Polska Peakside Capital buduje przyszłość zrównoważonej logistyki

Materiał partnera
Dzięki ugruntowanej pozycji w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, Peakside Capital umacnia się jako jeden z najważniejszych graczy na rynku nieruchomości logistycznych. Spółka łączy model kompleksowej obsługi inwestorów („one-stop shop”) z silnymi partnerstwami międzynarodowymi, rozwiniętymi platformami logistycznymi i konsekwentnym podejściem do zrównoważonego rozwoju.
Czytasz ten materiał, ponieważ objęty jest darmowym limitem. Kup pełny dostęp!

Strategia ekspansji, oparta na stabilnych fundamentach polskiej gospodarki, czyni z Peakside Capital długoterminowego partnera dla inwestorów instytucjonalnych, najemców i społeczności lokalnych – dostarczając trwałą wartość i kształtując przyszłość logistyki miejskiej i regionalnej.

One-stop shop dla inwestorów kapitałowych

Od momentu powstania w 2010 roku, Peakside Capital rozwinęło się w jednego z najbardziej dynamicznych niezależnych zarządców inwestycyjnych w regionie. Piętnaście lat konsekwentnych działań pozwoliło spółce zbudować reputację zaufanego partnera dla inwestorów instytucjonalnych, skutecznie realizującego strategie typu core+ i value-add. Model „one-stop shop” obejmuje cały cykl życia aktywów – od akwizycji i developmentu, przez wynajem i zarządzanie, aż po modernizacje – gwarantując wysokie standardy ESG, sprawną realizację procesów i nowoczesne powierzchnie dopasowane do potrzeb najemców.

Niezależność daje nam elastyczność, a nasza platforma pozwala działać ramię w ramię z globalnym kapitałem. Zapewniamy realizację obiektów, strukturę finansowania i długoterminowe, zgodne z ESG zarządzanie, tak aby najemcy mogli w pełni skoncentrować się na rozwoju biznesu – komentuje Roman Skowroński, managing director w Peakside Capital.

Siła globalnych partnerstw

Jednym z największych atutów Peakside Capital jest umiejętność łączenia kapitału międzynarodowego z lokalną wiedzą. Firma zbudowała strategiczne partnerstwo z globalną firmą private equity Partners Group oraz pozyskała nowego partnera – Octane Capital Partners. Dzięki tym relacjom Peakside może realizować strategie typu value-add w różnych segmentach rynku, łącząc skalę i siłę globalnego kapitału z lokalnym know-how.

Połączenie globalnego kapitału i doświadczenia na rynku CEE to nasza przewaga konkurencyjna. Potrafimy efektywnie strukturyzować transakcje, sprawnie finalizować procesy i szybko wdrażać strategie podnoszące wartość aktywów, zachowując zwinność niezbędną na dynamicznych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej – podkreśla Michał Nawrot, head of Investments CEE w Peakside Capital.

Platformy logistyczne dostosowane do potrzeb najemców

W Polsce Peakside Capital zarządza kilkoma platformami, które docelowo obejmą 200 tys. mkw. GLA w aglomeracji warszawskiej. Skala ta zapewnia solidną bazę do dalszego rozwoju i plasuje firmę w gronie kluczowych deweloperów na rynku. Flagowa platforma City Point, rozwijana z Partners Group, obejmuje m.in.: City Point Okęcie – terminal cargo o powierzchni 11 tys. mkw. w formule BTS dla Welcome Airport Services przy Lotnisku Chopina, City Point Targówek – 100 tys. mkw. nowej powierzchni powstającej na bazie rewitalizacji terenów przemysłowych w tkance miejskiej.

Na Targówku powstał już obiekt cross-dock dla firmy DPD Polska, który uzyskał jako jeden z pierwszych magazynów w UE potrójną certyfikację dla budownictwa zrównoważonego. Ofertę uzupełniają Logistics Point Raszyn i Logistics Point Piaseczno, poszerzając obecność Peakside w warszawskiej metropolii.

