem są kompetencje

Warszawa jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo stolic do zamieszkania w Unii Europejskiej. Aby utrzymać tę konkurencyjność, należy przede wszystkim poszerzać ofertę gruntów.

schedule 18 stycznia 2023

Przebudowa hotelu w Zakopanem – postępowanie przetargowe

schedule 14 grudnia 2022

Pokój hotelowy – koszt, który staje się zyskiem

Grupa Arche rewitalizuje zabytki, by dać nowe życie budynkom, które straciły użytkowość. Dla firmy najważniejsze jest, by zatrzymać zabytek na tym etapie starzenia, na którym dotrwał do naszych czasów. Nie jest udoskonalane w nim nic, co miałoby zmienić jego wygląd. Uzupełniane jest tylko to co niezbędne, nie naruszając przy tym jego charakteru.

schedule 13 grudnia 2022

Biuro Na Miarę – kompleksowo, w całym kraju 

Biuro Na Miarę umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych jako wyspecjalizowana firma doradcza kompleksowo obsługująca najemców i wynajmujących.

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Ostatnie komentarze

Kategorie