EN

Technologie

RSS
Technologie

Venezia zadba o niecierpliwych

schedule 09 marca 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Sklep internetowy sieci obuwniczej Venezia wprowadza usługę dostaw tego samego dnia.

Technologie

Elegancja w technologii VoIP

schedule 07 marca 2016
Katarzyna Suska

EUROPA Niemiecka firma Innovaphone zaprojektowała wielofunkcyjny telefon VoIP, który jest doskonałym rozwiązaniem dla klasycznej telefonii, jak również dla platform Unified Communications. Telefon dostepny jest także w Polsce.

Technologie

Bez kolejki na stadionie Legii

schedule 29 lutego 2016
Agata Kłapeć

POLSKA Ericsson wdrożył na warszawskim stadionie Legii rozwiązanie mobilne, które umożliwia kibicom i widzom zamawianie posiłków z dostawą na ich miejsce siedzące.

Technologie

Golub przyspiesza z wynajmem Mennica Legacy Tower

schedule 23 lutego 2016

POLSKA Golub GetHouse, deweloper warszawskiego projektu kompleksu biurowego Mennica Legacy Tower, zapewnia, że niebawem rozpocznie się budowa. Mniejszy budynek tzw. zachodni będzie gotowy w pierwszym kwartale 2018 roku, a wieża w trzecim kwartale 2018. Inwestor informuje, że przyspiesza z komercjalizacją projektu wykorzystując do tego innowacyjne technologie.

Technologie

Inditex otwiera się na Europę Środkowo-Wschodnią

schedule 08 lutego 2016
Agata Kłapeć

EUROPA ŚRODKOWO-WSCHODNIA Między początkiem marca a końcem kwietnia Inditex uruchomi sklepy internetowe dla wszystkich swoich marek – Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterqüe – na dziewięciu rynkach środkowoeuropejskich.

Technologie

Klienci IKEA Polska już kupują online

schedule 06 lutego 2016

POLSKA IKEA uruchomiła nową usługę – zakupy przez telefon z dostawą do domu. Zwlekająca do tej pory z wejściem na polski rynek e-commerce szwedzka sieć meblowa najprawdopodobniej w ten właśnie sposób przygotowuje się do debiutu handlowego online.

Technologie

Amazon już przyjmuje zamówienia od pralek i drukarek

schedule 22 stycznia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT Coraz więcej producentów sprzętów domowych programuje swoje korzystające z sieci internetowej urządzenia AGD i RTV tak, aby umożliwić im samodzielne zamawianie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio ze sklepu Amazona.

Technologie

Poczta szuka innowacji

schedule 15 stycznia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Poczta Polska szuka partnerów biznesowych, z którymi mogłaby zrealizować innowacyjne projekty z zakresu m.in. usług paczkowych, kurierskich, logistycznych oraz obsługi zamówień internetowych.

Technologie

Wszystkowi(e)dząca lodówka pomoże w zakupach

schedule 11 stycznia 2016
Agata Kłapeć

STANY ZJEDNOCZONE Samsung wypuści na rynek naszpikowaną elektroniką, podłączoną do internetu lodówkę, która ma ułatwić robienie zakupów – zarówno w sieci, jak i w sklepach tradycyjnych.

Technologie

Klienci gotowi na domy, które czują bardziej

schedule 08 stycznia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT Z przeprowadzonej niedawno przez firmę Ericsson ankiety wynika, że aż 55 proc. użytkowników smartfonów uważa, iż w ciągu zaledwie pięciu lat ich własne domy będą wyposażone w czujniki wykrywające błędy budowlane, miejsca powstawania pleśni, wycieki wody oraz problemy z instalacją elektryczną.

Technologie

Gdzie szef nie może, tam łazik pośle

schedule 07 stycznia 2016
Agata Kłapeć

ŚWIAT Coraz łatwiej być w dwóch miejscach naraz. Double Robotics, amerykańska firma technologiczna zajmująca się rozwojem rozwiązań z zakresu teleobecności, wprowadziła do sprzedaży najnowszą wersję robota Double, który ułatwia pracę na odległość.

Technologie

Agencja pozwoli inwestorom myszkować po biurach

schedule 03 stycznia 2016
Agata Kłapeć

WIELKA BRYTANIA CBRE zaoferuje potencjalnym klientom przypominające Google Street View narzędzie do internetowych wycieczek po interesujących ich obiektach komercyjnych.

Technologie

Sztuczna inteligencja pomoże zwiększać sprzedaż

schedule 21 grudnia 2015
Agata Kłapeć

ŚWIAT Amerykański producent odzieży outdoorowej The North Face wykorzystuje IBM Watson, system komputerowy z funkcją sztucznej inteligencji, aby oferować swoim klientom internetowym narzędzie do prowadzenia "inteligentnego" dialogu online z wirtualnym sprzedawcą. Jego celem jest pomoc w znalezieniu i zakupie najbardziej odpowiednich produktów dla danego klienta i jego potrzeb.

Technologie

Philips i Cisco wchodzą w „Internet Oświetlenia”

schedule 21 grudnia 2015
Eurobuild CEE

ŚWIAT Philips and Cisco ogłosiły globalne partnerstwo biznesowe i technologiczne, które pozwoli tworzyć podłączone do Internetu biurowe sieci oświetleniowe.

Carrefour uruchomił w Polsce sklep internetowy

schedule 18 grudnia 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA W ofercie sklepu eCarrefour.pl znajduje się około 800 produktów.

Technologie

Aplikacja Navishopper w Galerii Katowickiej

schedule 17 grudnia 2015
Aneta Cichla

POLSKA Galeria Katowicka wprowadza wielozadaniową aplikację mobilną, która łączy program lojalnościowy, moduł kuponów cyfrowych do sklepów i restauracji oraz nawigację personalną na smartfonie współpracującą z bikonami.

Bikony zaatakują klientów Janek

schedule 02 grudnia 2015

POLSKA Podwarszawskie Centrum Janki wdrożyło system bikonów, czyli specjalnych nadajników zamontowanych w centrum handlowym, za pomocą których można komunikować się ze smartfonami klientów i przesyłać im aktualne oferty rabatowe.

Technologie

Globalne wdrożenie "hotelowej Siri"

schedule 26 listopada 2015
Agata Kłapeć

ŚWIAT Marriott International wprowadza w swoich obiektach na całym świecie rozwiązanie Mobile Requests – element aplikacji mobilnej, który pozwala gościom czatować w czasie rzeczywistym z personelem hotelu, w którym się zatrzymali, albo mają zamiar się zatrzymać. Goście w tem sposób zadawać pytania, zamawiać usługi i udogodnienia.

Technologie

Neiman Marcus wprowadza przeglądarkę wizualną

schedule 16 listopada 2014
Agata Kłapeć

STANY ZJEDNOCZONE Neiman Marcus, amerykańska sieć domów towarowych z wyższej półki, uruchomiła Snap. Find. Shop. – nową funkcjonalność swojej aplikacji mobilnej, która umożliwia klientom wyszukiwanie towarów na stroni internetowej firmy w oparciu wyłącznie o obraz.

Technologie

Samosterujące roboty i samochody przyszłością e-handlu?

schedule 16 listopada 2015
Agata Kłapeć

WIELKA BRYTANIA Dostawy realizowane przy pomocy dronów miały być największą rewolucją w dostawach e-commerce w najbliższych latach. Jest jednak szansa, że inne maszyny: naziemne roboty oraz samosterujące samochody zmienią oblicze tej branży taniej i szybciej.

Wydanie 7 (290) lipiec 2024

Kategorie