Peakside wspólnie z Octane Capital Partners rozwija także platformę koncentrującą się na magazynach przeznaczonych dla mniejszych i średnich najemców z sektora usług i dystrybucji. Z kolei własne ramię deweloperskie – Peakside Industrial – zabezpiecza atrakcyjne grunty w największych polskich miastach pod budowę parków logistycznych multi-tenant i obiektów BTS.

Polski rynek nadal oferuje duży potencjał do realizacji strategii value-add, szczególnie w przypadku dobrze zlokalizowanych aktywów magazynowych z możliwością repozycjonowania. Dzięki obecnemu cyklowi rynkowemu i mocnym fundamentom gospodarczym Polski jesteśmy w doskonałej pozycji, by generować atrakcyjne zwroty i trwałą wartość dla najemców oraz inwestorów instytucjonalnych – zaznacza Jakub Budych, Business Development director w Peakside Capital.

ESG w centrum strategii

Zrównoważony rozwój jest integralną częścią DNA Peakside Capital. Każdy nowy projekt przygotowywany jest tak, aby spełniać wymagania międzynarodowych certyfikacji (BREEAM, LEED, WELL HSR), a także być zgodny z Taksonomią UE. W projektach wdrażane są rozwiązania ograniczające operacyjny ślad węglowy i zużycie naturalnych zasobów – m.in. dachy przygotowane pod instalacje PV, systemy retencji wody deszczowej, energooszczędny system HVAC i oświetlenie, czy materiały o niskim wbudowanym śladzie węglowym. Zastosowanie rozwiązań sprzyjających bioróżnorodności, takich jak nasadzenia czy łąki kwietne odporne na zmiany klimatu – wyraźnie pokazuje, że firma stawia na budowę trwałych i i długowiecznych obiektów (strategia future-proof).

Ekspansja w całej Polsce

Stabilny wzrost gospodarczy i silne fundamenty Polski stanowią podstawę strategii ekspansji Peakside Capital. W tym roku spółka stała się najbardziej aktywnym deweloperem magazynowym w Warszawie. Budując na silnej obecności w stolicy, firma rozszerza teraz działalność deweloperską na Trójmiasto. Kolejne projekty przygotowywane są w Krakowie i Wrocławiu. Peakside Capital pozostaje również otwarty na wybrane akwizycje w sektorze biurowym w warszawskim CBD, koncentrując się na aktywach z potencjałem value-add.

Budujemy ogólnopolską platformę logistyczną krok po kroku. Regionalne rynki – od Trójmiasta po Kraków – to dla nas naturalne kierunki rozwoju. Każdy nowy projekt wzmacnia naszą zdolność do obsługi zarówno lokalnych firm, jak i międzynarodowych korporacji – wyjaśnia Michał Nawrot.

Choć logistyka pozostaje kluczowym filarem naszej strategii, w dalszym ciągu analizujemy wybrane możliwości w ramach strategii value-add w pozostałych segmentach nieruchomości komercyjnych. Biorąc pod uwagę niższą aktywność deweloperską w biurach w centrum Warszawy, dostrzegamy potencjał w najlepszych aktywach biurowych, a także w obiektach typu net-lease oraz centrach danych. Wszystkie te segmenty są sta rannie oceniane w ramach naszego konsekwentnego podejścia, ukierunkowanego na dostarczanie stabilnych i przewidywalnych zwrotów dla inwestorów instytucjonalnych – dodaje Jakub Budych.

Tworzenie długoterminowej wartości

Celem Peakside Capital jest budowanie trwałej wartości dla inwestorów, najemców i społeczności. Dzięki połączeniu globalnych partnerstw i lokalnego know-how spółka konsekwentnie umacnia pozycję lidera w logistyce w Polsce. Holistyczne podejście, strategia ESG i zdywersyfikowana struktura platform czynią z niej stabilnego partnera dla kapitału instytucjonalnego.

Nasze cele są jasne – chcemy dalej rozwijać platformy logistyczne w kluczowych miastach, a jednocześnie selektywnie wykorzystywać okazje inwestycyjne w innych segmentach. Dzięki odpowiedniemu połączeniu partnerstw kapitałowych, zaangażowaniu w ESG oraz znajomości lokalnych rynków jesteśmy w stanie osiągać długoterminowe efekty – podsumowuje Roman Skowroński.

Ostatnie nowości

Wydarzenia

Polska Zapraszamy na konferencję!

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

Już 19 listopada 2025 roku odbędzie się 31. Doroczna Konferencja Polskiego Rynku Nieruchomości Komercyjnych. Wydarzenie jest organizowane przez Eurobuild od 1994 roku.

Materiał partnera

Polska Peakside Capital buduje przyszłość zrównoważonej logistyki

schedule 02 października 2025

Dzięki ugruntowanej pozycji w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, Peakside Capital umacnia się jako jeden z najważniejszych graczy na rynku nieruchomości logistycznych. Spółka łączy model kompleksowej obsługi inwestorów („one-stop shop”) z silnymi partnerstwami międzynarodowymi, rozwiniętymi platformami logistycznymi i konsekwentnym podejściem do zrównoważonego rozwoju.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Smart Park rośnie w oczach

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

RGL, deweloper odpowiedzialny za budowę Smart Parków, realizuje kolejny obiekt. Park handlowo-usługowy zlokalizowany jest we Wrocławiu, przy ul. Kamiennogórskiej.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Zakupy w Tempurze

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

Marka Tempur otworzyła w Manufakturze swój pierwszy salon w woj. łódzkim. Lokal o powierzchni ponad 200 mkw. zaoferuje materace, poduszki, łóżka oraz akcesoria poprawiające jakość snu.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Brico w Myszkowie

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

W Myszkowie otwarto 18. na Śląsku sklep Bricomarché. Placówka zaoferuje dostęp do 32 tys. produktów z oferty dom i ogród, zlokalizowanych na niemal 1,9 tys. mkw. powierzchni.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Nowości w outlecie

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

Do grona najemców Designer Outletu Gdańsk dołączyły trzy nowe marki: Tatuum, Fablu i Kulig. Salon Volcano powiększył się niemal dwukrotnie i obecnie oferuje ponad 350 mkw. powierzchni.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Lidl w dużym formacie

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

STB Budownictwo zakończyło realizację supermarketu Lidl przy ul. Warszawskiej w Nasielsku (woj. mazowieckie). Powierzchnia sklepu wynosi około 1,4 tys. mkw.

Technologie

Polska Redd i CBRE zawiązują współpracę

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

Firma CBRE oraz Redd, polska platforma danych o rynku biurowym i magazynowym, poinformowały o rozpoczęciu współpracy technologicznej. Jej celem jest automatyzacja procesów aktualizacji informacji o nieruchomościach biurowych oraz przyspieszenie analiz rynkowych.

Rynek mieszkaniowy

Polska Dobry czas w mieszkaniówce

schedule 31 października 2025
Opr./edited by JC

Klienci mają coraz mniej powodów, by odkładać na później zakup mieszkania. Jak wynika z danych CBRE, w III kwartale 2025 roku w Warszawie deweloperzy sprzedali więcej lokali, niż wprowadzili na rynek.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Zostają w Kapelance

schedule 30 października 2025
Opr./edited by ANZ

Dassault Systèmes, polska spółka francuskiego koncernu technologicznego, przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Kapelanka 42B w Krakowie. Właścicielem nieruchomości jest jest Reino Dywidenda FIZ – fundusz inwestycyjny z portfela Reino Partners.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Nawet 1,4 mld euro inwestycji

schedule 30 października 2025
Opr./edited by ANZ

Agencja Cushman & Wakefield podsumowała aktywność inwestorów na rynku nieruchomości biurowych w III kwartale. W sektorze podpisano umowy o wartości 474 mln euro. Tak dobry wynik oznacza mocne przyspieszenie rynku biur, a prognozowany całkowity wolumen na koniec 2025 roku może wynieść nawet 1,4 mld euro.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Kolejny najemca na Swobodnej

schedule 30 października 2025
Opr./edited by ANZ

Echo Investment podpisało kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w Swobodna Spot. Do grona najemców biurowca powstającego przy ul. Swobodnej 60 w centrum Wrocławia dołączy firma Exact x Forestall.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Duże biuro dla Warty

schedule 30 października 2025
Opr./edited by ANZ

Cavatina Holding podpisała umowę najmu z firmą ubezpieczeniową Warta na powierzchnię niemal 8,6 tys. mkw. w kompleksie Grundmanna Office Park w Katowicach.

Biura i projekty wielofunkcyjne

Polska Coraz mniej nowych biur

schedule 30 października 2025
Opr./edited by ANZ

Według raportu Newmark Polska „Office Occupier – Rynek biurowy w Warszawie”, w III kwartale 2025 roku warszawski rynek biurowy charakteryzował się stabilną aktywnością najemców oraz rosnącym udziałem nowych umów, w tym przednajmów. Ograniczona liczba nowych inwestycji przełożyła się na znaczący spadek współczynnika pustostanów do poziomu poniżej 10 proc.

Wydarzenia

Polska Zbliża się III Forum Dostępności

schedule 29 października 2025
Opr./edited by JC

W dniach 17–18 listopada Poznań po raz trzeci zgromadzi ekspertów, decydentów, projektantów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli administracji i organizacji społecznych, dla których dostępność jest nie modnym hasłem, a realnym kierunkiem rozwoju. "Eurobuild" jest patronem medialnym wydarzenia.

Hotele

Polska Hotel w Twierdzy Modlin

schedule 29 października 2025
Opr./edited by JC

Grupa Konkret zrealizuje nowy obiekt hotelowy w obrębie Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Projekt zakłada rewitalizację części Twierdzy i zaadaptowanie dawnych budynków koszarowych.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Rośnie Comfy Park Bydgoszcz

schedule 29 października 2025
Opr./edited by ANZ

Redkom Development realizuje w Bydgoszczy park handlowy o powierzchni 16 tys. mkw. W II etapie kompleks zostanie powiększony o kolejne 4 tys. mkw. Inwestorem jest spółka Newgate Investment.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska Libero zmienia właściciela!

schedule 29 października 2025
Opr./edited by ANZ

Echo Investment sfinalizowało sprzedaż centrum handlowego Libero w Katowicach. Nabywcą obiektu została estońska firma inwestycyjna Summus Capital. Wartość transakcji wyniosła 103 mln euro.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Polska Redkom buduje na Dolnym Śląsku

schedule 29 października 2025
Opr./edited by JC

Redkom Development realizuje park handlowy w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie). Łączna powierzchnia obiektu sięgnie około 17 tys. mkw. GLA.

Rynek inwestycyjny i finansowy

Polska LCP kupuje w Strzyżowie

schedule 29 października 2025
Opr./edited by ANZ

Spółka LCP Poland, part of M Core, sfinalizowała zakup istniejącego parku handlowego w Strzyżowie od firmy PKB Inwest Budowa. Nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 5,7 tys. mkw. z 14 najemcami, jest w pełni wynajęta.

Najnowsze w Materiał partnera

schedule 17 lutego 2025

Bank Pekao S.A. wystawił na sprzedaż dawną siedzibę położoną na warszawskiej Woli

W najgorętszym i najnowocześniejszym biznesowym rejonie Warszawy, na Woli, pięć minut od Ronda Daszyńskiego, pojawiła się niezwykła okazja inwestycyjna.

schedule 07 października 2024

Rewitalizacja zamiast nowej zabudowy – odpowiedzialny rozwój w City Point Targówek

Współczesne miasta stoją przed wyzwaniem dynamicznego rozwoju przy jednoczesnym ograniczaniu presji na środowisko. Rozbudowa infrastruktury często oznacza zajmowanie nowych terenów, co niesie za sobą negatywne konsekwencje dla ekosystemów oraz lokalnych społeczności. Alternatywą dla takiego podejścia jest rewitalizacja już istniejących obszarów miejskich, czego doskonałym przykładem jest inwestycja City Point Targówek realizowana przez Peakside Capital Advisors.

schedule 05 maja 2024

Nordbygg 2024: sporo innowacji i ogromne zainteresowanie

W zeszłym tygodniu odbyły się największe w Europie Północnej targi dla profesjonalistów z branży budowlanej i nieruchomości. Nordbygg 2024 odwiedziło 35 tys. zwiedzających, co w połączeniu z 5 tys. osób obsługujących stoiska daje łączną liczbę 40 tys. uczestników. Wśród nowości tegorocznej edycji można wskazać większe niż wcześniej zaangażowanie władz Sztokholmu w imprezę oraz nową aplikację przygotowaną specjalnie dla gości targów.

schedule 04 kwietnia 2024

Excellent Fern w Off Piotrkowska

Ruszyła intensywna komercjalizacja wielofunkcyjnego budynku Fern powstającego w Off Piotrkowska Center. Nowoczesny budynek, którego realizacja rozpocznie się na przełomie 2024/2025, oferuje 4,7 tys. mkw. powierzchni usługowej i 2,7 tys. mkw. powierzchni biurowej.

schedule 07 marca 2024

Śląsk zaprasza do Cannes!

Zapraszamy na spotkanie: "Explore Silesia: Where Economic Resilience Meets Opportunity!", które odbędzie się na targach MIPIM w najbliższą środę. Śląsk i jego metropolia to jeden z najszybciej rozwijających się i innowacyjnych regionów w Europie, w trakcie dyskusji omówione zostaną okoliczności tego sukcesu, a także perspektywy regionu na przyszłość.

schedule 29 grudnia 2023

Deweloperzy Dzieciom – sukces po raz dwunasty!

Kilka dni temu roku odbył się finał 12. edycji Deweloperzy Dzieciom. W ramach akcji wyjątkowe prezenty otrzymały dzieci z publicznych rodzinnych domów dziecka oraz innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Wielkopolski. "Eurobuild" od wielu lat patronuje tej zaszczytnej akcji.

schedule 13 grudnia 2023

Deweloperzy Dzieciom po raz dwunasty!

Każdego roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbywa się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom. Tegoroczna, już XII edycja tego wydarzenia wesprze tradycyjnie podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski. "Eurobuild" kolejny raz jest patronem medialnym tego wydarzenia.

schedule 05 grudnia 2023

Lepsza jakość sprzątania to większa satysfakcja pracowników

Nowe badanie pokazuje jak czyste, dobrze funkcjonujące miejsce pracy wpływa na satysfakcję pracowników

schedule 30 listopada 2023

Transformacja energetyczna uratuje świat

Przyszłość jest fikcją, więc powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony, a Polska może czerpać w tej kwestii z doświadczeń Wielkiej Brytanii. O prognozach, zagrożeniach i możliwościach rozwoju opowiedziała znana brytyjska inżynier i architektka, Dame Jo Da Silva w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie. "Eurobuild" był patronem medialnym tego wydarzenia.

schedule 16 listopada 2023

Żeby las był na zawsze

Hektar dojrzałego lasu może w ciągu swojego życia zakumulować 1,5 tysiąca tony CO2. Odpowiedzialny biznes musi zrozumieć tę zależność – przekonują przedstawiciele firmy MDC2, która wspiera Fundację Las Na Zawsze. O genezie i szczegółach tej współpracy opowiadają Magda Cieliczko, Lidia Jabłonowska-Luba i Jeremy Cordery

schedule 14 listopada 2023

W biznesie stawiamy na długoterminowe partnerstwo

Michał Ptaszyński, country manager Poland w firmie Logicor, mówi nam optymistycznie o przyszłości branży logistycznej w Polsce, najbliższych planach inwestycyjnych firmy oraz o tym, że warto działać na rzecz lokalnych społeczności

schedule 29 września 2023

Łódź zaprasza do Monachium!

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości tegorocznego Expo Real na wydarzenia organizowane na stoisku Urzędu Miasta Łódź. "Eurobuild" będzie także na miejscu jako patron medialny łódzkich eventów. 

schedule 25 września 2023

Grunt to  doświadczenie

W ekskluzywnym wywiadzie dla „Eurobuildu” managerowie firmy doradczej Greenfields, Justyna Cymerman, dyrektorka działu urbanistyki, i Michał Różycki, dyrektor pionu nieruchomości gruntowych – sektor living, opowiadają o największych sukcesach firmy ostatnich lat, rosnącej roli idei ESG oraz coraz bardziej pożądanych terenach typu brownfield, ponadto zapowiadają jeszcze większą gorączkę na rynku inwestycji mieszkaniowych.

schedule 31 sierpnia 2023

Maksymalizacja higieny i minimalizacja śladu węglowego w całym cyklu życia produktu

Zmiany klimatu zmuszają firmy do wdrażania strategii biznesowych opartych na gospodarce obiegowej. Essity oraz jej światowa marka Tork® wykorzystują obiegowy cykl życia produktu w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, począwszy od pozyskiwania surowców, a skończywszy na utylizacji

schedule 22 sierpnia 2023

Dynamiczny rozwój Białołęki atutem Galerii Północnej

Białołęka zyskuje nowe inwestycje i mieszkańców, a Galeria Północna – klientów. Ale nie tylko rozwój dzielnicy pozytywnie wpływa na obiekt. Rośnie także rynek galerii, który obejmuje już swoim zasięgiem ponad 1 mln mieszkańców Warszawy i okolic. O roli dzielnicy, poszerzającym się catchmencie i potencjale Północnej opowiada Roman Bugajczyk, dyrektor obiektu.

schedule 29 czerwca 2023

Solidny związek na lata

Systemy operacyjno-finansowe wspierające zarządców nieruchomości nieustannie się rozbudowują i zmieniają, by nadążać za zmieniającymi się potrzebami rynku. Bezcenne pozostają dobre relacje między dostawcami i użytkownikami tych systemów oraz gotowość do wspólnego mierzenia się z wyzwaniami

schedule 05 czerwca 2023

Złota 83 w Warszawie oficjalnie gotowa na wynajem!

Wytyczona już pod koniec XVII wieku ulica Złota w Warszawie ma na swoim koncie wiele wyjątkowych historii, atrakcyjnych budynków i dobrze prosperujących zakładów przemysłowych. Dziś jedna z najważniejszych ulic stolicy doczekała się także prawdziwego diamentu, który przeszedł generalny remont i renowację. Nowo oddany do użytku apartamentowiec pod numerem 83 zapiera dech. 

schedule 08 maja 2023

Luksusowe Apartamenty Biały Kamień

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwestycja prestiżowego kompleksu hotelowego oraz wielokrotnie nagradzanego Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień. Powstaną w odległości 50 m od istniejącego od 2008 r. Hotelu Biały Kamień, który oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój i od nowo wybudowanej wieży Sky Walk. Planowany obiekt położony będzie w otulinie góry Biały Kamień, co gwarantuje ciszę, spokój, a przede wszystkim malownicze widoki.

schedule 13 kwietnia 2023

Zyski z zakupu gruntów. Kluczem są kompetencje

Warszawa jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo stolic do zamieszkania w Unii Europejskiej. Aby utrzymać tę konkurencyjność, należy przede wszystkim poszerzać ofertę gruntów.

schedule 18 stycznia 2023

Przebudowa hotelu w Zakopanem – postępowanie przetargowe

Czytaj wersję flipbook

Wydanie 10 (302) październik 2025

Ostatnie komentarze

Kategorie

Twoje zamówienie
Twoje dane
Ilość kont dostępowych
Każde konto zapewnia niezależy dostęp na jednym urządzeniu. Dodatkowe konta dostępowe będziesz mógł utworzyć w ustawieniach konta.
Dane fakturowe
Podsumowanie zamówienia
Net price
Kont dostępowych #
Zamówienie netto
Podatek VAT (%)
Zamówienie brutto
Bezpiecze płatności zapewnia

Nie przegap najnowszego wydania